Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen hafta 69:80
Bu hafta 69
Fark -800
LenaG LenaG
Çok tebrik ederim canım :KK200:
Ben de mesajları okuma işini anca bitirdim, hepinize tebrikler çok güzel kilolar verilmiş, artılar var ama çok değil gramla kolay verilir sıkmayın canınızı çiçek ablalarım🌸şimdi yazayım bildirimimi. Bu kardeşiniz ay sonu hedefini tutturmuş sayılıyor mu acepp 🤔🎯
Geçen Cumartesi : 72.30
10 ağs. Cumartesi : 70.70
Fark : - 1,600 gr
LenaG LenaG @Mthn83 Sitare55 Sitare55
Çok tebrik ederim canım çok güzel eksi :KK200:
ADINIZ: ( isteğe bağlıdır)
YAŞINIZ: 33
BOYUNUZ: 1.68
KİLONUZ: 98
HEDEF KİLONUZ: 60 ama ilk hedef 80
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Gebelik ve iştahlı biri olmam
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: 2. bebeği düşünüyorum. Ama bu kiloda hamile kalmam çok zor. Bu yüzden fazlalıklarımdan kurtulmam lazım 🙈
Eki Görüntüle 3463829
Hoşgeldin canım :KK200:
Çok haklısın mesafe koyamıyorum gözümün önünde :olamaz: bir hafta yarhanayla ugracasagim savasacagim demektir bugün de yedim o_Obugun serbest gün ilan etsem olur mu
Cumartesi olur bişiler :KK60:
HAFTALIK MENÜ SPOR TABLOSU
3.08.2024​
4.08.2024​
5.8.24​
6.08.2024​
7.08.2024​
8.08.2024​
9.08.2024​
KIRMIZI TAKIM
sitare55M+S+M+S+M+S+M?S+M+S+M+S+M+S+
YOSUNLUPAPATYAM+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
ASYA89M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S-
BEGONYA2M+S-M+S+M+S-M+S+M+S-M+S-M+S-
SİBEL_84M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
MTHN83M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
CAKİNİN GELİNİM+S-M+S+M+S+M+S-M+S+M+S+M+S+
FİTVENUS???M+S-?M+S-?
60KİLOYUMM+S?M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
ELLSA?M+S+M+S+?M+S+M+S+M+S+
MAVİ TAKIM
LENAGM+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
UNUTABENİCİCEGİ?M+S+M+S+M+S+M+S-M+S+M+S+
NERGİS 35M+S+M+S+M+S+M+S-M-S+M+S+M+S+
LEYL76M+S+M+SM+S+M+S+M+SM+S-M+S-
BONCUKLARHAJSLM+SM+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S-
TOMRSM+S-M+S-M+S+M+S-?M+S-M+S-
LOTUS1234M+S-M+S-M+S-M+S-M+S-M+S-M+S-
GOKLERCEM+SM+S-M+S+M+S-M+S-M+S+M+S-
TRUELİVİNG_M+S-M+S-M+S-M+S-M+S+M+S-M+S-
BİLGEYOGİİM+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S-
Menü ve spor paylaşımı yapan herkese teşekkürler 😍
Canım ellerine sağlık :KK60:
Geçen hafta:73.9
Bugün: 73.2
Fark : 700 Gr
Yüzde: 0.94 LenaG LenaG

Ahu ahh dün ne güzel 72.8 çıkmıştım 😒😔Eki Görüntüle 3463871
Güzel eksi canım çok tebrik ederim :KK200:
Kızlar sabah tartıldım ama koşturmadan atmamışım özür dilerim
Ctesi 62.60
Bugün 62.65
Sabit diyebilirz
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Ben haftaya tatile gidiyorum çok koşturmalı geccek izin istiyorum 💕 bağırsaklarım düzelir hem böyle 2 ileri 1 geriyim 🙄
Tama canım iyi tatiller :KK200:
Cumartesi: 89
10 ağustos cumartesi:88.5
Fark: 450 gram
Daha fazla olur diye düşünüyordum ama regl hali bir de şişkinlik var sanırım ondan umarım salı tartısı daha iyi gelir kaptanim LenaG LenaG
Canım tebrik ederim regle rağmen eksi gelmek büyük iş :KK200:
Geçen hafta 74.1
Bu ctsi 73.4
Fark 700
Tebrikler canım ama seni daha sık görmek isteriz :KK200:

LenaG LenaG @ mthn83 1
Selam kızlar keyfim kaçık kalbim tekliyormuş onu öğrendim bugün holter cihazının sonuçları pek iyi çıkmadı. İlaç başladık bakalım düzene girer inşallah :dua: Kalpten korkuyorum annemi o yüzden kaybettim...
Allah acil şifalar versin sorun neymiş cnm.allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun anacigininda.

Selam kızlar keyfim kaçık kalbim tekliyormuş onu öğrendim bugün holter cihazının sonuçları pek iyi çıkmadı. İlaç başladık bakalım düzene girer inşallah :dua: Kalpten korkuyorum annemi o yüzden kaybettim...
Geçmiş olsun canım. İlaç baslamissiniz. Düzene girecektir emin ol.

İstediğim gibi gitmedi bu hafta yaaa

Geçen cumartesi 92.75
Bugün 92.30
Fark -0.450

Eklentiler

• IMG_0973.jpeg
    IMG_0973.jpeg
    72,5 KB · Görüntüleme: 9

Geçen cumartesi 92.75
Bugün 92.30
Fark -0.450
Canım her hafta aynı düzende gidecek diye birşey yok. Bazı haftalar iki kilo veririz bazı haftalar hiç veremeyiz. Ama moral bozmak yok. Yine devam ediyoruz. Kilo verdikce kalp ritminde düzene girer belki.

LenaG LenaG @ mthn83 1
Allah acil şifalar versin sorun neymiş cnm.allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun anacigininda.
Canım ritim bozukluğu varmış bir de anlık kalbim atmayı bırakıp ysonra yeniden atmaya başlıyormuş ve bu çok sık olmuş 1 günde bile zaman zaman kalbim bıçak saplanır gibi acır ondan kaynaklanıyormuş.

İnşallah düzene girer kaptanım, hemen karalar bağlama lütfen. Çok geçmiş olsun 🤲

Mukemmel bir eksi canim tebrim edeirm ❤️

Hep diyorum yine diyorum guzel bir metabolizman var istesen hemencecik gidecek ben 500 eksi istemistim sen fazlaisni vermisisn tebrik ederim canim ❤️

Canim moral bozmak yok hemen bu hafta toparlarsin evinde bir suru tadilat var menuleirn cok düzenli degildi. Ama haftaya hatika olacak. Benimle olmaz sadece :cry:

Oy oyy harikasin canim tebrik ederim kirmizi gullerime bak bee :KK5:

Vay vaayy yikar gecerim diyorusn hatikasin canim senin de guzel bir metabolizman varmış supersin :21:

Transferi dogru kisiden yana yapmisim harikasin sibelcim 60 lar ne kadar da yakin:süslü::halay:

Her eksi candır canim tebrik ederim :KK19:
Şu olabilir mi granola gibi paketli gıdalar bir sey daha vardi listelerinde adini unuttum bu tarz paketli gidalar saglikli da olsa siskinlik yapabilir
benimki diyetisyen listesi canım. granola değil de dün akşam ekstra 1 paket züberin nohut unlu cipsini yedim. o ödem yapmıştır.
bir de wc sorunum vardı. sabah kahvaltıdan sonra wc ye çıktım. yani aslında kilom daha az

Canım ritim bozukluğu varmış bir de anlık kalbim atmayı bırakıp ysonra yeniden atmaya başlıyormuş ve bu çok sık olmuş 1 günde bile zaman zaman kalbim bıçak saplanır gibi acır ondan kaynaklanıyormuş.
geçmiş olsun canım. önemli birşey bu. ne dedi peki? ne önerdi?

LenaG LenaG @ mthn83 1

Geçmiş olsun canım. İlaç baslamissiniz. Düzene girecektir emin ol.

İnşallah düzene girer kaptanım, hemen karalar bağlama lütfen. Çok geçmiş olsun 🤲

sağolun kızlar tabi bu durum diyetime ve sporuma 4 elle daha bir sarılma motivasyonu yaptı bende

Girer tabi canm Allahın izniyle bir de sen sağlıklı besleniyorsun ki bu da cok onemli ❤️
Annene Allah rahmet etsin 🙏

Geçen cumartesi 92.75
Bugün 92.30
Fark -0.450
Her eksi candir canim 🥰 tebrik ederim

benimki diyetisyen listesi canım. granola değil de dün akşam ekstra 1 paket züberin nohut unlu cipsini yedim. o ödem yapmıştır.
bir de wc sorunum vardı. sabah kahvaltıdan sonra wc ye çıktım. yani aslında kilom daha az
Tamam canim 🥰

geçmiş olsun canım. önemli birşey bu. ne dedi peki? ne önerdi?
İlaç başladık canım 2 ay düzenli kullanacağım sonra yine usg holter cihazı vs bakılacak Gizem le konuştum biraz hızlandıracağız kilo vermemi dr olabildiğince hızlı ideal kiloya düşelim dedi.

Çok geçmiş olsun kaptanım. Rabbim korktuğundan muhafaza eylesin 🤲🏻

X