Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım güzel menü akşam makarnayı 3-4 yk tutup yanına bol salata ile daha iyi olur :KK200:

Tadı çok hoşuma gidiyor inşallah bıkmam :dua:

Afiyet olsun kahvaltın en sevdiğim kahvaltılardan biri :KK200:

Afiyet olsun çok güzel menü :KK200:

Afiyet olsun yeşil mercimek candır köftesi de çok güzel oluyor:KK200:

Ooo menüler süper gidiyor afiyet olsun :KK200:

Günaydın canım :KK60: Çok üzülüyorum ülkemde böyle şeyler görünce :KK43: Kendinize dikkat edin Allah korusun sizi :dua:

Günaydın canım çok güzel eksi tebrik ederim.:KK200:

Afiyet olsun çok güzel menüler
bir şekilde suyu arttırmamız lazım :KK200:

Günaydın mutlu sabahlaaarrr :KK60:
Teşekkür ederim ama eksilme yok maalesef yürüyüş yapmalıyım yada spor 😔

Catlak bende de var canım hic dert etme hem kilodan hem dogumdan... Ama sarkma dersen hep sporla ve kismadan beslendiğimden dolayi olmalı sıkılasarak ilerledim🌸
Ben de bugün klinik pilatese başlıyorum bakalım aslında omuriliğimdeki eğrilik için yoğunlukla çalışacağız ama ben incelme de olur mu deyince programa onu da ekledi fizyoterapist

Olur canım merak etme aynen devam
evde leslie falan yapsan sıkmıyorsa seni (laf aramızda ben çok sıkılıyordum da leslie den :KK48:)
Sağol canm lesli den bira sıkılabiliyorum benim bebelwr en küçüğü 4 e basacak evi batırıyorlar desem yeridir ev toplama yemek yapma onları dışarı çıkar parkta oynat derken akşam yürüyüşe zamn kalmıyor evde yapsam sporumu akşama artık yorgun düşüyorum yinede fırsatım olursa yapmaya çalışırim yada yürüyüş en kolayı geliyor bana iyi de geliyor,bugün zorlicam kendimi

Günaydın🌺

Kontrol tartısı
Cumartesi:78.8
Bugğn:78.4
Fark:0.4
unutmabenicicegi unutmabenicicegi Elhan Elhan

Salı tartısı
Cumartesi 67.9
Bugün 67.5
Eksi 400 grm
unutmabenicicegi unutmabenicicegi LenaG LenaG Elhan Elhan

Elhan Elhan LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi
Günaydın kızlar 🌼
Salı Tartısı
Cumartesi 95.3
Bugün 94.6
Fark - 0.700

Günaydın kızlar 🌸
Cumartesi:67.45
Bugün:67.30
Fark:-150
LenaG LenaG Elhan Elhan unutmabenicicegi unutmabenicicegi

Günaydın hanımlar 🥰

Cumartesi 64.90
Bugun 65.40

Hepinizi tebrik ediyorum kızlar

Tebrik ederim canım :KK200: maşallah yine güzel eksilerle başladık
Teşekkür ederim canım benim daim olur inşallah
Yok canım, aynı ilk günkü gibi
patoloji sonuçları gelse, ona göre yol izleyecekler
Tez zamanda temiz sonuç lar alın ınsalhhh dualarimiz seninle rabbim şifa versin 🤲🤲
Gunaydın hanımlar💕

ctesi 65.5
Salı 66.5
Fark+1kg
Çok abarttım. Bayramda bile bu kadar yememiştim🙁
Önemli olan farkında olman canım toparlarsin
Harika 😻 zaten önemli olan verilecek toplam kiloya odaklanmamak... Ven tek basimaykende 90 larda basladigimda hep kucuk hedefler koymustum 3 kilio,5 kilo diye diye 35 olmustu👌🏻👍🏻
Ayy darısı bize maşallah sana 🥰👍
Cumartesi 71.7
Bugün 72.4

Hafta sonu sinirden ne buldumsa yedim. Bağırsaklar çalışmaya başladı bu sefer artı oldu hoş dikkat etsemde artı oldu böyle işte:KK51:
LenaG LenaG
Klasik Türk kadiniyiz hepimiz sinirlendik mi mutfakta buluyoruz kendimizi her ne ise takma kafaya hiçbir şey kendinden Önemli ve kıymetli degil

menü yazmaya yüzüm yok ki kaptanım :KK43:

yine pazardan beri bir motivasyon kaybı yaşıyorum ne yazık ki :KK43:

tartıldım canımm ama unutmuşum kusura bakma :KK43:

cumartesi: 63,05
bugün: 63,55
fark: +500

uranus35 uranus35 LenaG LenaG

çok özür dilerim kaptanım :KK43: aslında cumartesi çok güzel başlamıştım ama devamı gelemedi
Olur mu canım ne kusuru 😘 500 gr bir şey değil ki 🥰 sen azıcık kıssan gider zaten
Hadi canım benim toparlanma vakti yaz geldi geçiyor metabolizma daha hızlı vakit bu vakittir 💪

X