Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Regl olduğun zamanı hiç sayma zaten o direk 2 falan farkedebiliyor. Diyetisyen bana da sağlıklı olur gibi geldi.
3 haftada giden -300 oluyor 😔
Bu cumartesi tartisindan sonra haftaya girmeyi planlıyorum özel hastaneye.
Stres yapmayın herşey olacağına varır hayırlısı olur inşallah.
Tüm vücut pilates çok faydalı hatta sabah aç karna yapabilirseniz daha iyi olur.
Su konusundada yeşil elma olur maydanoz olur şeftali olur nane cubuk tarçın olur bir şekilde tatlandırmaya bakın degisiklik icmenizi sağlar.su çok onemli
Sabah daha erken uyanabilsem aslında cok güzel olur. Yaşadığım şehrin havası çok kirli. Hatta Türkiye'nin en kirli sehriymis burası. Bugün eşime de dedim yatsam uyurum muhtemelen. Bir uyku hali var bayağıdır dedim. Bugun iş yerinde de bu konuşulmuş. Herkes bundan muzdarip dedi.

Aynen bende öyleydim bir ara vedim yine aynı veremiyorum gitmiyor sadece düzenli olarak yürüyüş yaptım o süreçte güzel verdim yürüyüş bıraktım veremez oldum😔

Spor gerçekten önemli yani.
Biraz da duygusal durumdan kaynaklı sanırım benimki. Yani çok bir yaşama sevincim yok gibi. Üniversitedeyken sabah 4-5 gibi kalkip namaz kılardım, sonra da kayla itsines diye bir kadının egzersizlerini yapardım. Çok hevesliydim ki sabahın nurunda kalkabiliyordum bunun için. Babam kilomu sormuştu bir gun. 60 kiloydum o zaman. Hiç gostermiyorsun, 52-53 gibisin diyordu. Evlendim gördüm günümü 😢🙈

Merhabalar güzel bir ay olsun inşallah 🙏🏻🙋🏻‍♀️🌸
Kahvaltı
10.15
Menemen 1 yumurta
1.5 dilim.peynir
1 köy biberi

12.00
Türk kahvesi
2 kare bitter çikolata

14.35 öğle
6 YK karabuğdayli salata
2 yemek kaşığı karabugday
Ayran 1 sb

17.00
4 YK yoğurt zerdeçalli

18.30-19.00
6 YK karabuğdayli salata
1 SB ayran
2lt su +1 lt ödem atıcı su
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
patimsilizm patimsilizm bugün planım bu şekilde

1AĞUSTOS MENÜ
SABAH
1 bardsk karahibdiba kahve
2 haşlanmış yumurta
Yarım domates
10-15 ince kıl biber :kk77:
Kk beyaz peynir
bitki çayı
ÖĞLE
16-17 gibi
2 parça Izgara tavuk
Bol salata
2-2,5 lt su
Aralarda karahindiba kahve
AKŞAM
YOK
Y yosunlupapatya Y yosunlupapatya
LenaG LenaG LenaG LenaG
Afiyet olsun canım yarın sabah tartını bekliyorum bu arada akşamda menünü yaz yine yolculuğuna çıkmadan :)

Günaydın canım ❤
Bizde ara katta oturuyoruz çok ses olmuyor koşu bandım çok sesli değil astım dan dolayı zaten ben koşamıyorum sadece hızlı yürüyorum ses yapmıyor titreşim kemeri zararlı değil uzun yıllar önceki diyetimde baya kullandım birde ısıtıcı kemerim vardı komple belime sarıp bekliyodum açtığımda baya ıslanmış oluyodu ter işte onu bulamıyorum da titreşim kemerim olduğu gibi duruyor hiç atma kullan canım birde fazlalığa gelince bende inan çok bıktım benim evimde tıklım tıklım napcam nasıl etcem bilmiyorum
Selamlar anladım canm sadece yürüyüş le ses olmuyorsa çok iyi , kemer dursun o zamn belki kullanırım evde kalsin😍 benim kocam da bir şeyleri atmama hastalığı demeyeyim de öyle bir huyu var tamir isnden de anlıyor ki yaparım onarım gerek olur öylece eşya atılmaz bende çoğu zamn bozuk esyalri atarım o olmadığı zamanlar 😀

Hoşgeldin canım nasılsın Bayadır yoksun
Hosbulduk abla iyiyim çok şükür çocuklarla pek fırsatım olmadı kaldığım yerden devam edeceğim insallah alhan abla yok neden
Afiyet olsun canım madem mantı yiyeceğiz mercimek çorbasını içmesek daha iyi olurmuş
Spor güzel ayaklarına sağlık ❤️

İyi akşamlar canım gazoz nerden çıktı ne güzel menü diyordum yahuu
Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun ara sayısı fazla geldi nedense akşam da azıcık geç olmuş yarım saat bile erkene çeksek çok güzel olur ❤️

Afiyet olsun ❤️ su spor 💪💪💪

Afiyet olsun geç saatte acıktığında yoğurt tercih edebilirsin canım
Ayaklarına sağlık 🤣

Selaaammm tekrar hoşgeldinnnn

Afiyet olsun canım bugün daha iyi bence menü spor da güzel olmuş ❤️
Teşekkür ederim
🌸❣️🌸❣️

kızçem senin canınınz hiç aşure çekmiyor mu yaa annein yanına git bugün birazcık :KK70:
Hahaha valla canım ben pek tatlıcı degilim tuzlucu karbonhidratciyim :sus: mesela asureye sutlaca vrya baska ttaliya dayanirim ama annem gözleme yaosa dayanamam :rolleyes:
Acayip sıkıldım uzun oturmaktan hiç hareketim yok neredeyse pilatesim bugün de iptal oldu 😡 nerden çıktı bu bel tutulması yaa
Kaptanim rabbim sifa versin ins en yakin zamanda 🤲

Hosbulduk abla iyiyim çok şükür çocuklarla pek fırsatım olmadı kaldığım yerden devam edeceğim insallah alhan abla yok neden
İyi yapmissin canım buralardan ayrılmaya gelmiyor elhan izinde canım misafirleri vardi simdi de memlekete gidecekti

Sabah güzel başlayıp sonra gözü dönen menüm
Sabah
Önce ılık limonlu su Filtre kahve
Saat.11
1.5 haslanmis yumurta
Lor peynir 1.minik.salata 4 zeytin
Ogle
Kefir 1 adet eti litalif bar
1 salatalık ve soda
Akşam 18.00
1 tabak kısır bol yesillikli
Ayran
Sofrayı toplarken gelen aşure den yarım kase
Spor 9.bin adım
Su 2.5 litre
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya

Hayırlı akşamlar❤️

11.00
1h yumurta beyazı
1 üçgen peynir
1er tatlı k bal kaymak
2 dilim ekmek
Dom saltk

15.00
1avuç tuzsuz kabak çekirdeği, 7 fındık, 6badem

16.30
2 yk yoğurt, 1 kayısı( şekerpare cinsi)
Chia tohumu karıştırdım

19.00
2yk tavuklu sehriye çorbası
4yk tavuk
Salata

3lt su
En az Yarım saat yürüyüş yapıcam inşallah.

LenaG LenaG

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya

9.30 kahvaltı
1 dilim ekmek
1 haşlanmış yumurta
Maydanoz-sogan piyazı
2 bardak şekersiz çay
Biraz patates kizartmasi da yedim 4-5 çatal gibi.dolu dolu değildi.

Yemekten sonra yeşilçay 1 nescafe fincanı

14.00 ikinci öğün
2-3 köfte kadar fırında tavukla bir tabak salata
1 dilim ekmek

15.00 gibi Maraş dondurması

18.00 aksam yemeği
6-7 kaşık taze fasulye
Yarim kase yogurt
1 yk sebzeli bulgur pilavı

Bir de bugün şekersiz fıstık ezmesi, yulaf, karabuğday patlağı siparisim geldi. Karabuğday patlagindan yarima yakin, 1 çay kaşığı da fıstık ezmesi yedim tadina bakmak için.
Su 2 litre oldu sanırım. Sporu daha yapmadım ama yapmaya niyetim var.
Karbonhidrat açısından fazla oldu bugün.

Ben de yazayım menümü
1 Ağustos
Kahvaltı 12.00
2 çavdar ekmeği +1 omlet + az peynir+ 2 salatalık
Ara Öğün 15.00
1 şeftali+ 2 küçük olgunlaşmamış mürdüm eriği
Akşam yemeği 19.00
1 kır pidesi + bir bardak ayran(adet etkisi bitirdi beni bütün gün mide bulantısı baş dönmesi yemek yapmayınca eşim dışarıdan almış gelmiş sevdiğimi bildiği için) (salata yapardım yanına normalde ama marul salatalık domates bitmişti yarın pazar var yarın alacağım inşallah bolca)
2,5 lt su. Spor 11 km - 36 dk, 17-25 km /h genelde
LenaG LenaG Y yosunlupapatya

Eklentiler

• IMG20240801163050.jpg
    IMG20240801163050.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG20240801163045.jpg
    IMG20240801163045.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG20240801163035.jpg
    IMG20240801163035.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 8