Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun kuvvetli bir menü olmuş birazcık fazla geldi bana ama ne fazla geldi çözemedim 🤔

Afiyet olsun canım gong yağlı yapılıyor onun yerine karabuğday patlağı tercih edebilirsin. Bim şer de a101 lerde var
Geçmiş olsun eşin makarnanın yanına bir de salata yapsaydı ne iyi olurdu

Afiyet olsun 🥰 ayaklarına sağlık maşallah hiç aksatmıyorsun 🧿

Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun gizem in menüsü mü 🥰
Bugün benim aklımda marul nohut salatalık maydanoz falan salata yapmak vardı akşama ama nasip olmadı yarına inşallah 🤭onu yapması bile mucize diyemedim ben de salata da yap diye

Normal patlıcan yemeği canım küp küp patlıcanları doğrayıp tuzlu suda bekletiyorum acısi gitsin diye
Tencerede soğanı biberi kavurup üzerine salçayı ilave edip biraz daha kavurulunca patlıcanları atıyorum bir 5 10 dk kavurup rendelenmiş domates ve 1 2 bardak su döküp kısık ateşte pişiriyorum
Twsekkur ederim canim yapayim

canım besinlerin mizacı var. onun listesi var. mesela sıcak besinler bal, kırmızı et, baharatlar... hepsi aklımda değil. besinler de 2 li yani sıcak kuru, sıcak nemli, soğuk kuru ve soğuk nemli gibi.

içecek olarak bizi ısıtan nane çayı ve rezene çayı. özellikle de içine azcık bal konunca...
yemeklerinde baharat kullan. o da çok önemli. bir de suyu aşırı içme. bize 1,5 lt yeterli. yazın zaten 2 lt yi geçiyoruz. içine tarçın ya da karanfil at.
Tesekkur ederim kirmizi et bayilirim yani sucuktur antrikottur hanburgerdir koftedir. Kolestrol trogloserid yuksek bende fazla tuketme derler. Bal hic tuketmezdm ilginc. Sonbaharda baslarim rezene cayi icmeye simdi sicak sicak. Zaten sicak :) baharat da
Kullanayim. Mizacina uygun beslenmek lazim demek

Kabak sıyırma nedir 🙄
Güzel menü var güzel su var Güzel adım var daha ne olsun maşallah 😍

Eskilerden alışmışız yok ekmek yok Makarna yok filan insanın gözüne hemen batıyor ama menin çok güzel afiyet olsun adım güzel spor güzel 😍😍😍

Canım etiket yapamadığını gördüm ama arkadaşlar cevaplamıştır diyerekten cevap vermedim çünkü üstünden çok zaman geçmişti baktım hala cevap veren yok
@ işaretini koyduktan sonra etiketlemek istediğin kişinin adını yazıyorsun hemen bitişiğine etiket o şekilde oluyor
Ayrıca ben gördüm yorumladım bizimlesin 🤪

Var ya menüyü gördüm oy oy oy 😍😍😍dedim sonra muhallebili tartı gördüm vayyyy 🥴🥺dedim keşke akşama kalmasaydı menü güzel spor güzel o güzel yıkılmadın ayaktasın bizimle başbaşasın 🤪

Afiyet olsun Pazar yemeklerin güzelden gelemişsin afiyet olsun yani geç vakitte semizotu kötü olmuş açlık muhabbetleri var ya. 🙄
Bizde sibel_84 sibel_84 diye biri vardı okulda bile ip atlardı Allah'ım nasıl ip atlardı nasıl ip atlardı🤪🙄
Spor güzel su güzel afiyet olsun 😍

Okurken yoruldum tebrik ederim 🤪😅

İşte cesaret işte feraset işte azim işte yarış 😘🏆
Efsanesin bebeğim 😍
Ben seni tutuyorum 🤪🤪🤪

5 adet sulu köfte ne diyordu adet derken 🙄
Bizim köfteler bilye kadar olur sizinki nasıl 🙄
Onun dışında Güzel menü güzel adım güzel su güzel 😍

Hoş geldin canısı ♥️ özledik nerelerdeydin sıkma canını Rabbim gönlüne göre versin vardır bir şey. 🤲
Aylık hedef bildirecek misin ekleyelim bak geri kalma 🤪

Kolay gelsin canım ♥️

Olsun ödeme götürecek kadar düzenli takip etmişsin sonuçta 😍

Çok geçmiş olsun şimdi nasılsın ♥️

Ya tek sebep olmamış bağışıklığı artacak bir şeyler başla o zaman Abla 😍
anne işi♥️

Rabbim kavuştursun canım sıkma canını o da babası sonuçta onu da tatile ihtiyacı var senin de pozitif düşünmeye çalış olumlu yönünden bak hayata ♥️
spor güzel 😍
menüler için bir şey diyemiyorum arkadaşlar demiş zaten 🙄

Vay vay vay abla dağtepe aman yalnız gitme 🤪😅
Harika menü harika Spor süpersin 😍

Hoş geldin ben diyecektim öğretmen gelmiş diye LenaG LenaG cım benden önce davranmış😍
Eskiden buranın ikinci adı öğretmenler odasıydı şimdi o kadar kalmadı 🤪😅😅
Takımlara dahil olana kadar Lena ve beni etiketlersen menülerinde takip etmemiz kolaylaşır takımlara seçilince de takım kaptanlarına etiketler tekrardan hoş geldin ♥️

Acı yok rocy🤪 ben seni tutuyorum 😅🤪

Şimdi nasılsın canım çok geçmiş olsun Bir geçmedi bu ağrıların Rabbim şifa versin inşallah 🤲
Sağol canım🥰🥰 ben çok kasmiyorum kendimi sonrasında daha fena yiyorum gözüm aklım kalmiyor hem yüzme öncesi yedim birde yürüdüm eve giderken çoktan erimiş gitmiştir

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-15-21-29-55-61_24b6870bfa372acc53ff0e0d1d676681.jpg
    Screenshot_2024-07-15-21-29-55-61_24b6870bfa372acc53ff0e0d1d676681.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 16
İyi akşamlar
15.07.2024 Pazartesi

Sabah 2 büyük bardak buzlu filtre kahve

Geç kahvaltı 15:00 3 karabuğday pizza,2 servis kaşığı yoğurtlu semizotu

Aralarda soğuk kahve bol bol su

Akşam foto çekmeyi unuttum fırında patates mücver 2 tane üzerine labne peyniri sürdüm.Domates salatalık

Su 3 lt
5000 adım falan oldu yürüyüş yapamadım 😕

sibel_84 sibel_84 Mthn83 Mthn83

LİG SIRALAMASI

60' LAR LİGİKİLO70'LER LİGİ KİLO
@Jasminium8461.95 zensim zensim 70.40
@FitVenus62.40@irmaknehirgol70.90
@malahit63.70@Ellssa71.80
@tomrs63.90 Mthn83 Mthn83 73.30
@malahit64.40@leyl7673.60
@Azmet525565.30 sibel_84 sibel_84 73.65
@Makaron2365.90@defneefe74.55
Asenr snmz Asenr snmz 67.55@medine6675.80
@Nergis 3567.70@_ASTRAL_76
@trueliving_68.60 Boncuk2307 Boncuk2307 76.35
@gezegenfeza79.50

80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@unutmabenicicegi81.60@Cakinin Gelini92.80
A Asya89 83.30 LenaG LenaG 94.30
@60kiloyum88.70 Lotus1234 Lotus1234 98.60

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
:ruh:@Leyl3556.30
Y yosunlupapatya 57.55

🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirin canlarım :KK68:
🌟🌟Lig tablosu etap sonunda (13. 07. 2024) sadece bildirim yapan arkadaşlarımızı kapsamaktadır.
Eline emeğine sağlık canım 🥰

İyi akşamlar
15.07.2024 Pazartesi

Sabah 2 büyük bardak buzlu filtre kahve

Geç kahvaltı 15:00 3 karabuğday pizza,2 servis kaşığı yoğurtlu semizotu

Aralarda soğuk kahve bol bol su

Akşam foto çekmeyi unuttum fırında patates mücver 2 tane üzerine labne peyniri sürdüm.Domates salatalık

Su 3 lt
5000 adım falan oldu yürüyüş yapamadım 😕

sibel_84 sibel_84 Mthn83 Mthn83
Afiye olsun. Yarın büyük gün canım.

Hayırlı akşamlar kızlar bugün aniden bir kararla denize gittik haliyle evden bir şey yapamadık ve sabah 5dr yola çıkınca menü biraz kötü oldu yarina telafi edeceğim ama inşallah kaptanım
Sabah8// poğaça bir adet
11:00// deniz sonrasi iki tam buğday ekmeği arası köfte bir bardak limonata bir üçgen peynir bir âdet muz

14.30// deniz çok açıktırdi cidden baygınlık gecirir gibi olunca bir tam buğday ekmeği iki köfte daha yedim
Sonra aralarda markette buldum bir Züber çikolata iki salatalık
Akşam üzeri pasta aldı eşim bir iki çatal aldım ondan saat 6 gibi ama eşim baya ısrar etti kötü oldun iyice tatlı biraz enerji verir dedi

Spor olarak// bol bol yüzdüm 😄 3lt su bitti
sibel_84 sibel_84 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

İyi akşamlar arkadaslar
Bugün evdeydim tüm gün sicaktan oturduğum yerde terliyorum 😑
Saat 10.00 sade kahve 2 bardak su
12.00 kepek ekmekli tost 7 zeytin
15.00 1 avuç fıstık filtre kahve
18.00 1 tabak bezelye 1 kase yoğurt
19.00 sade kahve
21.00 limonlu soda
3 litre su içtim
5 dakika tüm vücut kardiyo spor yaptım aşırı terledim üzerime kovayla su dökmüşler gibi 😂😂
LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83

İyi akşamlar canım afiyet olsun ❤️
Sporun yine çok güzel 💪

Bizde klima yok 😭 kirada olunca almak istemedik tavan pervanesiyle idare ediyoruz. Valla ben de dayanamadım 1 bardak buzlu kola zero içtim
Sağol canım spor yapınca yemeklerde biraz daha esnek olabiliyorum ve seviyorum sporu
Ah birde sıcak olmasa bizde de klima yok kiracı olunca 😏😏😏

Hayırlı akşamlar kızlar bugün aniden bir kararla denize gittik haliyle evden bir şey yapamadık ve sabah 5dr yola çıkınca menü biraz kötü oldu yarina telafi edeceğim ama inşallah kaptanım
Sabah8// poğaça bir adet
11:00// deniz sonrasi iki tam buğday ekmeği arası köfte bir bardak limonata bir üçgen peynir bir âdet muz

14.30// deniz çok açıktırdi cidden baygınlık gecirir gibi olunca bir tam buğday ekmeği iki köfte daha yedim
Sonra aralarda markette buldum bir Züber çikolata iki salatalık
Akşam üzeri pasta aldı eşim bir iki çatal aldım ondan saat 6 gibi ama eşim baya ısrar etti kötü oldun iyice tatlı biraz enerji verir dedi

Spor olarak// bol bol yüzdüm 😄 3lt su bitti
sibel_84 sibel_84 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım. Yüzme olunca yakmissindir inşallah

X