Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende gireyim listeye canım kaç kişi isek beraberce girelim iki takim halinde ilerleyelim inşallah
Ben pek adapte değilim bugünlerde ama elimden geleni yapmaya çalışayım

Amanın iyiki az uzanıp kalkmışım, çat kapı eşimin abisiyle yengesi geldi

ben yarın hazırlayıp pazartesi salı yapacağım var mısın o zaman?

hem de aynı takımdayız, bu hafta şahlandırmayalım mı takımı
Hadi göreyim kizcelerim sizii ama kaptanımız olarak ilk başı ben çekeceğim dikkat ederek herseyimizi uygulayarak yine de kilo veremezsek eğer canımız sağolsun biz sağlıkli olalım yeterli o kilolar illakii gider inşallah canlarım beniim

inşallah canım kaptanımm, bu hafta el birliğiyle kazanacağız, en başta sağlığımızı sonra da yarışmayı

Sevgili Masterfit ailesi yeni takımlarımız belirlenmiştir. Herkese bol eksiler diliyorum.

A Asya89 kaptanım takımını elimden geldiğince seçtim başarılar dilerim.
Y yosunlupapatya kaptanım son dakika bildirimiyle takımına tomrs dahil oldu bilgin olsun

Bende gireyim listeye canım kaç kişi isek beraberce girelim iki takim halinde ilerleyelim inşallah
Ben pek adapte değilim bugünlerde ama elimden geleni yapmaya çalışayım
Tamam canım teşekkür ederim ekledim seni kırmızı takımdasın. Gayret ediyoruz, pes etmiyoruz

Şimdi menümü yazayım . Akşama misafirim varmış. Kalkıp hazırlık yapayım.
Kahvaltı
1 yumurta
Bir ısırık ekmek
1 bardak çay
Öğle
Bir biber dolmasının biberini yedim sadece
1 bardak çay
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
1 adet hurma
1 adet nektar
1 avuç çekirdek tuzlusundan
Akşam
Bir dilim ekmek üzerine bir çay kaşığı tereyağı
Bir çay kaşığı bal
Bir çay kaşığı fıstık ezmesi

Neden böyle oldum bugün bilmiyorum. Gözlerimi de açamıyorum. Misafir olmasa devrilip yatacağım
LenaG A Asya89 Mthn83
Adım sayım 6200
Sınav görevinden yürüyerek geldim. Anca bu kadar oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…