Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün diş takıldı ve bitti şükür sıcaktan ve açliktan kendimi toplayamadim daha
Geçmiş olsun
Bugün ne bu sıcak yaaaa arkadaşlar karne alan çocuklarımıza hayırlı tatiller diliyorum
Bugün hem karne hem
Torunumun yaş günu Hazırlık yapıyorum insalahh kacamaksiz bitiririm günü
Torununun doğum günü kutlu olsun kaptanım nice mutlu sağlıklı yaşlar dilerim
Doğru olanı baz alacağız ama salı tartısını kontrol amaçlı bakıyoruz zaten. Yani c.tesi den c.tesiye olana bakarız.

İşi garantilemek için komşumdan istedim akşam alacağım yarın hem benim hemde komşumun ile tartılacağım bakalım arada fark oluyor mu

yurtdışı evi coşmuş bu ne boyle :))) yrtdısına mı gıtmeye calısacaksınız veya yuksek lısans yuksek ogrenım gıbı<? bekledıgınız bır mahkeme sonucu da olabılır. bol bol seyahet edecegınız belkı tıcaretle ugrasmayı dusunecegınız bır donem. hırslı olacaksınız herseyı aynı anda yapmaya calısacaksınız. ve esınızın akrabaları ıle evlıysenız ugrasmak zorunda kalırsınız ılk etapta gorduklerım.

Pazartesi günü Allah kısmet ederse Almanyaya gidiyoruz

ve evet şu sıra eşimin tarafıyla azıcık sıkıntılarımız var vay anasını

solarda aslan yukselımıs yedıncı ev. evlı olmasanız evlenebılrsnz derdım. solarda yan gunes donusu harıtalarımızda hangı ev yukselmısse, 2024/2025 bandında, bir sonrakı dogumgunumuze kadar. o evın konuları ıle ugrasırız. sıze yazıyorum bu sene sızın ıcın COK ONEMLI bır sene. cunku kose ev yukselmıs.. 1,4,7,10 kose evlerımz on plandasınız. Network ve iş ağı olarak 7. evin yükselmesi ya da 7. evde gezegen olması da iş görebilir. Çok kişiyle tanışabilirsiniz, bu kişiler kariyer anlamında size kapı açabilir. Burada yanı yedıncı evınızde ayınız var, bır kadından (anne ablanız da olabılır) ıs anlamında destek gorebılırsınız. veya evlılıgınız le ılgılı bır sorun olur onlar araya gırer, cozer gibi. hemen karıyer demısken meslek akerıyer anlatan 10c evnıze bakmak ıstedım. 10. evde uranus var bu anı bır degısım ve anı bır kararla hareket edeceksnz, rısk alacaksnz demek. yorumuna baktım 10. evdeki Uranüs: Ani mesleki değişim, ani iş değişimi, açıları çok zıt veya kare açı almışsa aniden işten çıkarılma verebilir. Uranüs burada değişime karşı sabrınızı sınayacaktır. Aniden yer değiştirme veya taşınma durumu da olabilir.

Ayrıca Güneş’in bulunduğu ev yılın en yoğun ve en aktif olduğu dönemi temsil eder.senın gunes 9. evde . Güneş eğer üçüncül evlerde 3, 6, 9 ve 12. ise yılın ikinci yarısı daha verimli ve aktif geçecektir. ılk yarı daha az aktıf gececek yanı su an dahıl olmak uzere 2 mayıstan ıtıbaren 6 ay sayalım ınaktıf. sonrası daha hareketlı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…