Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayırlı olsun takımlar herkese bol eksiler diliyorum
Sabah
1.5 haşlanmış yumurta Domates Salatalık Lor peyniri
Ogle
1 bardak kefir
2 ceviz
5 badem
1 kayısı
Akşam
Mercimek köftesi baya bi vardı
Ayran
Yeşillik
Su 2.litre
Hubiskus soda
7.bin adım yürüyüş
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Afiyet olsun canım yemek saatlerinde yazarsan iyi olur aslında sabah menün çok iyi maşallah ☺️ köfte adetini bilmiyorum ama fazla olmasa iyi olurmuş 🌸 spor çok güzel

Şimdi menümü yazayım . Akşama misafirim varmış. Kalkıp hazırlık yapayım.
Kahvaltı
1 yumurta
Bir ısırık ekmek
1 bardak çay
Öğle
Bir biber dolmasının biberini yedim sadece
1 bardak çay
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
1 adet hurma
1 adet nektar
1 avuç çekirdek tuzlusundan
Akşam
Bir dilim ekmek üzerine bir çay kaşığı tereyağı
Bir çay kaşığı bal
Bir çay kaşığı fıstık ezmesi

Neden böyle oldum bugün bilmiyorum. Gözlerimi de açamıyorum. Misafir olmasa devrilip yatacağım
LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83
Adım sayım 6200
Sınav görevinden yürüyerek geldim. Anca bu kadar oldu.
Afiyet olsun canım pek bir şey yememişsin aslında doyuruculukları az yediklerinin ara öğün fena değil halsizlik olması normal bence ❤️
Hayırlı olsun takımlar herkese bol eksiler diliyorum
Sabah
1.5 haşlanmış yumurta Domates Salatalık Lor peyniri
Ogle
1 bardak kefir
2 ceviz
5 badem
1 kayısı
Akşam
Mercimek köftesi baya bi vardı
Ayran
Yeşillik
Su 2.litre
Hubiskus soda
7.bin adım yürüyüş
Afiyet olsun oyy akşam biraz fazla kaçmış ❤️

İyi Akşamlar Kızlar Hepimize Mavi Takım Hayırlı Olsun.
20:07.2024 Cumartesi
1 kupa filtre kahve
10:00 Minik tereyağlı ve lor peynirli 1 adet büyük saç böreği, yarım kase domates biber kavurması az zeytinyağlı

18:00 2 tepeleme yk.yulaf,ıslamak için biraz yağlı süt, 2 yumurta, 2 büyük biber, yarım yk.zeytinyağı, 1yk.lor 1 büyük kabak ile yaptığım omlet
Yarım kase semiz otu yemeği ve 1elma dilimi patates vardı onlarıda omletin içine katıverdim
Arkasından 2 adet yuvarlak çokoprens ve yarım su brd. yağlı süt

3.5 litre su
Kaptanım yüzünüzü kara çıkarmıcam çokoprensler için çok üzgünüm birdaha asla olmayacak :KK43:

İyi Akşamlar Kızlar Hepimize Mavi Takım Hayırlı Olsun.
20:07.2024 Cumartesi
1 kupa filtre kahve
10:00 Minik tereyağlı ve lor peynirli 1 adet büyük saç böreği, yarım kase domates biber kavurması az zeytinyağlı

18:00 2 tepeleme yk.yulaf,ıslamak için biraz yağlı süt, 2 yumurta, 2 büyük biber, yarım yk.zeytinyağı, 1yk.lor 1 büyük kabak ile yaptığım omlet
Yarım kase semiz otu yemeği ve 1elma dilimi patates vardı onlarıda omletin içine katıverdim
Arkasından 2 adet yuvarlak çokoprens ve yarım su brd. yağlı süt

3.5 litre su
Kaptanım yüzünüzü kara çıkarmıcam çokoprensler için çok üzgünüm birdaha asla olmayacak :KK43:
Amaniin canımm dikkat et özellikle akşam saateleri canım benim sabah iyiymiş ama akşam saati biraz fazla kaçmış ben inanıyorum sana yarından itibaren daha güzel ilerleyeceksin inşallah 😍

Şimdi menümü yazayım . Akşama misafirim varmış. Kalkıp hazırlık yapayım.
Kahvaltı
1 yumurta
Bir ısırık ekmek
1 bardak çay
Öğle
Bir biber dolmasının biberini yedim sadece
1 bardak çay
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
1 adet hurma
1 adet nektar
1 avuç çekirdek tuzlusundan
Akşam
Bir dilim ekmek üzerine bir çay kaşığı tereyağı
Bir çay kaşığı bal
Bir çay kaşığı fıstık ezmesi

Neden böyle oldum bugün bilmiyorum. Gözlerimi de açamıyorum. Misafir olmasa devrilip yatacağım
LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83
Adım sayım 6200
Sınav görevinden yürüyerek geldim. Anca bu kadar oldu.
Sıcaktan sıcaktan balım geçmiş olsun sınav gorevin bende bir ara aklım gitmiş devrilmisim

Amaniin canımm dikkat et özellikle akşam saateleri canım benim sabah iyiymiş ama akşam saati biraz fazla kaçmış ben inanıyorum sana yarından itibaren daha güzel ilerleyeceksin inşallah 😍
Sadece çokoprens ler kötü oldu kaptanım kusura bakma tekrarı olmayacak o iş bende 😉
Birde yarım kase yağlı yağsız karışık yoğurt 1büyük te salatalığı yazmayı unutmuşum 😘

Son düzenleme:
Canım kırmızı takıma alabilirim aslında olur mu daha yeni belirlendi ekleyelim seni. 😘 Kusura bakma sonradan aklıma geldi 🙏
Tamam olur ben hazırım :KK76:
E tabi sabah sabah kalk göreve git normal misafirlerin erken giderse at kendini yatağına bir güzel uyku çek 🙏❤️
Bugun benim de sinav gorevim vardi ve carsida islerim gunduz uyumuyorum ama az once uyumusum nasil yorulduysam 🙄 adim sayarim 19 bin gosyeriyor :eğlence:

Y yosunlupapatya
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Sabah
11.00
Domates salatalık
2.dilim.peynir
10 siyah zeytin
1 haşlanmış yumurta

13.00 türk kahvesi +2 bardak su
13.30 küçük porsiyon tarçınlı aşure (komşu sağolsun)

14.00 salatayı kaldırdım bu öğünde aşure yiyince
2 minik. Haşlanmış tavuk baget

17.00 magnum dondurma sıcaktan oldu 🤦🏻‍♀️

18.00 .Buzlu ayran +altınbaşak
çörekli biskuvi

Acikirsam gec olmadan 1 kase kabak çorbası (opsiyonel) şuan canım istemiyor
3lt su

E tabi sabah sabah kalk göreve git normal misafirlerin erken giderse at kendini yatağına bir güzel uyku çek 🙏❤️
Ya aslında yoruldugum çok birşey olmadı ama. Hasta mı olacağım bilmiyorum. Midem de değişik. Bence ben dün usuttum
Sıcaktan sıcaktan balım geçmiş olsun sınav gorevin bende bir ara aklım gitmiş devrilmisim
Kız sıcak nere bura nere. Bugün azıcık güneşin yüzünü gördük.

Ya aslında yoruldugum çok birşey olmadı ama. Hasta mı olacağım bilmiyorum. Midem de değişik. Bence ben dün usuttum

Kız sıcak nere bura nere. Bugün azıcık güneşin yüzünü gördük.
Siz nerdesiniz? Ahahhah ben kendi halimiz gibi düşündüm bayılıyoruz sıcaktan yarından sonra serinleyecekmis şükür ne biçim haftaydi.

X