Popüler Konu LenaG ile MasterFit

11.00
15 fındık
2k sütlaç

Marul
Salatlk
Yarım dilim ekmek
1tatlı k. Labne
1cayk bal ve tereyağı

14.00
6 fındık 4badem
Detoks suyu

15.00
2 tavuk but

Aralarda Detoks su

19.30
Parkta oturduk bir avuç çekirdek, 2kraker, 1 yuvarlak çikolata.

1.5 ltmaydanoz limon suyu 1 lt fazla su.
Yarım saat yürüyüş
LenaG LenaG

Afiyet olsun canım menün gayet güzel 👍 eliptik genel olarak daha çok kalori yaktırıyor ❤️

Afiyet olsun canım güzel menü akşam da gayet hafif ❤️ Nasıl oldun ?

Afiyet olsun menüm güzel yalnız sabah kurabiye ve marul ne alaka kıızz 🤭
Geç gördüm canım işlerim vardı bugün pek bakamadım buraya 🙈 Ben kimseye diyet yaptığımı söylemiyorum o yüzden azar azar alırım sonra dengelerim ama akşam olduğu için tokum sadece hatırın için pastandan tadayım dersin ❤️

Diren tomrs cum sağlıklı kiloma ramak kalmış şurada 💪

Afiyet olsun aşure yemek için mi bişi yemedin 🤭 çok az olmuş ama sonra acıkma 🙏

Hoşgeldin canım müsait değildim anca görebildim kusura bakma 🙏 İnşallah beraberce hedef kilona ulaştığını göreceğiz 🙏 Yarın sabah tarihli ve nickli bir tartı fotosu atabilirsen hazırlığa alalım seni menü paylaşımlarına hemen başlayabilirsin ❤️

Afiyet olsun canım güzel olmuş sporuna ve suya 🧿
Canım ne bileyim marulu gördüm yedim😂çoktandır sabahları hiç yemedim belki böylece metabolizma hızlandırır diye

Doğum günü devam ediyor

Parti sahibi komşum biliyor dikkat ettiğimi onun için inkar edemedim.

Ağzıma zorla küçük bir sarma koydu bende yarısını yedim kalan yarısını yemedim 😂çünkü çok tokum yani yemek koyacak yer yok.
Tatlı verdiler bende tatlının üstündeki fındığı yedim kaş ile göz arasında ortadan kaldırdım 😂şekersiz çay ve 1 kahve içtim

Afiyet olsun canım menün gayet güzel 👍 eliptik genel olarak daha çok kalori yaktırıyor ❤️

Afiyet olsun canım güzel menü akşam da gayet hafif ❤️ Nasıl oldun ?

Afiyet olsun menüm güzel yalnız sabah kurabiye ve marul ne alaka kıızz 🤭
Geç gördüm canım işlerim vardı bugün pek bakamadım buraya 🙈 Ben kimseye diyet yaptığımı söylemiyorum o yüzden azar azar alırım sonra dengelerim ama akşam olduğu için tokum sadece hatırın için pastandan tadayım dersin ❤️

Diren tomrs cum sağlıklı kiloma ramak kalmış şurada 💪

Afiyet olsun aşure yemek için mi bişi yemedin 🤭 çok az olmuş ama sonra acıkma 🙏

Hoşgeldin canım müsait değildim anca görebildim kusura bakma 🙏 İnşallah beraberce hedef kilona ulaştığını göreceğiz 🙏 Yarın sabah tarihli ve nickli bir tartı fotosu atabilirsen hazırlığa alalım seni menü paylaşımlarına hemen başlayabilirsin ❤️

Afiyet olsun canım güzel olmuş sporuna ve suya 🧿
Yok kaptanım aşureden haberim yoktu öğle sonu komşu getirdi ne zamandır kahve elma yapmadıydım bugün yarın bu şekilde hafif geçiştirmeyi planlamıştım aşure gelincede çok sevindim akşam yemeğimin yerine koydum çokta güzel oldu tıka basa doydum ohhh
Şimdide koca bir bardak dukan içiyorum 🥰
:KK200:

Kuruyemiş al en kötü canım hiç değilse faydalı yağ. Salata türevi birşey mutlaka olur. Gerçekten kendine hakim olacaksan göstermelik tabağı al yiyemedim kusura bakma de özürlen 😅
Aynen öyle yaptım canım. Çünkü aç değilim
Parti sahibi ağzıma zorla küçük bir sarma attı bende yarasını yiyip kalan yarısını attım. Tatlı verdiler üstünde 1 fındık vardı onu yedim diğerlerini kaş ile göz arasında imha ettim 😂😂

11.00
15 fındık
2k sütlaç

Marul
Salatlk
Yarım dilim ekmek
1tatlı k. Labne
1cayk bal ve tereyağı

14.00
6 fındık 4badem
Detoks suyu

15.00
2 tavuk but

Aralarda Detoks su

19.30
Parkta oturduk bir avuç çekirdek, 2kraker, 1 yuvarlak çikolata.

1.5 ltmaydanoz limon suyu 1 lt fazla su.
Yarım saat yürüyüş
LenaG LenaG
Afiyet olsun tavuk but tek kalmış keşke yanına salata da olaydı,yoğurt da olaydı 🙏

Aynen öyle yaptım canım. Çünkü aç değilim
Parti sahibi ağzıma zorla küçük bir sarma attı bende yarasını yiyip kalan yarısını attım. Tatlı verdiler üstünde 1 fındık vardı onu yedim diğerlerini kaş ile göz arasında imha ettim 😂😂
Helalllll sana nasıl imha ettin oyleee

İyiaksamlar
Sabah uyandığımda su Filtre kahve
Saat 10
3 kaşık yogurt icine
2 kayısı 1 ceviz ve tarçınlı yulaf
Ogle
1 elma
Yarım avuç kuru üzüm
Akşam 18.00
4 kaşık taze fasulye
3 kaşık Bulgur pilavi
Salata
Spor yok
Su 3u bulur
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Afiyet olsun güzel menü ❤️elma beni çok acıktırıyor

İyi akşamlar kızlar bugün pek bakamadım pilatese gittim çok yoruldum hafif şekerleme yapmışım yorgunluktan sonra evde işlerim vardı onları yaptım. Menümü yazayım
25.07.2024 Perşembe

Sabah 2 kupa yağsız sütle filtre kahve

Kahvaltı 10:30 2 yumurtadan menemen,40 gr beyaz peynir,8 zeytin,çay

Ara 6 badem,3 ceviz,1 küçük kare çikolata,kahve

Akşam 19:30 Canım yine sıcak yemek istemedi 3 karabuğday patlağı yedim üzerine labne sürdüm biraz çörekotu yanına 1 domates

Su 2.5 lt
45 dk pilates

Y yosunlupapatya @Mthn83
Bugun bende senin gibi akşam öğünü hiç istemedi canım zar zor yedim

🌸

LenaG LenaG Bugün sabahtan beslenme planı ayarllayinca işler daha da kolaylaştı

Çamaşır bulaşık gündelik işler duş abdest namaz derken vakit geçti bugün birde bir zikir öğrendim onu yaptım biri.tavsiye etti, müzik dinledim gündeme baktım sosyal medya hesaplarında dolaştım haberle vs hiç güzel bir gündem.yok şarkı söyledim gökyüzünü seyrettim.bir ara tablo gibiydi

Allah'ın noksan sıfatlardan münezzeh olduğunun ispatı gerçekten 🙏🏻

LenaG LenaG Bugün sabahtan beslenme planı ayarllayinca işler daha da kolaylaştı

Çamaşır bulaşık gündelik işler duş abdest namaz derken vakit geçti bugün birde bir zikir öğrendim onu yaptım biri.tavsiye etti, müzik dinledim gündeme baktım sosyal medya hesaplarında dolaştım haberle vs hiç güzel bir gündem.yok şarkı söyledim gökyüzünü seyrettim.bir ara tablo gibiydi

Allah'ın noksan sıfatlardan münezzeh olduğunun ispatı gerçekten 🙏🏻
İyi yapmışsın haberlere bile bakmasaydın bazen içe dönmek gerekiyor ve kendiyle vakit geçirmek 🥰

İyiaksamlar
Sabah uyandığımda su Filtre kahve
Saat 10
3 kaşık yogurt icine
2 kayısı 1 ceviz ve tarçınlı yulaf
Ogle
1 elma
Yarım avuç kuru üzüm
Akşam 18.00
4 kaşık taze fasulye
3 kaşık Bulgur pilavi
Salata
Spor yok
Su 3u bulur
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Afiyet olsun canım akşama kadar meyve ile iyi durmussun yogurtda var gerçi ama ben dayanamadım sanirim Lena kaptaniminda dediği gibi elma yiyince daha da acikiyorum bende ama güzel menü biraz da yürüyüş veya evde spor eklesen iyi olur senin için canım 🫶🏼🌸

İyi akşamlar kızlar bugün pek bakamadım pilatese gittim çok yoruldum hafif şekerleme yapmışım yorgunluktan sonra evde işlerim vardı onları yaptım. Menümü yazayım
25.07.2024 Perşembe

Sabah 2 kupa yağsız sütle filtre kahve

Kahvaltı 10:30 2 yumurtadan menemen,40 gr beyaz peynir,8 zeytin,çay

Ara 6 badem,3 ceviz,1 küçük kare çikolata,kahve

Akşam 19:30 Canım yine sıcak yemek istemedi 3 karabuğday patlağı yedim üzerine labne sürdüm biraz çörekotu yanına 1 domates

Su 2.5 lt
45 dk pilates

Y yosunlupapatya @Mthn83
Afiyet olsun kaptanım cidden bu aralar sıcaktan hiç bişi yenmiyor yemek adına ben öğlen mecburen işyerine uyuyorumda☺️ ama akşam yemek ihh yok yani kahvaltıyı hazırlamaya da üşeniyorum yumurta omlet menemen kim yapacak deyip kolaydan köfte salata veya yoğurt tarzı yetip geçiyorum 😅 bu arada pilates harika kaptanım maşallah 🧿🌼

X