Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hahaaa işte azmin zaferi tebrik ederim canım :KK60: :rapci:

Canım şöyle mesela salı tartı günü saat 14:00 e kadar bildirim yapıyoruz ya sonra tablolarda kaptanlar sonuçlara bakıyorlar ve kazanan kaptan en az kilo vereni karşı takıma gönderip karşı takımdan en çok kilo vereni kendi takımına alıyor. Senin sonuç tabloda görünmediği için (sonradan eklendi) belirsizlik olduğundan sanırım kaptanın seni karşı takıma gönderdi aahh ahhh tabloda görse göndermezdiiiii. :KK60:

Çok tebrik ediyorum canım :KK200:

Hayırlı başlangıçların olsun şifa olsun inşallah :dua:
Sağol canım 🥰 🥰 bu sabah biraz kaçamak oldu halledicem ama

Günaydın canım gidecek bu artı dengeli ,sağlıklı güzel besleniyoruz bu hafta çatır çatır yakıyoruz yağlarıııı :rapci:

Günaydın canım :KK200:

Çok tebrik ediyorum canım süper :rapci:

Aa neden memnun değilsin harika bir eksi :KK200:

Tebrik ederim canım yolculuğa rağmen çok iyi :KK200:

Günaydın canım ooo sen ne yaptın öyleeeee :KK200::KK200::KK200:

Günaydın canım tebrik ederim :KK200:

Hayırlı sabahlar ablacım nasıl vaziyetler bir gelişme,sonuç valla baya merak ediyorum sonuçları bulsunlar artık :dua:
Sebep bulamadılar canım, sonuç olumlu ilerliyor, değerlerde artma var

Herkese günaydınlar ❤️
Geçen cumartesi 95.50
Bugün 94.30
Fark - 1.200 :KK76: :KK76: :KK76:

(Salı gelen artıyı vermişim üstüne de daha vermişim çok mutlu oldum) ama regl ağrılarım başladı bu hafta şişerim şimdi yine hazırlıktan devam)

Mthn83 Mthn83

Eklentiler

• IMG_0880.jpeg
    IMG_0880.jpeg
    71,8 KB · Görüntüleme: 14
Ödül niyetime çikolata yedim diyelim odemmi yapıyor o çikolata bize yoksa kilo mu? patimsilizm patimsilizm
Yedin biraktin devamini getirmedin Ödem yapiyor tabi ki... Yani yaomayadabilir... Ama bugun yedin aaa artı cikmadim bugunde yiyim yarinda yiyim dersen farketmeden bir iki kilo hooop geliyor

X