Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabahtan beri mu mesajımı arıyorum
Ne yazıkki mu bildirim doğruymuş resmen bu hafta açlıktan geberdim yeni 85.20 indim. Herhalde o hafta adet olduğum için geri gelmiş kilolarım
Canım 85,20 bu sabahki kilon mu ? Tartı fotosunu da atabilir misin canımcım :KK200:

Elhan Elhan Nergis 35 Nergis 35
Salı 87.50
Bu gün 85.20
Fark -2.30 IMG_5468.jpeg
Tartıyı komşumdan aldım
Hem benim hem komşumun ki ile tartıldım aynı kilo çıktı

Canım tebrik ederim yalnız salı gününü değil c.tesiyi baz alıyoruz C.tesi 69.85 bildirim yapmışsın bu durumda eksin 0.850 :KK200:

Günaydın canım sabit kalmak da güzel :KK200: ama bayramdan sonra eksiye düşmeye odaklanıyoruz :KK60:

Canım tebrik ederim salı tartını baz almışsın sanırım çünkü geçen c.tesi 81.65 olarak bildirim yapmışsın eksin 0.450 :KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:

Tebrikler canım :KK200:

60 lara hoşgeldiiin tebrik ederim :KK200:

Tebrik ederim canım
22 haziranda tartı bildirimleriyle başlayacaktık normalde ama Elhan Elhan kaptaniçem bir çözüm bulur

Günaydın canım tebrik ederim :KK200:

ooo kaptaniçem tebrikler :KK60:

Günaydın çiçeğim :KK60:
Evet salı yı hesapladim
Düzelteyim

Jou Jou canımmmm bebişimiz gelmiş 🥹🥹🥹 Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı huzurlu uzuuunnn bir ömrü olsun bitanemm 🥰😍

Sen nasılsın? Ağrın sancın var mı?
Canımmmm sağolll geldi sonunda çok şükürr yoksa sıcaktan fenalık geçirdim😆

Iyiyimm allaha şükürr busefer rahat atlattım 1gün kaldım geldim ben eve gelince daha iyi ayaklandım hastanede resmen heryerim öylesine ağrıyormuş

En guzel maceralar🥰 sen iyi ol yeter ki,hepsinin ustesinden gelirsin🌸😘 bir bebegi dunyaya getirmek,onun her anina şahit olmak büyüdüğünü izlemek, duygularini kesfetme anına tanık olmak, kendini tanimak kendini kesfetmek bence 🪽🫠😻
Tabikii öylee 🥰 sağlıklı olsunlarda bence ya büyüyecekler bitecek 💜

Eki Görüntüle 3441175
Tutturamadım malesef bayram hedefimi:KK61:
Geçen Cumartesi 72,1
Bugün 71
Fark 1,1
Elhan Elhan @nergis35
Tebrikler canım benim
Geçen cumartesi günü 97.1 kg
Bugün 96.3 kg
Fark -800 gram

Elhan Elhan @Cordelia @_ASTRAL_

Eki Görüntüle 3441176
Tebrikler saracim
Günaydın kızlar 😍
Geçen cumartesi 68.6
Bugün 65.95
Fark -2.650
Eki Görüntüle 3441178
Elhan Elhan Nergis 35 Nergis 35 Mthn83 Mthn83
Vayyy bu ne güzel eksi böyle harikasın Tebrikler
Günaydın🌺 Arefemiz mübarek olsun. Biz birkaç gündür bağ evindeyiz. Tartı o nedenle farklı☺️
Kilo bildirimi
Gecen hafta:77.9
Bugün:77
Fark:0.9
Yüzde:1.16
Asenr snmz Asenr snmz Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Eki Görüntüle 3441181
Tebrikler
Merhabalar, Günaydın
Salı günü : 69.35
Bugün : 69.00
Aradaki Fark : -350 😊
Elhan Elhan Asenr snmz Asenr snmz
Ve İzninizle 1 Hafta İzin istiyorum Çünki Evde Olmayacağım, grupları sıkıntıya sokmak istemem 😊, geldiğimde kaldığımız yerden devam
Eki Görüntüle 3441182
Tebrikler
Tebrikler canim benim
Gunaydin kizlarrr ilk tartim. Gruba girdigimle kilom ayni :KK43:((( LenaG LenaG Elhan Elhan
En azından artı değilsin
Tebrikler canim
M kızlar çok moralim bozuk arife günü biliyorsunuz oruç oruç tutmak çok sevap akşam oğlum pizza istedi zaten akşam yemeğinde pizza yemiştim oğlan da isteyince üç dilim de ondan yedim gece birde yani dünkü menüyü yazsam da akşam komple bozdum diyebilirim neyse gece susuzluktan uyandım sabah ezanı okunuyordu oruçlu olacağımı unuttum kolayı diktim muhtemelen ezan okunurken diktim diye hatırlıyorum ve sonuç oruç tutamadım asaroğlu toza başladım
😃
Selamlar canlar 🥰 🥰 Bu hafta hiç aktif olamadım 😔😔😔
Davama delil tanık listesi hazırlamakla uğraştım tüm tramvalarim geri geldi resmen 🥺🥺
Çekişmeli boşanma davası çok zor süreç biran önce bitse keşke ama daha yeni başlıyoruz bunu da biliyorum
Bayram tatilinde umarım toparlarim kendime gelirim tatil planlarım var sonrası kafam yerine gelmiş bir şekilde aranız da olmak istiyorum
Allah kolaylık versin ınsalh tez zamanda bu zor süreç i kolaylıkla atlatırsın canım
Asenr snmz Asenr snmz Elhan Elhan
Merhaba
Geçen hafta 68.80
Bugun 68.40
Fark -400 gr 😊Eki Görüntüle 3441203
Tebrikler
Geçen hafta 65.25
Salı 66.00
Bugün 64.70
-550 Gr
Elhan Elhan Asenr snmz Asenr snmz
Tebrikler