Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İçinde su filan varmı,el ayak ağız olsa oda havuz yada denizden geçer,benim torun havuzdan kapmıştı onu.
Canım kardeşim temmuz 20 sinde bir haftalık tatile çıkmışlardı. Geldiğinde yeğenim böyle idi. İsilik olmuş dediler. Bende incelemedim açıkçası. Bu hafta bizimkinde aynı şekilde çıktı.

Artık o iş sende 🤪

Tekrar hoşgeldin 😍

Çok geçmiş olsun ♥️
Ateş varmı canım.
Kaç gündür var bunlar

Vayy erimiş birileri 😍

Kız Sibel aldı başını gidiyor hani senin tartı
Ateş oldu canım iki gün. Ama şu an ateş yok.
Eriyecegiz inşallah. Başladık bir kere. Şu ameliyat gününe kadar 70 olsam bana yeter.

Çok şükür 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Geçen sefer de böyle olmuştu sanki kaptanım salı günü kaybedip cumartesi kazanmıştın yine öyle olur inşallah 💪
Ne maçtı varya heyecan tavandı En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
Canım kardeşim temmuz 20 sinde bir haftalık tatile çıkmışlardı. Geldiğinde yeğenim böyle idi. İsilik olmuş dediler. Bende incelemedim açıkçası. Bu hafta bizimkinde aynı şekilde çıktı.
Bulaşıcı olup olmadığını bilmiyor el ayak hastalığınıda su çiceği olduysa bulaşır oda.

Kaptanım bugün belim ve sol kasığım inanılmaz ağrıyor, ağrı bacağımı uyuşturuyor spor yapsam iyi mi gelir daha mı kötü olur bilemedim. Bir fikir verin ablalarım, sizler daha tecrübelisiniz.:cry:

Kaptanım bugün belim ve sol kasığım inanılmaz ağrıyor, ağrı bacağımı uyuşturuyor spor yapsam iyi mi gelir daha mı kötü olur bilemedim. Bir fikir verin ablalarım, sizler daha tecrübelisiniz.:cry:
Canım geçmiş olsun fıtık mı var sende ? Dinlenmen daha doğru olur bence ❤️

Canım geçmiş olsun fıtık mı var sende ? Dinlenmen daha doğru olur bence ❤️
Bel için hiç gitmedim doktora kaptanım ama adet olacağım zaman hep belime vurur bacağıma vurur adetten mi yoksa başka sebepten mi bilmiyorum geceden beri ağrım çok, teşekkür ederim bu arada 🌸Çok yavaş sürerim belki eliptiği, hareket harekettir belki gelmesine yardımcı olur. 🤔

6 Ağustos
LenaG LenaG patimsilizm patimsilizm
Bazı değişikliklerle buda benim hasta menüm oldu.Her halimize şükür 🙏🏻

9.00
Çorba limon

11.30 Kahvaltı
Peynir
Domates
2 hindi füme
Haşlanmış yumurta
2 ceviz
1 dilim ekmek

12.45
Kekik çayı limon
Portakal

14.00
Zencefilli 1 fincan süt

15.10 öğle
Zerdeçallı yoğurt +sarimsak
2 kepçe mercimek çorbası
4_ 5 catal tavuk eti
2_3lokma ekmek

16.10Ara öğün bitki çayı
Kekik çayi- limon
Portakal

18.30-19.00
Tavuk eti 4_5 çatal
Salata
2.5 lt su

6 Ağustos
LenaG LenaG patimsilizm patimsilizm
Bazı değişikliklerle buda benim hasta menüm oldu.Her halimize şükür 🙏🏻

9.00
Çorba limon

11.30 Kahvaltı
Peynir
Domates
2 hindi füme
Haşlanmış yumurta
2 ceviz
1 dilim ekmek

12.45
Kekik çayı limon
Portakal

14.00
Zencefilli 1 fincan süt

15.10 öğle
Zerdeçallı yoğurt +sarimsak
2 kepçe mercimek çorbası
4_ 5 catal tavuk eti
2_3lokma ekmek

16.10Ara öğün bitki çayı
Kekik çayi- limon
Portakal

18.30-19.00
Tavuk eti 4_5 çatal
Salata
2.5 lt su
çok geçmiş olsun canım bana genede az geldi menün 4 5 çatalla hastayken iyice bitkin düşmeyesin tavuksuyuyna bi çorba içeydin iyiydi

Kızlar bugün doktora sonuçlarımı göstermeye gittim belimde 2 tane fıtık varmış ve kemik erimesi başlamış bol yürü ve kilo ver dedi vallhi dedim inanki ki ben de bu yoldayım hocam
Neyse kemik erimesi için 1 ay sonra kontrol olmal üzere d vitamini verdi bazı yorumlarda iştah açtığı söyleniyor aranızda kullanan veya bilgisi olan var mi
Ben de kullanıyorum. Aksine d vitamini eksiliğinde kilo veremiyorsun. Ben kullanmaya başladıktan sonra kendime geldim. Hiç yokmuş ben de. Ayakta duracak halim yoktu. Şu an çok şükür. Uzun bir süre daha kullanacağım değerlerimin normale dönmesi için
günaydın kızlar moralim bozuk yaaa
cumartesi 54.05
salı 54.30 modum düştü moraller gitti aman burda arkadaşlara bozma moralini diyorumda insanın elinde olmuyormuş cidden menülerim ortada yaptığım sporlar yazılı bu artı neyin nesi yaa : (
Sıcaklardan ödem toplamışsındır. Menülerine imreniyorum. Gerçi çoğu kişinin menüsü dört dörtlük maşallah. Bu grubun kızları aşırı azimli 🧿Okuyup okuyup örnek alıyorum

Ben de kullanıyorum. Aksine d vitamini eksiliğinde kilo veremiyorsun. Ben kullanmaya başladıktan sonra kendime geldim. Hiç yokmuş ben de. Ayakta duracak halim yoktu. Şu an çok şükür. Uzun bir süre daha kullanacağım değerlerimin normale dönmesi için

Sıcaklardan ödem toplamışsındır. Menülerine imreniyorum. Gerçi çoğu kişinin menüsü dört dörtlük maşallah. Bu grubun kızları aşırı azimli 🧿Okuyup okuyup örnek alıyorum
Kız bende senin ekmek yememene bayılmıştım baze bi dilim de olsa yiyorum işte bende bundan kurtulsam yoksa pilav makarna aramıyorum zaten artık :)

73.
Kırmızı Takımın Cicekleri ❤️ 🥰:KK68:
Bu hafta once kendi tatminimize odaklaniyoruz kac verirsek tatmin oluruz bizi hangi sayiya düşmek mutlu eder buna odaklaniyiruz :KK76:
En kötü sonucumuz 2 paket margarin olsun :rapci:
Bunun icin her gun
MENU PAYLASİMİ ✅
SADECE SPOR YAPMAK ICIN CIKILMIS BIR 6000-7000 ADIM(gun icindeki hareket dışında) ✅

@Asya89 senden hele cok umutluyum çünkü odemlerin var su an ve hizlica gidecekler maydanozu kiraz sapini menulerinden eksik etme he mi 😘
Y yosunlupapatya sen zaten bu hafta 53.5 ve altı olacaksin insallah 😍
@Begonya2 senin icin de 90 lar ligine veda haftan insallah, :rapci:
@bilgeyogii gayet istikrarlisin ayni skeilde devam :rolleyes:
@Mthn83 sen bu isi biliyorusn zaten canim onceligimiz artidan kurtulmak gelsin artik alllttmiiisslaaaarrrr:rolleyes:
@Cakinin Gelini geçen haftaki performansinin bu haftada olacagini dusunuyorum insalah 88 in baslarinda olacaz :rolleyes:
@FitVenus kilo azaldikca vermek zorlasir ama sana da bir trabzon plakasi yakisir bu hafta :KK76:
@60kiloyum neden olmasin bi 85.5 senin bunun icin yeterli bilgin deneyimin var zaten :cool:
@Ellssa duzneli menu ve sporla bu hafta zincirlerimizi kiracagiz insallah haftanin yildiz elamanı olacagiz :rolleyes:
defneefe17 defneefe17 senden de bir 73.5 gelir canim bunu takimdan ziyade once kendimiz icin yaoacagiz :KK19:

73.8 ühü

X