Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çocuk var da ben yolu eşim için düşündüm. Benim tayinimin olduğu ilçede otururuz diye. dün zaten damarı tuttu, gerildik. Şimdi bir de bu çıktı. Kendi de kabul etmiyor,o yolu gidip gelmem diyor. Burda yasamaktan o da mutsuz ben de mutsuzum.
Canım her sene eşimle aynı sıkıntıları yaşardık. O tayin isteyelim. Ben gitmek istemezdim. Tayin zamanlari her zaman kavga gürültülü geçerdi ki kendi memleketinde idik. Ama istemeyen o idi kalmak isteyen bendim. Bazen hayırlısını istemek lazım. Sonra deprem oldu. Herşeyimizi kaybettik. Sonra tayin istedik. İster istemez çıktı. Sıfırdan hayat kurduk bismillah dedik. Bazen olmuyorsa zorlamamak lazım. Israr edince sonrasında keşke kalsaydik diyebiliyorsun.

haklısın cnm inşallah canım bugün tekrardan toparlanıp saliya kadar duzeltmem lazım
Bende bromelian kapsül var ondan kullansam bir tane diye düşünüyorum ödem attıran bir takviye imiş kararsız kaldım.
Dün gecede 3 tr uyudum stresli bir gece geçirdim evde tekim haftaya hafta içi şehir dışına gidicem salı yine yolculuktan ötürü ödemli çıkabilirim tartıda değişecek bakalım nasıl.olacak ?
Tartini bit kiyafete sar canim al yanina :KK53:
Bence takviye alma bol maydanoz ve dukan birasi bu isi cozer :KK76:

@LeneG
Geçen hafta cumartesi kilom 64
Bugün. 63,9 1000034978.jpg

Günaydın kızlar 🥰 💚
Bol eksili bir gün olsun :KK36:
Dün diyetisyende -1.300 çıktım ama foto çekmeyi unuttum yine evde yokum diyetisyenin kağıdı da yanımda değil 🙈🙈 yarın akşam eve gidince foto atarım artık yapacak birşey yok..
LenaG LenaG
Geçen hafta 78.8
Bu hafta 77.5
Fark -1.300
Tebrik ediyorum harika bir fark :KK49:
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Geçen haftaki kilom 73'tü sanırım.
Bu hafta 72.6
-400

Dünkü menüm:
Kahvaltı
Saat 10.00
2 yk yulaf ve 1 bardak süt, ceyrek muz, tarçınla bir öğün yaptım.

Öğlen 13.30
İki kepek ekmeği arasina 1 yumrta
1 ince dilim kaşar
2 ince dilim domatesle sandviç
Yanında yeşillik

Ara öğün 16.00
Şekersiz kahve yanında 1 tane tutku

Akşam 17.30
Eşim ben öğlen yedim sen de ye diyerek çiğ köfte getirmis. Yemek falan da yapmamistim açıkçası.
Spor yok
Su 3 litre

Dün sabah da tartilmistim. 72.2 çıkmıştım. Hastalığın etkisi sanırım. Normal yememe donersem yarına ben yine 73ü görürüm 🙄
Modunu dusurme 400 olsun bizim olsun ( benim de 400 :sus:) tebrim ederim canim :KK200: cig kofte de odem yapar ayrica :63:
Geçen hafta 76.700
Bugün 76.600
Fark -100 gr

Bence süper, dün kahvaltıya davet edildim, akşam yine davetteydim, çok iyi çıktım,
Bu gece yolcuyum kızlar, dualarınıza talibim 😘😘

LenaG LenaG
Eki Görüntüle 3463786
Hele diyorum ki birşey eksik😁
Tebrikler canim hayırlı yolculuklar :KK19:
Geçen cumartesi: 54.05
Bu cumartesi: 53.70
-350 Gr
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG
Artik kilon az canim böyle giymesi cok notmal artik ama 53 ler gelmis bunu da gozden kaçırmayalım :rapci::KK49:

Mezun veriyoruuuuz kızzlllaarrrr :nazar: :nazar: :nazar: :halay: :halay: :halay: çok çok tebrik ederim canım darısı hepimizin başına :KK200::dua:
Buralarda ol sensei çekirgelerin sana ihtiyacı var :KK60:

Kolaylıklar dilerim
Canim Lenam teşekkür ederim 🥰 sizler de basaricaksiniz eminim yeter ki kendinize guvenin zaman taniyin💖🫶🏻
Ayyy darisi bizim mezun olacagimiz zamanlara tebrikler canim :KK49::KK200:
Amin insallah teşekkür ederim 🥰
Günaydın canlar 🌸
Geçen hafta:95.5
Bugün : 96.3
+800gr
😔😔🥺 Üzgünüm
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 patimsilizm patimsilizm
Bu yol inişli çıkışlı hep eksilecek değil kilomuz
Unutma bu yolda başarı saglayan motivasyonu dusurmeden istikrarla ilerlemek👌🏻💖
Tebriklerr canım mezuniyetin hayırlı olsun buralarda olmana sevindim senden çok şey ogreniyoruz

Hayırlı si olsun hakkınızda canım ama yol da az değil iyi değerlendir bence

Gayet de iyi bence

Haftaya eksi görürsün muhakkak
Teşekkür ederim Nergisim hep buradayim💖😘
Tebrik ederim cnm hayırlı olsun mezuniyet 🎓👩🏻‍🎓
Sen hep buralarda ol emi sana çok alıştık 🙋🏻‍♀️🥰🥰🥰🥰💙
Kolay gelsin bugun çekimler 🌸🙏🏻😘😍🤩
Cok sagol canim🫶🏻
Buradayim tabi ki 😘

Tebrik ediyorum harika bir fark :KK49:
Modunu dusurme 400 olsun bizim olsun ( benim de 400 :sus:) tebrim ederim canim :KK200: cig kofte de odem yapar ayrica :63:

Tebrikler canim hayırlı yolculuklar :KK19:

Artik kilon az canim böyle giymesi cok notmal artik ama 53 ler gelmis bunu da gozden kaçırmayalım :rapci::KK49:
Ya cidden bunu anlamıyorum sporsa spor suysa su menü ise diyet menüsü kaçak Göcek yok eksi bir bir vaya iki iki göremiyorum artık😅

Ya cidden bunu anlamıyorum sporsa spor suysa su menü ise diyet menüsü kaçak Göcek yok eksi bir bir vaya iki iki göremiyorum artık😅
Yav ne yagin kaldi da ne goreceksin artık bu eksiler snein için bir kilo eksi gibi degerli :süslü:

Canım tebrik ederim kilona göre gayet iyi eksi kaç olmak istiyorsun :KK200:

Tebrik ederim canım :KK200: ah tomrs cum ah tomrs cum bir mesafe koyabilsen tarhanayla arana şıp diye 55 lere geleceksin
Kaptanım bı 51 veya 52 olsa hiç fena olmaz hani üç hafta sonra izine çıkacağım bir haftalığına o zamana kadar ne giderse artık ama istikrarlı azimli şekilde devam ediyorum Allah'ın izniyle 😊🌼

X