Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın herkese ☀️ Mutlu pazarlar 🌸🪽
Günaydın canım 😃❤️
2 dlm kavunla biberli yumurta
Afiyet olsun 😋❤️
Merhabalar herkese mutlu pazarlar 😘,yeni kendime geliyorum, kahvaltıyi kızlarım hazırladılar ,çok mutlu oldum
Ooo ellerine sağlık kızların ❤️
Dünün menüsünü yazmak istemiyorum çok cisli
Sbah sabah bir tabak paça yedim
Öğle çerez
Akşama doğru asure
Akşam gece onikide tarhana firik Antep fıstığı fıstık
Olacak degil ama oldu utaniyrum🫣
Tomrs cum bu tarhana yakıyor seni bir süre vedalaşsak nasıl olur 🙏
Gofret kokulu kahve nasıl bişi kaptanım güldüm yazıyı okuyunca affet emi🤭🤣
Fındık aromalı kahve almıştım bildiğin gofret kokuyor 🤣
Demekki beceriyorsun, ben beceremiyorum, oklava yutmuş gibiyim 😂😂
İnsan Tekirdağ lı olunca dna sına işleniyor 🤣

Günaydın canım 😃❤️

Afiyet olsun 😋❤️

Denemek isterim açıkçası marka verebilir misin☺️🤭🥰

Ben de akrebim. İlginç bir sekilde suyun cok iyi gelmediğini hissediyordum. 3 litreye ilk kez dün çıktım, o da cok hareket edip terledigim içindi. Simdi bunu öğrenince içim daha rahat artık.
yaz kış zaten sıcak soğuk içecekler içiyoruz. onlarla birlikte sıvı miktarı çok oluyor. ben kışın 1-1,5 lt içiyorum. yazın sıcaklarda 2 lt yi buluyor.

yaz kış zaten sıcak soğuk içecekler içiyoruz. onlarla birlikte sıvı miktarı çok oluyor. ben kışın 1-1,5 lt içiyorum. yazın sıcaklarda 2 lt yi buluyor.
Ben çayı içince her bardak için bir bardak su içmeye çalışıyordum. Uzmanlar öyle diyordu ama insanın bedenini dinlemesi daha önemli

Günaydın canım 😃❤️

Afiyet olsun 😋❤️

Tamm kaptanım inşallah evde de yapacağım nasıl tutacam bilmiyorum kendimi aslında beni Tarhan'ın yanında çerez de yakıyor dün yedim bugün yemicem dikkat edeceğim inşallah bakım 60 yakalamam lazım,

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Selam herkese.
Kahvaltıyı saat 10.00 givi yaptım
Pek bir sey yemedim açıkçası. 4-5 lokma kıymalı yumurta yedim.
Elim kadar lavaş
2-3 bardak sekersiz cay
2-3 zeytin
Tost makinesinde kabak mücver yaptim. Yagsiz, patates yoktu içinde. Maydanoz taze sogan ve peynir. Biraz da un. 3-4 tane ondan yedim.

Ara öğün 14.00
1,5 karabuğday patlağı, üzerine 2-3 cm büyüklüğünde muzu ezdim ve 1 çay kaşığı fıstık ezmesi sürdüm.
1 tane mücver
1 şişe maden suyu
Protein alamadim ara öğünde.

Akşam için evde artan yemekler var. Taze fasulye, dolma, bir de corba yapıyorum şimdi. Taşınacağız diye buzluktaki bütün etleri vs bitirdik. Proteine dair sadece yoğurt ve yumurta var. Neyden ne kadar yiyeyim kizlar yardımcı olun bana 😢

Ben çayı içince her bardak için bir bardak su içmeye çalışıyordum. Uzmanlar öyle diyordu ama insanın bedenini dinlemesi daha önemli
kesinlikle öyle canım bilinçlenmek lazım. hatta su grupları için suyun mizacını değiştirin diyorlar yani içine küçük bir tarçın kabuğu veya karanfil veya nane vs atmak faydalı olur deniyor.
ben önceden tarçın atıyordum şimdi karanfil atıyorum.

kesinlikle öyle canım bilinçlenmek lazım. hatta su grupları için suyun mizacını değiştirin diyorlar yani içine küçük bir tarçın kabuğu veya karanfil veya nane vs atmak faydalı olur deniyor.
ben önceden tarçın atıyordum şimdi karanfil atıyorum.
Hiç duymamıştım bu bilgiyi. Ben de yapayım mutlaka ☺️

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Selam herkese.
Kahvaltıyı saat 10.00 givi yaptım
Pek bir sey yemedim açıkçası. 4-5 lokma kıymalı yumurta yedim.
Elim kadar lavaş
2-3 bardak sekersiz cay
2-3 zeytin
Tost makinesinde kabak mücver yaptim. Yagsiz, patates yoktu içinde. Maydanoz taze sogan ve peynir. Biraz da un. 3-4 tane ondan yedim.

Ara öğün 14.00
1,5 karabuğday patlağı, üzerine 2-3 cm büyüklüğünde muzu ezdim ve 1 çay kaşığı fıstık ezmesi sürdüm.
1 tane mücver
1 şişe maden suyu
Protein alamadim ara öğünde.

Akşam için evde artan yemekler var. Taze fasulye, dolma, bir de corba yapıyorum şimdi. Taşınacağız diye buzluktaki bütün etleri vs bitirdik. Proteine dair sadece yoğurt ve yumurta var. Neyden ne kadar yiyeyim kizlar yardımcı olun bana 😢
canım ne zaman taşınacaktınız? o zaman kadar az tavuk alabilirsin ya da yumurtayla menemen falan yap. sebzeli omlet de olabilir. taşınıncaya kadar böyle idare edebilirsin eğer 1-2 içindeyse.

Hiç duymamıştım bu bilgiyi. Ben de yapayım mutlaka ☺️
Canım en pratik protein ton balığı. Zaten tekli kutular halinde. Yanına yapabilirsen tam buğday makarna yada salata. Yada peynir en kolay ulaşılabilir. Onun dışında sadece yumurta yiyebilirsin. Hatta değerlendir yumurta diyeti yap kısa süreli 😅

canım ne zaman taşınacaktınız? o zaman kadar az tavuk alabilirsin ya da yumurtayla menemen falan yap. sebzeli omlet de olabilir. taşınıncaya kadar böyle idare edebilirsin eğer 1-2 içindeyse.
19unda yola çıkacağız. Tavuk var da biz genelde bütün tavuk alıyoruz. Alışverişi de eşim yapıyor, geçen soyledim tabuk göğsü almasını. O da işte öğlen yemeği yiyor. Ona da sandviç türü bir şeyler yaparim diye düşündüm. Ama gidip yine bütün tavuk almış 🤦🏻‍♀️ ben de onun buzunun çözülmesini beklemeye, parçalamaya falan üşeniyorum açıkçası 🙈

X