Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün sabah sekizde İzmirden Balıkesire geldim baba evime. Ailemle vakit geçirirken buraya uğrama fırsatım olmadı.
Menümü yazayım biraz karışık ama yarın düzene sokacağım.
Kahvaltı 08.20
Yarım simit
Öğle yemeği 12.00
Dört parça börek (Sarıyer böreği diye geçiyor,iki santimetreye iki santimetre boyutunda küçük küçük kesilmiş börekler. Ben seviyorum diye babam sabahın köründe gitmiş almış biraz yedim. )
Kibrit kutusundan bir tık fazla peynir.
Ara Öğün 15.00
2 adet küçük tuzlu kurabiye (ev yapımı)
Akşam yemeği 19.00
3 köfte (işaret parmağı boyutunda) +2 kaşık pilav + 3 yk Taze fasulye +1 yk yoğurt
2,5 lt su + 20 dk düz yol +10 dk dik yokuş yürüyüş yaptım halam Toki evlerinde oturuyor. (100er metreden dört tane yokuş vardı) Oraya gidene kadar dışında 4000 adım attım. Daha sonra 10 dk parktaki eliptik bisiklet+ 25 mekik (80 saniyede çekmeye çalıştım) +20 dk da kalan spor aletleri yaptım. Hareketsiz kalmamak için bir şeyler yaptım ama adımsayar kol saati olmadığı için düzgün hesaplanmadı.
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 A Asya89
Pazar menüsü için iyi toparlanmışsin biraz ekmekli pilavlı ama güzel ♥️

12 ağustos 2024
Öğlen
1 yumurta haşlama
1 dilim peynir
5 zeytin
1 domates
1 Salata
1 dilim mercimek ekmek
2 bardak yeşil cay

ikindi
Hindiba kahvesi
2 minik kare bitter

Akşam
İzmir köfte (4 köfte yanında patates 4 dilim fırında)
1 bardak ayran
3 litre su
Spor: 7000 adım
LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83
Harika afiyet olsun 😍

11 Ağustos menüm
Sabah erken saatlerde üzüm ve incir yedim gün boyu aç hissettirdi hep birşeyler atıştırma isteğimi arttırdı malesef
İki çıktım üzüm 2 yeşil incir
Kahvaltı 11
Kk peynir
Bir dilim ekmek
3yk melemen
2yk kavurma 10 yeşil zeytin

Öğle sonrası
Bir dilim karpuz yine 2 yeşil incir ve yine üzüm atistirdim ,10 fıstık 🫣
Akşam 6 da
bir buçuk kase mercimekli dogmeli otlu çorba
Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG
Yani pozitif bakalım. Bağırsaklar için iyi olmuş ama meyve yanına yoğurt süt peynir ekle canım. Mide kazinmasinin önüne geçer♥️

ADINIZ: ( isteğe bağlı ): Jouu😜😜
YAŞINIZ:30
BOYUNUZ:158
KİLONUZ:77.6
HEDEF KİLONUZ:58
MEDENİ DURUMUNUZ:Evli
MESLEGINIZ:ev hanımı😆
ÇOCUK SAYISI:2 bi kızım 2 yaşinda oğlum 2 aylık
KİLO ALMA NEDENİNİZ: hamilelik te yeduklerimm
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:Hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:Giyincek birşey bulamıyorum ve rahatsız oluyorum fit olmak hayalim

LenaG LenaG

ADINIZ: Efe kuşun Annesi 💕
YAŞINIZ:29
BOYUNUZ:170
KİLONUZ:106.8
HEDEF KİLONUZ:ilk önce 95 sonra 80 sonra 70 kg insallah
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:ev hanimi
ÇOCUK SAYISI:3
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Stres ve yeme bozukluğu
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:polikistikover sendromum var artı tembel bağırsak sendromum ve glutenli yiyeceklere olan intoleransim var 🫡
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Bu kilolu halimi sevmiyorum beni mutsuz biri yapiyor

Hahahah naap biliyomusun iyice bi soyun öyle tartıll bide sabah kalktığın gibi hemen tartılma şişlik olduğu için fazla çıkar bide özellikle wcden çıkınca tartıl😜
ayıpsın 🤣 cuma zayıflama yarışmalarında donumuza kadar cıkartıyorduk nerdeyse 100 gr icin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Bugün sabah sekizde İzmirden Balıkesire geldim baba evime. Ailemle vakit geçirirken buraya uğrama fırsatım olmadı.
Menümü yazayım biraz karışık ama yarın düzene sokacağım.
Kahvaltı 08.20
Yarım simit
Öğle yemeği 12.00
Dört parça börek (Sarıyer böreği diye geçiyor,iki santimetreye iki santimetre boyutunda küçük küçük kesilmiş börekler. Ben seviyorum diye babam sabahın köründe gitmiş almış biraz yedim. )
Kibrit kutusundan bir tık fazla peynir.
Ara Öğün 15.00
2 adet küçük tuzlu kurabiye (ev yapımı)
Akşam yemeği 19.00
3 köfte (işaret parmağı boyutunda) +2 kaşık pilav + 3 yk Taze fasulye +1 yk yoğurt
2,5 lt su + 20 dk düz yol +10 dk dik yokuş yürüyüş yaptım halam Toki evlerinde oturuyor. (100er metreden dört tane yokuş vardı) Oraya gidene kadar dışında 4000 adım attım. Daha sonra 10 dk parktaki eliptik bisiklet+ 25 mekik (80 saniyede çekmeye çalıştım) +20 dk da kalan spor aletleri yaptım. Hareketsiz kalmamak için bir şeyler yaptım ama adımsayar kol saati olmadığı için düzgün hesaplanmadı.
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 A Asya89
Afiyet olsun canım 🤗

X