Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sibel_84 sibel_84 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

16 Temmuz 2024

sabah 09.30
45 gr tulum peyniri, 30 gr karakılçık tbe, yarım domates

öğlen 12.30
2 köfte, 7 yk zeytinyağlı bamya, 2 yk yoğurt, 30 gr karakılçık tbe, 3 kaju

ara 15.50
2 yeşil nektarin, 2 yk yoğurt tarçınlı
1 bardak buzlu cold brew

ara 17.10
10 kuruyemiş

akşam 19.10
3 tavuk kanat (derisini yemedim), airfryda baharatlı ve 30 gr kaşarlı patates küpleri, 3 yk makarna kaşarlı, salata, 2 yk yoğurt, 5 küçük parça karpuz

ara
1 bardak buzlu detoks çayı (hibisküs+yeşil çay+karanfil+madensuyu)
1 fincan rezene çayı

2 lt su

10.000 den fazla adım

16 temmuz menü

10.00
4 erik
11.30
1 ymrt ile mantarlı omlet yarım dilim tb ekmek 7 zeytin domates salatalık yeşil çay
14.40
Sütlü soğuk kahve 10 kiraz 2 erik
18.30
1 kase Taze fasulye 3 yk bulgur pilavı

Su 2.5 litre
Spor yok
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun güzel öenü ama kaseyi bilemedim 7 yk yeterli ❤️

16 Temmuz 2024

sabah 09.30

öğlen 12.30

ara 15.50
1 bardak buzlu cold brew

ara 17.10
10 kuruyemiş

akşam 19.10
3 tavuk kanat (derisini yemedim), airfryda baharatlı ve 30 gr kaşarlı patates küpleri, 3 yk makarna kaşarlı, salata, 2 yk yoğurt, 5 küçük parça karpuz

ara
1 fincan rezene çayı

2 lt su

10.000 den fazla adım
Afiyet olsun canım ❤️

Kızlar ben 2 buçuk aydır 1yk.zeytinyağla yemek yapıyorum ya artık formülünü buldum eşimin yemeğine tereyağ kızdırp pul biberi, kırmızı biber veya ne yemek varsa ona göre baharat kavurup eşimin tabağındaki yemeğe döküyorum 🙄
Geçen ki brokoli kereviz sapı vs. Sebze çorbasınada asla içmez bende mercimekli sebze dedim koydum içti bitirdi bu hiç mercimeğe benzemiyor hiç sevmedim dedi 🤭
şimdilik böyle gidiyoruz bakalım 🤷‍♀️
Geçen gun taze fasülye yerken sen kendi damak tadına gore yapıyorsun, bunun hiç tuzu yok dedi tartıştık. Alakasi yok halbuki.
Bugun aksam balık vardı. Yaninda ysrim ekmekten fazlasını da yedi. Göreve gitti 7de. Orda da pirinç pilaviyla kavurma yemiş. Karnim ağrıyor diye mesaj attı. Kızdım ben de yemeseydin o zaman diye. Ayip olurdu arkadaşlara dedi.ben aksam yemegini yiyip çıktım demenin neresi ayıp yani.
Evde de ekmeği bitiriyordun nerdeyse, ensene vurup alacağım o ekmekleri dedim 😆

Migros ta bulabilirsin canım ❤️
İzinli olduğu gün çocuğu üstüne atıp bir gidip bakayım bahsettiğim seylere. Yulaf alacaktim geçen, bulamadim bimde. Chia vs de bulursam alıp pudingini deneyecegim. Lezzeti hoşuna giderse tatlı konusunda burdan yürürüm. Ama yemek konusunda yönlendirebilir miyim bilmiyorum. Yarın fırında etli sebzeli yemek hayali kuruyor.yagina banacakmis ekmegi 🤦🏻‍♀️

Saol canım teyzem vefat etti 😔 çok yakındık kardeş gibiydik trafık kazası çok gencti 😭2 yaşında kızı var annesinin yokluğunda ağlıyo sürekli aklı ermiyor
Zor zamandan gecıyorum hersey üst üste geliyor 🥺😔
Kalbime bıçak saplandı sanki .. Allahım hiçbir bebeği çocuğu annesiz babasız bırakma yarabbim 😭 Mekanı cennet olsun Allah geride kalanlara sabır versin. Bol bol sarılın o meleğe. Sevin mutlu edin gerçekten cennetin kapısını açarsınz 🙏😞
16 temmuz sali menum cok kotu
Kesinlikle nefsime soz geciremiyorum
Istah kapatma seansi alirdim param olsa bi yontem varya jui shugi mi ne
Sabah kasar domatesli sandvic
Ara ogun bitter cikolatali nesfit
Oglen iki yk donatesli makarna bir kepce yayla corbasi 1 dilim cikolatali pasta
Aksamustu 1 dilin cikolatali pasta
Aksam 20:00 (mesaiye kaldigin icin) mac donalds voley burger LenaG LenaG sibel_84 sibel_84

8000 adim
2Liteeye yakin su
Sürekli kendinle savaş halinde olmak çok daha yorucu gelmiyor mu?! Her gün yiyip yiyip arkasından pişman olup depresyona gireceğine asil açlığınla başbaşa kal İnan çok daha mutlu hissedeceksin.

İyi akşamlar
16.07.2024 Salı

Sabah yok

Kahvaltı 10:30 1 peynirli gözleme(sosyete pazarı yaktı 🤭),çay

Arada çay,kahve,bol su 5 ceviz

Akşam 19:00 3 karabuğday patlağı üzeri avokado sos ,çay

ama şu an çok açım da geç olduğu için birşey yemem

Su 3.5 lt
11745 adım

sibel_84 sibel_84 Mthn83 Mthn83
Sen aralikli oruç mu deniyorsun?

Geçen gun taze fasülye yerken sen kendi damak tadına gore yapıyorsun, bunun hiç tuzu yok dedi tartıştık. Alakasi yok halbuki.
Bugun aksam balık vardı. Yaninda ysrim ekmekten fazlasını da yedi. Göreve gitti 7de. Orda da pirinç pilaviyla kavurma yemiş. Karnim ağrıyor diye mesaj attı. Kızdım ben de yemeseydin o zaman diye. Ayip olurdu arkadaşlara dedi.ben aksam yemegini yiyip çıktım demenin neresi ayıp yani.
Evde de ekmeği bitiriyordun nerdeyse, ensene vurup alacağım o ekmekleri dedim 😆

İzinli olduğu gün çocuğu üstüne atıp bir gidip bakayım bahsettiğim seylere. Yulaf alacaktim geçen, bulamadim bimde. Chia vs de bulursam alıp pudingini deneyecegim. Lezzeti hoşuna giderse tatlı konusunda burdan yürürüm. Ama yemek konusunda yönlendirebilir miyim bilmiyorum. Yarın fırında etli sebzeli yemek hayali kuruyor.yagina banacakmis ekmegi 🤦🏻‍♀️
Sen yemeklerini normal yap yanındaki pilav makarnayı önce bir değiştir,patates kızartması mücver gibi yemekleri fırında yap, bence tatlı konusunda önce hurmalı top yapabilirsin çayın yanına ver sen de eşlik et 1-2 tane gibi

Çoğu yerde yapılan tarhana sanırım. Benim memleketteki cips gibi olur, un yoktur icinde. Bunun yapılışını hiç bilmiyorum açıkçası. YouTubeda takip ettiğim birinden görüp ne kadar kolaymis deyip yapmaya başladım. Tarım krediden almıştım tarhanayi. 2 yk tarhanayla 1 yumurtayi karistirip yağlı kağıt serdigim tost makinesinde kizarana kadar pisiriyorum. Bugün tavada denedim ama yağ kullanmamak için yine yağlı kağıt koydum. Tuz vs atmaya gerek kalmiyor. Lezzetini begendim ben.

Bu ürünleri hangi marketten aliyorsunuz peki? Gerci ben kizimdan dolayı markete gitmeye korkuyorum, esim yapıyor alışverişi. Ona desem anlamaz veya almaz. Bim, a101, şok,migros var burda.

İlk evlendiğimizde 80 kiloydu. Boyu 175. Göbeği vardı hafif. Sigarayı 1 sene kullanmadi 92'ye kadar çıktı. Şimdi 87-88 arasi gidip geliyor. Sigaraya da tekrsr basladi tabi. Niyeti var gibi ama hep erteliyor. Araba alinc stadyuma gideriz dedi, arabayi aldık kgecen Kasım. Stadyumun yanından gecmedik 🤦🏻‍♀️ simdi laf dokunduruyorum. Tayin cikti baska sehre. Oraya gidince baslariz diyor. Surekli bir bahanesi var. Göbekli ve kel erkeklerden haz almazdim adam iyicr göbek bağladı ve keli görünmeye başladı 😂 bir şey desem sen beni sevmiyorsun diye başlar, küser 😔
Ayy teşekkür ederim deneyeceğim merak ettim 😇

Kızlar ben 2 buçuk aydır 1yk.zeytinyağla yemek yapıyorum ya artık formülünü buldum eşimin yemeğine tereyağ kızdırp pul biberi, kırmızı biber veya ne yemek varsa ona göre baharat kavurup eşimin tabağındaki yemeğe döküyorum 🙄
Geçen ki brokoli kereviz sapı vs. Sebze çorbasınada asla içmez bende mercimekli sebze dedim koydum içti bitirdi bu hiç mercimeğe benzemiyor hiç sevmedim dedi 🤭
şimdilik böyle gidiyoruz bakalım 🤷‍♀️
Sen bu işi biliyorsun 😆👏🏻👏🏻👍🏻

Selam kızlar, selam LenaG LenaG kaptanların gülü ❤️
Okuyorum ama bi türlü yazamadım iki gündür yoğunum. Ev kötü durumdaydı temizlik alışveriş işler vs anca kontrol altına alabildim. Bugün sağlıklı beslenme ve spor hedefinin 2. Günü de çok güzel geçti hemen menü paylaşayım:

Kahvaltı: yulaf lapası

Ara: baya bi karpuz

Akşam: Akdeniz salata, kabak dolmasının dış kısmı( pilavını yemedim)

Spor: Alt karın egzersizleri + 10 bin adım
Su: 2,5 lt

Eklentiler

• 183AD9EA-8602-4A60-A929-65488ED8A5B0.jpeg
    183AD9EA-8602-4A60-A929-65488ED8A5B0.jpeg
    146,9 KB · Görüntüleme: 20
  • 46B2EA8E-AF94-457C-BAD0-156975A445C7.jpeg
    46B2EA8E-AF94-457C-BAD0-156975A445C7.jpeg
    182,2 KB · Görüntüleme: 22
Selam kızlar, selam LenaG LenaG kaptanların gülü ❤️
Okuyorum ama bi türlü yazamadım iki gündür yoğunum. Ev kötü durumdaydı temizlik alışveriş işler vs anca kontrol altına alabildim. Bugün sağlıklı beslenme ve spor hedefinin 2. Günü de çok güzel geçti hemen menü paylaşayım:

Kahvaltı: yulaf lapası

Ara: baya bi karpuz

Akşam: Akdeniz salata, kabak dolmasının dış kısmı( pilavını yemedim)

Spor: Alt karın egzersizleri + 10 bin adım
Su: 2,5 lt
Afiyet olsun kahvaltın çok iştah açıcı duruyor ❤️ baya iddialı gidiyorsun ❤🧿

Afiyet olsun kahvaltın çok iştah açıcı duruyor ❤️ baya iddialı gidiyorsun ❤🧿
Malesef ben böyleyim ya hep ya hiç kafası. Bozduğumda mesela diyeti feci bozuyorum yani öyle böyle değil. Vücudumun biraz arınmaya ihtiyacı var. Bir de tabi İstanbul’da bunaltıcı bi hava var sürekli su içip duruyorum yemek yiyesim gelmiyor.

Hayırlı akşamlar hanmlar. Bugün eşim avm ye götürdü de eliptik bisiklet almaya. sıcakta parklarda uğraşma dedi bir şok oldum ama iyi de oldu . bulamadık hiçbir yerde , nerden bulabiliriz acaba bileniniz var mı. Paylaşamadım da menüyü.
Kahvaltı yok
Öğlen 13.00

2 kepekli galeta, 1 salatalık, 3 çorba kaşığı yoğurt
Ara Öğünlerde 15.30 - 17.00
1 nektarin, 1 yeşil şeftali , 12 adet yeşil erik
Akşam yemeği 19.00
5-6 yemek kaşığı kadar bezelyeli patates yemeği, bol yeşillikli salata ( salataya tavuk koydum yiyemeyip eşime verdim), 1 buçuk dilim çavdar ekmeği
2.5 lt su , 1 litre yeşilçay maden suyu kiraz sapı limon karışımı içildi. 1 buçuk saat ev temizliği müzik eşliğinde , dans ede ede :) 1- 1,5 saat de avm içinde gezdik eliptik bisiklet aradık. bugünlük bu kadar
LenaG LenaG sibel_84 sibel_84 Mthn83 Mthn83

Önce inanmıyorlar sanki ondan böyle yapıyorlar bakıyorlar ki kararlısın merak da ediyorlar bir yandan 🤣
Aynen canım
İyi akşamlar
16.07.2024 Salı

Sabah yok

Kahvaltı 10:30 1 peynirli gözleme(sosyete pazarı yaktı 🤭),çay

Arada çay,kahve,bol su 5 ceviz

Akşam 19:00 3 karabuğday patlağı üzeri avokado sos ,çay

ama şu an çok açım da geç olduğu için birşey yemem

Su 3.5 lt
11745 adım

sibel_84 sibel_84 Mthn83 Mthn83
Yeme yeme CIS onlar
Hayırlı akşamlar arkadaşlar menümü yazayım bende
Öğlen 12// bir dilim tam buğday ekmeği
üç yemek kaşığı ciğer kızartması vardı (sadece patateslerini yedim ciğer artık yiyemiyorum tiksinti oluştu sebebini bilmiyorum )
Bir bardak ayran

Ara yeşil çay içtim

Akşam 8.30// iki kepçe taze fasulye
Yarım kase patlıcan ve biber közlenmiş
Bir dilim tam buğday ekmeği

3 lt su bitti
6000yakin adım (sabah yürüyerek geldim ofise tempolu oldu)
(Yemek saati mecbur bugün geç oldu toplantı vardı şirkette 8de çıktım )

Afiyet olsun canım
Çoğu yerde yapılan tarhana sanırım. Benim memleketteki cips gibi olur, un yoktur icinde. Bunun yapılışını hiç bilmiyorum açıkçası. YouTubeda takip ettiğim birinden görüp ne kadar kolaymis deyip yapmaya başladım. Tarım krediden almıştım tarhanayi. 2 yk tarhanayla 1 yumurtayi karistirip yağlı kağıt serdigim tost makinesinde kizarana kadar pisiriyorum. Bugün tavada denedim ama yağ kullanmamak için yine yağlı kağıt koydum. Tuz vs atmaya gerek kalmiyor. Lezzetini begendim ben.

Bu ürünleri hangi marketten aliyorsunuz peki? Gerci ben kizimdan dolayı markete gitmeye korkuyorum, esim yapıyor alışverişi. Ona desem anlamaz veya almaz. Bim, a101, şok,migros var burda.

İlk evlendiğimizde 80 kiloydu. Boyu 175. Göbeği vardı hafif. Sigarayı 1 sene kullanmadi 92'ye kadar çıktı. Şimdi 87-88 arasi gidip geliyor. Sigaraya da tekrsr basladi tabi. Niyeti var gibi ama hep erteliyor. Araba alinc stadyuma gideriz dedi, arabayi aldık kgecen Kasım. Stadyumun yanından gecmedik 🤦🏻‍♀️ simdi laf dokunduruyorum. Tayin cikti baska sehre. Oraya gidince baslariz diyor. Surekli bir bahanesi var. Göbekli ve kel erkeklerden haz almazdim adam iyicr göbek bağladı ve keli görünmeye başladı 😂 bir şey desem sen beni sevmiyorsun diye başlar, küser 😔
Erkekler beklersek bir adım yol alamayiz.

16 Temmuz 2024

sabah 09.30

öğlen 12.30

ara 15.50
1 bardak buzlu cold brew

ara 17.10
10 kuruyemiş

akşam 19.10

ara
1 fincan rezene çayı

2 lt su

10.000 den fazla adım
Afiyet olsun canım

X