Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eltin yani neyse hiç canını sıkma canım görmezden gel dış kapının dış mandalı kardeş değil anne vs değil
Uzatarak söyledim ki benden uzak olsun
Dedim ya tüm sülaleyi parmağında oynatıyordu, büyük küçük herkes önceleri saygıdan, sonraları korkudan ses çıkaramadık, herkesi bişeylerle tehdit etti. Rahmetli kayınvalidem ele güne rezil olmayalım diye kendi alttan aldı, bizlere de aldırdı . Neyse kuzum, bende artık sıfırlandı, yabancıdan farkı yok, geç saate kadar oğlum beklemiş, giden yok
Bu da bana fırsat olsun

Valla darısı bana
Çocuk hiç beklemediğim şekilde o artık benim yengem deyil dedi, şaka yapıyor zannettim, bugün baya kızdırmışlar
Bencede yasaklansın, çok amin

Bana kokuyor gibi geliyor ben nasıl oluyor da kilo alıyorum hiç anlamadım birşey yemem baklava kek vs öyle yemek merağim da yok eşim dahil herkes diyor bu kadar az yiyip nasıl kilo alıyorsun diye
Benim kızım da kuş kadar yer, gece atıştırması çok olduğu için kilo alır

MaşaAllah minnoşuma
Annesi güzel bakıyor, iyileşecek inşaAllah

Gunaydin mutlu Pazarlar

Bugun Pazar gafleti olmasın Salı tartı var Pazartesi az yerim hallederim demeyin bu iş sureklilik işi unutmayin,bu bizim yaşam tarzimiz
Günaydın canım kalktım birkaç kapya biber attım airfryerda közleniyorlar kızarmış ekmek üzerine koyup biraz peynirle kahvaltı etmek istiyorum bugün köz tadını çok seviyorum.

Günaydın canım kalktım birkaç kapya biber attım airfryerda közleniyorlar kızarmış ekmek üzerine koyup biraz peynirle kahvaltı etmek istiyorum bugün köz tadını çok seviyorum.
Afiyet şifa olsunBizde yoldayiz deniz yapicaz yanima yogurt granola,ara ogunluk badem ananas yesilcay karisimimi aldim yanimdakiler pastane hamurisleri,cips kola vb turevleri

Afiyet şifa olsunBizde yoldayiz deniz yapicaz yanima yogurt granola,ara ogunluk badem ananas yesilcay karisimimi aldim yanimdakiler pastane hamurisleri,cips kola vb turevleri
Sağol canım sana da
Keyfiniz bol olsun benim içinde bol bol yüz denizde kulaç atmayalı çok üzün süre oldu

Gunaydin mutlu Pazarlar

Bugun Pazar gafleti olmasın Salı tartı var Pazartesi az yerim hallederim demeyin bu iş sureklilik işi unutmayin,bu bizim yaşam tarzimiz
Günaydın canım evt haklısın bugün böyle oldu deyince diğer bir kac gün geriye atmış oluyoruz yaşam şeklimiz olmali
Günaydın masterfitin güzelleri mutlu pazarlaaarrr
Günaydın canım
Ohhh bol bol kulaç at iyi keyifler canım

Sağol canım sana da
Keyfiniz bol olsun benim içinde bol bol yüz denizde kulaç atmayalı çok üzün süre oldu

Günaydın canım evt haklısın bugün böyle oldu deyince diğer bir kac gün geriye atmış oluyoruz yaşam şeklimiz olmali

Günaydın canım

Ohhh bol bol kulaç at iyi keyifler canım
Teşekkür ederim canim kizlar size bir itiraf ben yüzme bilmiyor
Bisiklet ve yüzme fobim var
Günaydınlar herkese sirkeli suyumu icip 9.bin adım yürüyüşümü yaptim
Şimdi filtre kahve keyfi yapicam
Haydi kalkın çok uyumak da ödem yapar
Gunaydinnnn
Harikasin

Günaydınlar herkese sirkeli suyumu icip 9.bin adım yürüyüşümü yaptim
Şimdi filtre kahve keyfi yapicam
Haydi kalkın çok uyumak da ödem yapar
Günaydın ben de kalktım soğuk kahvemi yaptım Tarkan cığım yeni albüm yapmış biraz onu dinliyorum. 1 saat ders 15 dk müzik

Teşekkür ederim canim kizlar size bir itiraf ben yüzme bilmiyor
Bisiklet ve yüzme fobim var

Gunaydinnnn
Harikasin
ama bir öğrensen varya hep açılmak isteyeceksin denize öyle bir keyif ki hele sabahın ilk saatlerinde denize girmek kalabalık olmadan muhteşem birşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…