Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayırlı akşamlar kızlar🥰bu gün benim için çok koşturmalı bir gündü

Sabah kahvaltıya misafirim vardı
Evi topladım süpürdüm
Kahvaltıyı eşim ile hazırladık
Misafir gittikten sonra çocukları hazırladım.
Eşim onları apartmanın önüne indirdi onlar biraz oynadılar

Bende bulaşıkları makineye attım evi tekrar topladım sildim süpürdüm
Banyo tuvaletleri ilaçladım yıkadım
Makineye çamaşır attım onları serdim
Akşam için yemek yaptım
Park için yemeğimi çayı çerezi hazırlayıp parka gittik

Orda çocuklar ile koşturdum sonra eve geldim tekrar banyo yaptırdım çocuklara yemek yedirdim kendime bir
Limon salatalık maydanoz suyu kaynattım onu içtim
İşlerimi bitirdim yürüyüşe çıktım

Eve geldim duş aldım
Tekrar ortalığı toplamam lazım
Ama benim küçük uyumuyor ya🥺
Kız maşallah amma kosturmusun😅

Menümü de yazayım
14.07.2024 Pazar

Sabah yok
Kahvaltı yok
Ara yok

Akşam 17:00 1 ıspanaklı gül börek,1 servis kaşığı yoğurtlu semizotu,1 servis kaşığı az mayonezli yoğurtlu rus salatası,1 dilim pasta,bol çay

Su 3 lt
6500 adım

sibel_84 sibel_84 Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım tek öğün zor olmuyor mu?

sibel_84 sibel_84 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Kızlar hayırlı geceler bugün ev işi filan çok uğraştım telefonu pek elime alamasamda ara ara bildirimlere bakıp çıktım ancak şimdi yediklerini yazabilirim KAPTANLARİM☺️🌸

Sabah 10.30//
2yumurtadan sucuklu yumurta
Üç veya dört tutam çecil peyniri
Az domates az salatalık
10adet airfrier da pişmiş yağsız patates kızartması
Yuvarlak ekmeğin tam ortasindan 1 dilim tam buğday ekmeği
1bardak şekersiz çay

(dün beş de kapatmıştım aralıklı orucun 16saat olunca yemek istedim ve erken olmadı yani dün acimdan gebersemde piknikte aşırıya kaçtım diye yattım uyudum valla😅)

Ara// 2 tane karabuğday patlağı yeşil çay

Akşam 6// bir tabak Kuru fasulye
Bir dilim kepekli ekmek

Sporlar//
20dk civarı normal yürüyüş (tempolu olmadı çocuk ile)
100adet ip atlama
30dk classic mile Leslie
Toplam adım 10000 gösteriyordu saat sporlar ve yürüyüş birlikte

3lt su bitti 🤞🏼 biliyorum saat geç oldu ama yazmalıyım iki tatlı kaşığı semizotu yoğurtlu ağzıma attım dolapta dayanamadım yedim KAPTANLARİM🙈
Afiyet olsun canım. Ama tabak konusuna soyle aciklik getirsek daha anlaşılır olur bence. Kaç yemek kaşığı yediysek onu yazalım. Bir tabak derken tabağın büyüklük küçüklüğünü bilmiyoruz çünkü.

Mavi ı takımın kızları halen daha bildirim yapmayanlar var.
Valla canım benim kırmızı kızlarımın da bazıları hiç menü spor paylaşmıyorlar.
Bizde gün içinde çok koşturuyoruz
Nasıl ki hemen ilk fırsatta gelip burda bildirim yapıyorsak
Arkadaşlar sizlerde her gün menü paylaşmak zorundasınız çünkü kurallar bölümünde yazıyor.gerçekten her gün yeterince koşturmalı günümüz var lütfen sizede sürekli zaman ayırıp menüyü yazın atın demeyelim♥️🥰💙

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 sibel_84 sibel_84
14 Temmuz menüm

Saat 9:00
1 kahve

11:00
Kahvaltı dünden kalan 1 yemek kaşığı yulaflı omlet
1.5 haşlanmış yumurta
6 zeytin
Biraz domates salatalık

Akşam yemeği 16:00 bitti

Etli nohutlu sulu ekşi köfte
1 tabak yedim

Su 2.5 olmuştur
Eki Görüntüle 3452279

5 kat merdiven çıkmıştım ama benim uygulama 3 kaydetmiş🫣
Afiyet olsun canım. Ekşili köfte deyince canım çekti. Yarın bende mi yapsam napsam. Yürüyüş de menü de güzel canım.

Selam güzel hatunlar nasılsınız bakalım 😍😍

LenaG LenaG kaptaniçemm sayfanın ismi değişmiş ben yeni gördüm hayırlı uğurlu olsun inşallah 🙏

Yaz aylarında buralar tenha olur derlerdi doğruymuş kızlar baya eksilmişiz takımlar kışın 20 kişilik falan oluyodu 50 kişi burda çene yapıyordu falan çok güzeldi 😇🥳

Benim de malum sınav koşuşturmam vardı, orta geçti ama sanırım atanamam seneye tekrar çalışmam gerekecek gibi..

Sınav stesi derken baya yedim yine offf 🫤

O yüzden soluğu burda aldım. Bu sefer farklı bir yöntem uygulayacağım: hergün menü spor vs paylaşacağım ama takımlara girmeyeceğim çünkü uzun süre tartılmayı düşünmüyorum sık tartılınca bana iyi gelmiyor hemen pes ediyorum o yüzden 21 günlük sağlıklı beslenme spor sürecine başlıyorum yarından itibaren inşallah burda hergün paylaşacağım.
Neden 21 gün derseniz bi hedef vermeyince ben 3 gün sonra tatil günü yapıyorum onu engellemek için. Yoksa hergün uymamız gereken şeyler.

Valla canım benim kırmızı kızlarımın da bazıları hiç menü spor paylaşmıyorlar.
Bizde gün içinde çok koşturuyoruz
Nasıl ki hemen ilk fırsatta gelip burda bildirim yapıyorsak
Arkadaşlar sizlerde her gün menü paylaşmak zorundasınız çünkü kurallar bölümünde yazıyor.gerçekten her gün yeterince koşturmalı günümüz var lütfen sizede sürekli zaman ayırıp menüyü yazın atın demeyelim♥️🥰💙
Kesinlikle. Şu an ki durumumu gorseniz. Ayağımda ufaklığı sallıyorum. Elimde telefon cevap veriyorum. Müsait oldukça girmeye çalışıyorum ki bitirmem gereken eğitimlerim var. Bu hafta askıya aldım. Yarından itibaren başlayacağım egitimlere artık.

Afiyet olsun canım. Ekşili köfte deyince canım çekti. Yarın bende mi yapsam napsam. Yürüyüş de menü de güzel canım.
Teşekkürler sanada afiyet olsun canım
Yap yap çok güzel oluyor ya🤗
Kurutulmuş domates biber patlıcan bamya içine katıyorum diyet için çok güzel oluyor

Afiyet olsun canım. Ama tabak konusuna soyle aciklik getirsek daha anlaşılır olur bence. Kaç yemek kaşığı yediysek onu yazalım. Bir tabak derken tabağın büyüklük küçüklüğünü bilmiyoruz çünkü.
İki kepçe diyeyim kaptanim bir yemek tabağı doluydu yaninada bir dilim kepekli ekmek yetip kapattım öğünü

Merhaba canım hoşgeldin formu doldurduktan sonra tarih ve nick yazılı bir tartı fotosu rica ediyoruz. Ardından hazırlıkta 1 hafta alışma süreci oluyor günlük menü paylaşıyoruz i. Ardından takım yarışmalarına dahil olabilirsin salı ve cumartesi tartı günlerimiz
Aslinda kendim 3 gun once başladım ama burada da motive olabilirim diye düşünüyorum. 3gunde 2kilo ile vedalastim muhtemelen ödemdi. Yarin guncel tarti yi atarim

X