Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Maşallah canım 🧿
Ama bazen zorbaliklar olabiliyor kadın olmak zor zanaat gerçekten.
Bazen de hatta cogu zaman kadin kadina zorbalik yapiyor yani ben cok karşılaşıyorum. Vay zayifladin gözlerin çöktü vay aldın niye aldın. Sen simdi bu yemeyle mi kilo vereceksin. Hicbir sey bilmeyen insanlarin akil vermeleri falan puffff. Ben de ne dolmusum hee 🤣

Ben de yazayım bugünün menüsünü
27 temmuz
Kahvaltı 12.00
Peynirli yumurta, 2 dilim ekmek, 2 salatalık
Ara Öğün 14.30
1 erik (olgunlaşmamış mürdüm eriği, hafif ekşiydi ama şeftali kadardı)
Ara Öğün 16.00
1 dilim hazır kakaolu kek + 2 parça bademli çikolata(bu kadar ara öğünler kaçamak haftada bir gün bir şey olmaz inşallah)
(Yemeklerden yarım saat önce bir bardak ayran içine çörek otu zerdeçal keten tohumu zeytinyağı birer çay kaşığı koydum içtim şimdilik bağırsaklara bir faydası olmadı)
Akşam yemeği 19.00
Bir kase ayran aşı çorbası
2,3lt su + bir bardak hibiskus çayı tarçınlı 1 tatlı kaşığı balla
Şimdilik 20 dk eliptik 6km yol, 15-25 km/h arası. Oğlan parka gidince devam edeceğim bir saate tamamlarım diye düşünüyorum.
LenaG LenaG

Son düzenleme:
27 temmuz menüm
2 yumurta omlet
1 Salata
2 domates
5 zeytin
3 dilim peynir
2 bardak çay

Öğle
Hindiba kahvesi sütsüz
3 ceviz
2 minik kare bitter çikolata

Akşam
büyük bir tabak tavuk göğüs etli salata
3 dilim karpuz
1 avuç vişne

gece yatmadan yine acıkırsam 1 bardak saklı pay hindiba çayı :KK70:

1 saat yürüyüş çıkacağım şimdi akşam yürüyüşüne kaptanım

3 litre en az su içtim daha da içerim çok sıcak

herkese afiyetler olsun
canım kaptanım LenaG LenaG :KK200: :KK200:

Ben de yazayım bugünün menüsünü
27 temmuz
Kahvaltı 12.00
Peynirli yumurta, 2 dilim ekmek, 2 salatalık
Ara Öğün 14.30
1 erik (olgunlaşmamış mürdüm eriği, hafif ekşiydi ama şeftali kadardı)
Ara Öğün 16.00
1 dilim hazır kakaolu kek + 2 parça bademli çikolata(bu kadar ara öğünler kaçamak haftada bir gün bir şey olmaz inşallah)
Akşam yemeği 19.00
Bir kase ayran aşı çorbası
2,3lt su + bir bardak hibiskus çayı tarçınlı 1 tatlı kaşığı balla
Şimdilik 20 dk eliptik 6km yol, 15-25 km/h arası. Oğlan parka gidince devam edeceğim bir saate tamamlarım diye düşünüyorum.
LenaG LenaG
Afiyet olsun canım güzel menü bence haftada 1 normal su ve spor da güzel ❤️

27 temmuz menüm
2 yumurta omlet
1 Salata
2 domates
5 zeytin
3 dilim peynir
2 bardak çay

Öğle
Hindiba kahvesi sütsüz
3 ceviz
2 minik kare bitter çikolata

Akşam
büyük bir tabak tavuk göğüs etli salata
3 dilim karpuz
1 avuç vişne

gece yatmadan yine acıkırsam 1 bardak saklı pay hindiba çayı :KK70:

1 saat yürüyüş çıkacağım şimdi akşam yürüyüşüne kaptanım

3 litre en az su içtim daha da içerim çok sıcak

herkese afiyetler olsun
canım kaptanım LenaG LenaG :KK200: :KK200:
Afiyet olsun canım 3 dilim peynir biraz fazla olmuş azaltalım biraz ve 1 dilim tam buğday ekmek ekleyebilirsin.
Akşam yemeğinde de karpuz birazcık fazla geldi onu ara öğüne alsak 😉
Su gayet iyi
İyi yürüyüşler ❤️

yine menümü unutuyordum yazmayı
27.07.2024

Sabah 2 büyük bardak buzlu latte (yağsız sütle)

Kahvaltı 11:30 marula sarılı 30 gr beyaz peynir,6 zeytin,1 domates

Ara sütü bol filtre kahve 5-6 badem

Akşam 19:30 2 haşlanmış yumurtalı kıvırcık salata

Çok dengesiz oldu çok geldi yumurta yarın dengeleyeceğim.

Su 2.5 lt
6000 adım

Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83

Afiyet olsun canım 3 dilim peynir biraz fazla olmuş azaltalım biraz ve 1 dilim tam buğday ekmek ekleyebilirsin.
Akşam yemeğinde de karpuz birazcık fazla geldi onu ara öğüne alsak 😉
Su gayet iyi
İyi yürüyüşler ❤️
çölyak sıkıntım var kaptanım ekmek yiyemiyorum yıllardır ibs derdim vardı 2 ay önce aslında ibs değil çölyak olduğum ortaya çıktı. Normalde çölyaklılar zayıf olur hatası var memlekette oysa ilgisi yokmuş doktorlar beni çok geç anlamış oldu bayağı bağırsaklar dejenere olduktan sonra anlayacağın. Şükür en azından artık durumum netleşti. Yoksa ekmek delisi bir insandım inanamazsın 😅 😅 Zaten onsuzluğa alışmak için de fazla kalorili başka şeylere yöneldim daha da kilo oldu. Biraz onsuzluğa alıştım 2-3 ay geçirdikten sonra mercimek ekmeği gibi alternatifler düşünüyorum.

Ekmeğin yerine glutensiz diye satılan ekmekler daha kalorili ve çok daha zararlı mısır nişastası yok pirinç nişastası onları da tüketmiyorum çok kilo yapıyor zaten. Bu duruma alışmak için tamamen çıkardım ve benzerini de yerine koymayarak yokluğunu da yoketmeye çalışıyorum beni önceden görsen zaten tam bir ekmek sevdalısıydım.😅😅

yine menümü unutuyordum yazmayı
27.07.2024

Sabah 2 büyük bardak buzlu latte (yağsız sütle)

Kahvaltı 11:30 marula sarılı 30 gr beyaz peynir,6 zeytin,1 domates

Ara sütü bol filtre kahve 5-6 badem

Akşam 19:30 2 haşlanmış yumurtalı kıvırcık salata

Çok dengesiz oldu çok geldi yumurta yarın dengeleyeceğim.

Su 2.5 lt
6000 adım

Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83
Çok mu geldi 🙄

çölyak sıkıntım var kaptanım ekmek yiyemiyorum yıllardır ibs derdim vardı 2 ay önce aslında ibs değil çölyak olduğum ortaya çıktı. Normalde çölyaklılar zayıf olur hatası var memlekette oysa ilgisi yokmuş doktorlar beni çok geç anlamış oldu bayağı bağırsaklar dejenere olduktan sonra anlayacağın. Şükür en azından artık durumum netleşti. Yoksa ekmek delisi bir insandım inanamazsın 😅 😅 Zaten onsuzluğa alışmak için de fazla kalorili başka şeylere yöneldim daha da kilo oldu. Biraz onsuzluğa alıştım 2-3 ay geçirdikten sonra mercimek ekmeği gibi alternatifler düşünüyorum.

Ekmeğin yerine glutensiz diye satılan ekmekler daha kalorili ve çok daha zararlı mısır nişastası yok pirinç nişastası onları da tüketmiyorum çok kilo yapıyor zaten. Bu duruma alışmak için tamamen çıkardım ve benzerini de yerine koymayarak yokluğunu da yoketmeye çalışıyorum beni önceden görsen zaten tam bir ekmek sevdalısıydım.😅😅
Canım nohut unu favori bu ara duydun mu hiç

Bazen de hatta cogu zaman kadin kadina zorbalik yapiyor yani ben cok karşılaşıyorum. Vay zayifladin gözlerin çöktü vay aldın niye aldın. Sen simdi bu yemeyle mi kilo vereceksin. Hicbir sey bilmeyen insanlarin akil vermeleri falan puffff. Ben de ne dolmusum hee 🤣
ben birkaç yıl önce kendi çabamla 40 günde 10.5 kilo falan vermiştim. leslie de yapmıştım. işyerinde beni kıskanan iki kafadar (kadın bunlar) ayy hiç farketmedik farkedilmiyor demişlerdi :KK70: acayip incelmişim, verdiğim kilonun üzerine spor yapmışım, vücut acayip toparlamış, düşün pantolonlarım belimden düşüyor eski pantalonlarımı çıkarttım giyiyorum o kadar yani yooo hiç farkedilmiyor demişlerdi :-)

ben birkaç yıl önce kendi çabamla 40 günde 10.5 kilo falan vermiştim. leslie de yapmıştım. işyerinde beni kıskanan iki kafadar (kadın bunlar) ayy hiç farketmedik farkedilmiyor demişlerdi :KK70: acayip incelmişim, verdiğim kilonun üzerine spor yapmışım, vücut acayip toparlamış, düşün pantolonlarım belimden düşüyor eski pantalonlarımı çıkarttım giyiyorum o kadar yani yooo hiç farkedilmiyor demişlerdi :-)
Oysa sizin karın darliginiz buradan görünüyor deseydin
Şükür benim etrafımda insanlar nasıl verdin diye soruyor 😍

X