Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben menü atmadım dün
Atmaya yüzüm yok. Sabah gayet sakin güzel bir menüm vardı kalsik domates salatalık kırmızı biber yumurta şekli de
Ama gün içinde daraldikca biseyler yedim. Açlıktan değil kesinlikle sıkıntıdan. Kek yedim dondurma buskivi helva
Sağolsun küçük oğlum her yedigime ortak düştü ne kadar ne yedim bilmiyorum ama 1 kaşık bile zarar şu aşamada.
Dün sporda olmadı ama ev işi ile uğraştım. Çalışan kadının hafta sonu telasesi işte.
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 kaptanım ilk gün için üzgünüm. Bugün yeni bir gün diyorum inşallah 🥺🥺🥺🥺
(Küçük Emrah bakışı atayım çok kızmasınlar 🙄)

:rapci::rapci::rapci::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:
Ellerine sağlık canim emeklerine cok tesekkur ederim 🤗❤️

Kiiizzzz senle ben ayni gemideyiz ya huu su an rakip degiliz yani :mad:
Ama şuan 🙄
Aylık hedef nereye bildiriliriyor 90.5 im benim hedefim 87 şuan LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Ben alayım canım 😍
Günaydınn kaptanimmm mükemmel motivasyon konuşmasını dinleyip sınava gidiyorum. Harika 🤣🤣
Kızçeler günaydın 😍😍😍😍❤️❤️
uranus35 uranus35 ikinizede Allah zihin açıklığı versin ♥️
Bi ben alamadım
Bu ayki hedefim yine 75 olsun
Ablam sen ne zorlu sinavlardan geçip geldin bu kiloya. Eminimki daha iyisini yaparsın 😍

Gunaydinlar evet ben tam da bu saatlerde yuruyuse gidiyorum :KK24:
Günaydın canım. Ya bende çok istiyorum sabahları erkenden kalkıp yürüyüş yapmayı.

Benim çocuklar küçük geceleri evi topla düzenle derken anca saat 1 de yatağa giriyorum. Sabaha kadar çocuklar beni 10 defa uyandırıyorlar🫣🤕

Ben menü atmadım dün
Atmaya yüzüm yok. Sabah gayet sakin güzel bir menüm vardı kalsik domates salatalık kırmızı biber yumurta şekli de
Ama gün içinde daraldikca biseyler yedim. Açlıktan değil kesinlikle sıkıntıdan. Kek yedim dondurma buskivi helva
Sağolsun küçük oğlum her yedigime ortak düştü ne kadar ne yedim bilmiyorum ama 1 kaşık bile zarar şu aşamada.
Dün sporda olmadı ama ev işi ile uğraştım. Çalışan kadının hafta sonu telasesi işte.
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 kaptanım ilk gün için üzgünüm. Bugün yeni bir gün diyorum inşallah 🥺🥺🥺🥺
(Küçük Emrah bakışı atayım çok kızmasınlar 🙄)
Dün dunde kalsin canim odul sayalim sen ödülünü pesin almis oldun ama :KK48: bugun tertemiz bir menu bekliyorum
Gemide delik acma :KK45:
Günaydın canım. Ya bende çok istiyorum sabahları erkenden kalkıp yürüyüş yapmayı.

Benim çocuklar küçük geceleri evi topla düzenle derken anca saat 1 de yatağa giriyorum. Sabaha kadar çocuklar beni 10 defa uyandırıyorlar🫣🤕
Bir iki yila rahatlarsin uyumaya baslarlar sen de rahat rahat yürürsün :21:

@kaptanicem merakımı mazur gör tanıtım formunda görmüştüm 3 tane bebeyle nasıl her sabah yürüyüşe çıkabiliyorsun eşin ise gitmiyor mu bende bir tane hafta içi ise giderken gelirken veya parka sahile eşimle gidersek ancak yürüyüş yapabiliyorum çocuk çünkü ben ise giderken hafta ici anneannede oluyor yürüyorum gibi gibi eğer haftasonu ise eş de işte olunca anca evde Leslie onla biryere çıkma yürüyüş olmaz benim icin çünkü 🫣 Sitare55 Sitare55

2 dlm kavunla biberli yumurta

Eklentiler

• 1000049496.jpg
    1000049496.jpg
    121,3 KB · Görüntüleme: 15
X