Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eltin yani neyse hiç canını sıkma canım görmezden gel 🙂 dış kapının dış mandalı kardeş değil anne vs değil
Uzatarak söyledim ki benden uzak olsun 🤲🏼
Dedim ya tüm sülaleyi parmağında oynatıyordu, büyük küçük herkes önceleri saygıdan, sonraları korkudan ses çıkaramadık, herkesi bişeylerle tehdit etti. Rahmetli kayınvalidem ele güne rezil olmayalım diye kendi alttan aldı, bizlere de aldırdı . Neyse kuzum, bende artık sıfırlandı, yabancıdan farkı yok, geç saate kadar oğlum beklemiş, giden yok🤷🏻‍♀️
Bu da bana fırsat olsun

Ayyy hiç sevmediğim bir şey madem aramışsın zamanında git o çocuğun zaten morale ihtiyacı var şimdi ne uzuluyordur
Ayyy birde okumuş cevap yok 😡😡
Eltiler yasaklansın 🤪🤪 ben mesafeyi koydum yıllar sonra tabiiki beni delirttikden sonra bu sene bayramlarda bile gitmedim kemdimle gurur duydum eşime dedim ben oraya gidince psikolojim bozuluyor senin abindir git gör ama ben gitmiyorum dedim allahtan o da gitmedi
Valla darısı bana 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Çocuk hiç beklemediğim şekilde o artık benim yengem deyil dedi, şaka yapıyor zannettim, bugün baya kızdırmışlar 😔
Bencede yasaklansın, çok amin 🤲🏼

Bana kokuyor gibi geliyor ben nasıl oluyor da kilo alıyorum hiç anlamadım birşey yemem baklava kek vs öyle yemek merağim da yok eşim dahil herkes diyor bu kadar az yiyip nasıl kilo alıyorsun diye
Benim kızım da kuş kadar yer, gece atıştırması çok olduğu için kilo alır

Eşin çok doğru söylemiş canım lütfen şöyle düşün kendi çoçuğumuz oluyorlar insan kendi çoçuğunu kapı önüne koyabilirmi ben burada küçük kızımı hiç anlatmadım patili çoçuklar hakkında çok hassasım profildeki kızım için döktüğüm göz yaşını tarif dahi edemem şuan sizlerle birlikte mutlu bir şekilde diyet yapabiliyorsam yazabiliyorsam kızım iyileştiği için yoksa ben bende olmuyorum doktor abisi ilaçlarını hamdolsun kesti şimdi sadece hergün takviyesi var ve 1 yılı geçti hergün saati saatine şırıngayla içiriyorum ona birşey olacak diye ritim bozukluğu ağlama krızleri acillik olma durumları geçirdim onun o nefesine been resmi gören arkadaşlarım nolur maşallah deyin çoçuğuma 🙏
MaşaAllah minnoşuma 🧿
Annesi güzel bakıyor, iyileşecek inşaAllah🤲🏼

Gunaydin mutlu Pazarlar🌸😻😘

Bugun Pazar gafleti olmasın Salı tartı var Pazartesi az yerim hallederim demeyin😂 bu iş sureklilik işi unutmayin,bu bizim yaşam tarzimiz😘
Günaydın canım :KK60: kalktım birkaç kapya biber attım airfryerda közleniyorlar kızarmış ekmek üzerine koyup biraz peynirle kahvaltı etmek istiyorum bugün köz tadını çok seviyorum.

Günaydın canım :KK60: kalktım birkaç kapya biber attım airfryerda közleniyorlar kızarmış ekmek üzerine koyup biraz peynirle kahvaltı etmek istiyorum bugün köz tadını çok seviyorum.
Afiyet şifa olsun🌸👌🏻😘Bizde yoldayiz deniz yapicaz🥰 yanima yogurt granola,ara ogunluk badem ananas yesilcay karisimimi aldim🌸👌🏻 yanimdakiler pastane hamurisleri,cips kola vb turevleri🤓🙈

Afiyet şifa olsun🌸👌🏻😘Bizde yoldayiz deniz yapicaz🥰 yanima yogurt granola,ara ogunluk badem ananas yesilcay karisimimi aldim🌸👌🏻 yanimdakiler pastane hamurisleri,cips kola vb turevleri🤓🙈
Sağol canım sana da :KK200:
Keyfiniz bol olsun benim içinde bol bol yüz denizde kulaç atmayalı çok üzün süre oldu

Gunaydin mutlu Pazarlar🌸😻😘

Bugun Pazar gafleti olmasın Salı tartı var Pazartesi az yerim hallederim demeyin😂 bu iş sureklilik işi unutmayin,bu bizim yaşam tarzimiz😘
Günaydın canım evt haklısın bugün böyle oldu deyince diğer bir kac gün geriye atmış oluyoruz yaşam şeklimiz olmali
Günaydın masterfitin güzelleri :KK36: mutlu pazarlaaarrr :dua:
Günaydın canım
Ohhh bol bol kulaç at iyi keyifler canım

Sağol canım sana da :KK200:
Keyfiniz bol olsun benim içinde bol bol yüz denizde kulaç atmayalı çok üzün süre oldu

Günaydın canım evt haklısın bugün böyle oldu deyince diğer bir kac gün geriye atmış oluyoruz yaşam şeklimiz olmali

Günaydın canım

Ohhh bol bol kulaç at iyi keyifler canım
Teşekkür ederim canim kizlar size bir itiraf ben yüzme bilmiyor🙈😂😂😂😂
Bisiklet ve yüzme fobim var
Günaydınlar herkese sirkeli suyumu icip 9.bin adım yürüyüşümü yaptim🏃‍♂️🏃‍♂️
Şimdi filtre kahve keyfi yapicam
Haydi kalkın çok uyumak da ödem yapar 🤪🤪
Gunaydinnnn
Harikasin👌🏻🫶🏻🫶🏻

Günaydınlar herkese sirkeli suyumu icip 9.bin adım yürüyüşümü yaptim🏃‍♂️🏃‍♂️
Şimdi filtre kahve keyfi yapicam
Haydi kalkın çok uyumak da ödem yapar 🤪🤪
Günaydın ben de kalktım soğuk kahvemi yaptım Tarkan cığım yeni albüm yapmış biraz onu dinliyorum. :KK200: 1 saat ders 15 dk müzik :ıslık:

Teşekkür ederim canim kizlar size bir itiraf ben yüzme bilmiyor🙈😂😂😂😂
Bisiklet ve yüzme fobim var

Gunaydinnnn
Harikasin👌🏻🫶🏻🫶🏻
ama bir öğrensen varya hep açılmak isteyeceksin denize öyle bir keyif ki hele sabahın ilk saatlerinde denize girmek kalabalık olmadan muhteşem birşey

X