Popüler Konu LenaG ile MasterFit

M Minicikfzt Ellssa Ellssa kaptanlarım Keira izin istemiş bayramdan önce araya bayram haftası girince çok geçmişe gidince gördüm ama sanırım bu hafta da gelmeyecek. Bu durumda henüz başındayken izne alalım diyorum. Bu durumda mavi takım 1 kişi azalıyor ve kırmızı takımdan birini mavi takıma transfer etmemiz gerekecek ne dersiniz ?
Mthn83 Mthn83

Kızlar etiketlere kilo bildirimi veya izin isteme taleplerinizi elhan kaptanımı etiketlerken beni de eklemenizi rica ediyorum. Elimden geldiğince geçmişe bakıyorum ama gözden kaçabiliyor.

NOT: Elhan Elhan kaptaniçem olmadan ilk tablo ve liste yapışım karışıklıklar olabiliyor. Kusurumu mazur görün lütfen :KK36:

Kızlar etiketlere kilo bildirimi veya izin isteme taleplerinizi elhan kaptanımı etiketlerken beni de eklemenizi rica ediyorum. Elimden geldiğince geçmişe bakıyorum ama gözden kaçabiliyor.

NOT: Elhan Elhan kaptaniçem olmadan ilk tablo ve liste yapışım karışıklıklar olabiliyor. Kusurumu mazur görün lütfen :KK36:
Eline sağlık canım. Uğraşıyorsun o kadar.

tmm canim
eline emegine saglik

MASTERFİT YARIŞMASI 121. ETAP22.06.2425.06.24FARK
KIRMIZI TAKIM
M Minicikfzt (Kırmızı Takım Kaptanı)66.50
LenaG LenaG 98.55
serap911 serap911 71.15
@Asenr snmz67.25
@Nergis 3570.00
@Hallederiz89.50
@HuzuRRR71.20
@Makaron2366.50
@trueliving_71.90
@sara_2898.10
@defneefe1775.20
@Cakinin Gelini*
@uranus3563.95
MAVİ TAKIM
Ellssa Ellssa (Mavi Takım Kaptanı)70.40
@Asya8986.20
@_ASTRAL_80.80
@tomrs64.40
@s i d e l y a69.25
M medine66 78.80
@Keira-*
@loney single girl69.90
Mthn83 Mthn83 74.70
sibel_84 sibel_84 71.95
@unutmabenicicegi81.65
@Azmet525566.20
HAZIRLIK GRUBU
Elhan Elhan *
@noram (başlangıç 23.06.24)69.6
@gezegenfeza79.20
patimsilizm patimsilizm 56.90
@Papatyamelo*

Herkese başarılar dilerim... Hadi bakalım kızlar Salı ya ne kaldııııı
Ellerine sağlık canım 😘
Yok değil canım. Yeni program geldi ya yüzyüze yapılacak. Pandemi donemindeydi online .
Himm aslında teknoloji dönemi. İnsanlar evlerinden zoom la katılabilirler. Özellikle yazıp cizdiginiz birşey yoksa
Mthn83 Mthn83 canım 2 hafta yarışalım mi? Benim gaza gelmem lazım.
Aramızda çok fark var ama olsun 😍
Hadi yapalım 😍
M Minicikfzt Ellssa Ellssa kaptanlarım Keira izin istemiş bayramdan önce araya bayram haftası girince çok geçmişe gidince gördüm ama sanırım bu hafta da gelmeyecek. Bu durumda henüz başındayken izne alalım diyorum. Bu durumda mavi takım 1 kişi azalıyor ve kırmızı takımdan birini mavi takıma transfer etmemiz gerekecek ne dersiniz ?
Mthn83 Mthn83
Canım salı günü kaptan sonuçları önemli. Cumartesi günü de takım ortalaması alınıyor. Olduğu gibi kalsın. Sadece keira çıksın ki ortalama düşmesin.

Ellerine emegine sağlık o kadar kosturmada hazirlikta bir de listeleri hazirliyorsun🥲🌸🙏🏻😘

Mutlu pazarlar 🥰 🌸

İlk öğün 12:15

Tek yumurta 1 yk lorla kabakli omlet ve eslikcileri😻
1000080367.jpg

Ellerine sağlık canım 😘

Himm aslında teknoloji dönemi. İnsanlar evlerinden zoom la katılabilirler. Özellikle yazıp cizdiginiz birşey yoksa

Aramızda çok fark var ama olsun 😍
Hadi yapalım 😍

Canım salı günü kaptan sonuçları önemli. Cumartesi günü de takım ortalaması alınıyor. Olduğu gibi kalsın. Sadece keira çıksın ki ortalama düşmesin.
Yeni maarif modeli var canım. İçerik çok karışık. Ha bizi etkileyen bir durum var mı? Yok. Bu sene aslında birinci ve beşinci siniflar karışacak. Anasınıfları birde. İçerik değişti. Diğer sınıflarda çok bir değişiklik yok. Yüzeysel baktım bir programa ama eğitimler verilecek denildi. Ama ne kadar verilir bilmiyorum.
O zaman anlaştık. Kız aramızda ne kadar fark var ki?

X