Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhabalar
Gecen ctesi 65.9
Bugun 65.6
Fark - 300
LenaG LenaG

Eklentiler

• 1000007630.jpg
    1000007630.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 12
Günaydın kızlar ❤️
Reglyim hala. Şişkinlik var
Geçen hafta cts:63.7 kg
Bugün:62.9 kg
Fark:-800 gr

LenaG LenaG
Eki Görüntüle 3454949
Günaydın canım regle rağmen maşallah :nazar:
LenaG LenaG sibel_84 sibel_84

Geçen hafta 83.30
Salı 82.60
Bu gün 81.70
Fark-1.600
Eki Görüntüle 3454950
oooo kırmızı kaptanlık geliyooooo :KK49::KK49::KK49:
Günaydın 🥰 🫶🏻
Gecen hafta 56.3
Bu hafta 57.4
Fark +1100
Regl 6 gün kalmis görünüyor balon balığı modum açıldı 🐡🐡🐡🐡

LenaG LenaG
Günaydın canım ben de balon modundayım :KK14:

Geçen hafta 62.4
Bugün 63.4
+1kg
İlk defa bukadar aldım 1 haftada galiba,eski tartı azizliği ama ben de masum muyum HAYIR 🙋‍♀️ reglimde gelince mükemmel 3lü bir kilo almışız manavdan elma alır gibi..
Şu tartıdaki hedefi de daha gerçekci yapıyım bari aradaki fark açılıyo her gün 🙄
Jasminium84 Jasminium84 kız bizi ne akıllandırırsa yapalım yeter😂
A Asya89 LenaG LenaG

Eklentiler

• 1000045845.jpg
    1000045845.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 9
Günaydın canım regle rağmen maşallah :nazar:

oooo kırmızı kaptanlık geliyooooo :KK49::KK49::KK49:

Günaydın canım ben de balon modundayım :KK14:
Canım kaptanlık güzel ama ben cumartesi günleri ödül yapıyorum. Dolayısı ile Salı çok büyük bir eksi olmuyor. Hali ile transfer hakkımı kaybediyorum. Bu inanılmaz canımı sıkıyor Salı günleri benim için tam bir bunalıma girme günü oluyor.
Acaba bu hafta kaptan olsam bile hakkımı devretme şansım var mı☺️🫣

Geçen hafta 62.4
Bugün 63.4
+1kg
İlk defa bukadar aldım 1 haftada galiba,eski tartı azizliği ama ben de masum muyum HAYIR 🙋‍♀️ reglimde gelince mükemmel 3lü bir kilo almışız manavdan elma alır gibi..
Şu tartıdaki hedefi de daha gerçekci yapıyım bari aradaki fark açılıyo her gün 🙄
A Asya89 LenaG LenaG
Canım haftaya verirsin üzülme.
Bu benim şansıma ne zaman kaptan olsam çok güzel eksi yapan arkadaşlar benim takımda artıya geçiyorlar.
Ben mi tam kaptanlık yapamıyorum diye düşünüyorum 🫣

Geçen hafta 62.4
Bugün 63.4
+1kg
A Asya89 LenaG LenaG
Regl gelince başa irade de çokm zayıflıyor yapacak bir şey yok ama devammm gidecek bu kilolarrrr :rapci:

I irmaknehirgol ben dram anlatıyorum sen niye gülücük atıyorsun 😂😂🤣inşallah en kısa zamanda kaptan olma hakkını kazanırsında görürsün o stresi🤣😂😃
Canım kaptanlık güzel ama ben cumartesi günleri ödül yapıyorum. Dolayısı ile Salı çok büyük bir eksi olmuyor. Hali ile transfer hakkımı kaybediyorum. Bu inanılmaz canımı sıkıyor Salı günleri benim için tam bir bunalıma girme günü oluyor.
Acaba bu hafta kaptan olsam bile hakkımı devretme şansım var mı☺️🫣[/QUOTE]

Canım haftaya verirsin üzülme.
Bu benim şansıma ne zaman kaptan olsam çok güzel eksi yapan arkadaşlar benim takımda artıya geçiyorlar.
Ben mi tam kaptanlık yapamıyorum diye düşünüyorum 🫣
Hiç alakası yok canım gayet güzel kaptanlık yaptın bu hafta masterfitçe regl mağduruyuz :işsiz:

Geçen hafta 62.4
Bugün 63.4
+1kg
A Asya89 LenaG LenaG
ben detoks yapacağım canım ya, ya sıvı ya da ayran detoksu

ilk ödemi bi atayım üzerimden

sen de yapsana benimle, ipin ucun daha fazla kaçırmadan tutalım :KK23:

Canım gönüllülük esasıyla yapılıyor salı stres yapıyoır diyorsan bir sonraki arkadaşımıza devredebilirsin ama baak bu hafta regl ler bitiyor güzel eksiler gelebilir haaa :rapci:

I irmaknehirgol ben dram anlatıyorum sen niye gülücük atıyorsun 😂😂🤣inşallah en kısa zamanda kaptan olma hakkını kazanırsında görürsün o stresi🤣😂😃
[/QUOTE]
Haklısın canım. Valla ödülsüz diyet her bünyeye uygun değil. Misal ben😬

X