Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben bayramda çok yemem diye düşünüyorum yatılı misafirim olacak yine geçen bayram kilo bile vermiştim telaşeyle inşallah yine öyle olur geçen haftaki şoku hala atlatamadım ödem de olsa tartıda bir daha 68 görmek beni baya tırstırdı🙄
Hadi inşallah istediğin hedefi tutturursun 🥰
Valla bilmiyorum ben alabilirim gibi geliyor çünkü şu içsem yarayan bir bünyem var 🤕

malesef. kımse haddını bılmıyor bu devırde. hala ayrılmadık ya bız ondan belkı de elestrme geregı buldu. ortada bosanma yok yanı.
Canım çok yoruyorsa sadece seni motive edecek kısımları al gerisine kafa salla. Hı hı de geç. Terslesen bile susmaz. Ayrıca patlama yaşarsan emin ol en gereksiz anda olur. Ben onu düşündüm olur sonu. O yüzden duyarken sağır görürken kör ol. Eşin hala seni önemsediğinden mi yada daha da mı yipratmaya çalışıyor bilmiyorum. Ama unutma sen kör ve sağırsın ♥️

sınıf annesının tekı. esımle ayrı oldugumuz ıcın barısalım dıye bana telkın verıyor guya. oglan annesız babasız sınıfta ayrı olan tek cocuk. belkı o yuzden hanı guzel gıyın esın ne guzel gıyınmıs yakısıklı kaparlar gozu kayar falan dedı. sen de ıncecık ol guzel gıyın ona ınat zayıfla ıste zayıflayınca gıydıgın de yakısır vesaıre. esım beyefendı kıloma da tatkık cunku ayrı olsak da her cocugu almaya gıttıgımde kılo almıssın zayıfla bılmemne dıyor kendısı de 90 oldu ama boyu 1.75 benım gıbı 160 degıl tabı.
Birileri için değil kendimiz için zayiflayacagiz kuzum. Tamamen kendi tercihimiz. :63:Haddini bilsin onu diyen kendi hayatına baksın. Takmiyoruz takilmiyoruz tamam mı defnecim. :KK60:

Oh beeee Alllaaahhh kupon tekrar tuttuuuuu 💃💃💃
tebrikler canımm :KK76: :KK60:

Yasamadigim şey degil biliyorum belki de ondan komik geldi😂 ben saglikli beslenmeye basladigimda sosyal medya bu kadar yogun iletisim internet vs yoktu sadece magazinsel dergiler formsante gibi birde tv ye cikan diyetisyenler... Onlardan ekmek zararli diye duymustum o gunden sonra ekmegi birakip sucuklu yumurtaya patates kızartması banıp yemistim😂😂😂😂😂
ama ekmek yemiyormuşsun işte hgskfrhrlgss :KK70:

tebrikler canımm :KK76: :KK60:

ama ekmek yemiyormuşsun işte hgskfrhrlgss :KK70:
Tabi ekmek yememek onemli😂
Sonra muzaffer kushan meshurdu o zamanlar nelerde ne kadar kcal var diye listelenmisti dergide
Bakmistim salatalik 10 kcal
Dedim ben sabah 3 oglen 3 aksamda 3 salatalik yer zayiflarim shjkl😂😂😂
Dogru olani bulana kadar ne yollar ne döngüler gördük o yuzden seni anliyorum 🌸 🥰

Ve ve ve kolaya kacmak isteyen acelesi olanlara anlam veremiyorum her beden biricik kendine özel,kendi bedenini keşfe cikmak olay🌸

Tabi ekmek yememek onemli😂
Sonra muzaffer kushan meshurdu o zamanlar nelerde ne kadar kcal var diye listelenmisti dergide
Bakmistim salatalik 10 kcal
Dedim ben sabah 3 oglen 3 aksamda 3 salatalik yer zayiflarim shjkl😂😂😂
Dogru olani bulana kadar ne yollar ne döngüler gördük o yuzden seni anliyorum 🌸 🥰
aynen kuzumm hepimiz geçtik o yollardan, zorlandık da pes de ettik ama nihayetinde doğru yolumuzu bulduk :KK68:

o yüzden defneefe17 defneefe17 herkes yapıyor ben yapamıyorum ümitsizliğine sakın kapılma :KK60:

Yaa şimdiden bayram haftası ve sonrası yatılı misafirim var ne yapacağım derdine düştüm. Eşim de evde olacak gelsin patates kızartması gitsin börekler vah vah yandım ben 🤦‍♀️
onlara da sağlıklı alternatifler yapsan :KK48:

ne biliyim kızartma yerine fırında patates yap

krep yapacaksan yulaftan yap

gibi gibi..

Yaa şimdiden bayram haftası ve sonrası yatılı misafirim var ne yapacağım derdine düştüm. Eşim de evde olacak gelsin patates kızartması gitsin börekler vah vah yandım ben 🤦‍♀️
Gecen bayram yatılı misafirde bir dakika oturamadığımdan kilo vermiştim o tatlıları sadece servis edip bulaşık toplama aşamasına geçmekten bu bayram da öyle olacak bence

Canım çok yoruyorsa sadece seni motive edecek kısımları al gerisine kafa salla. Hı hı de geç. Terslesen bile susmaz. Ayrıca patlama yaşarsan emin ol en gereksiz anda olur. Ben onu düşündüm olur sonu. O yüzden duyarken sağır görürken kör ol. Eşin hala seni önemsediğinden mi yada daha da mı yipratmaya çalışıyor bilmiyorum. Ama unutma sen kör ve sağırsın ♥️
tamam cnm. dönme şansı var ıste ısyedgı kalıba sokmayı dusunuyor sanırm hemde sısmanlık yakısmadıgından saglk acısından.

aynen kuzumm hepimiz geçtik o yollardan, zorlandık da pes de ettik ama nihayetinde doğru yolumuzu bulduk :KK68:

o yüzden defneefe17 defneefe17 herkes yapıyor ben yapamıyorum ümitsizliğine sakın kapılma :KK60:
sagol kuzum. ben sebze salatalık yesıllık sevmıyorum ya en buyun handıkap bu. etcıyım. et de kolestrole gelmez.. ooof of. acıktıkca havuz salşatalk yıyenlere ozenırım.

X