Popüler Konu LenaG ile MasterFit

mesela haftasonu cumartesı ıste evdeydık oglanla. parka ınıcez. anneme dedım balık yaparm sabah gobek salata almıstım. balıgın yanına guya salata yaparm dıye. sonra gıttım mantı soyledım dısardan 550 tl bı de bı porısyon yemek sepetınde sınop mantıcısı dıye. halbukı buzluklta balık var cıkar yap. ama yok canım ıla saglıksız cekıyor.
Paranıza da yazık böyle düşünün o paraya en azından sağlıklı birşeyler alıp hem sağlığını hem bütçenizi korursun

Disarda yiyceksen kizlarin dedigi gibi cop sis veya kofte yiyebilirsin canim bol salata yesillikle beraber olmadi yaninda bi kac kasik bulgur pilavida yiyebilirsin bence

Canim hatirladigim kadariyla emziriyosun
Menun cok az degilmi?sutun oluyo mu boyle

Bence sivi cok ictigin icinde aksam cok oluyodur
Ama bence sen surekli tartilma
Guruptaki tarti gunleri disinda

Yolculuk uzunmu cnm
kek browni yerine yanina meyve kuruyemis alsaydin keske

:KK43: 3tane pide cok fazla:KK43:

gunu cok guzel kapatmissin aslinda ama cekirdek ve cips bozmus canim

Bende taze yesil nohutu cok severim en so 15 sene once felan yemisimdir
Menun guzel ama sanki meyve fazla olmus gibi geldi
Evet ya çok pişman oldum sonra ama geçti artık 😏

Bende yeme isteği çok yok elimden geldiğince tatlıdan abur cubur dan uzak duruyorum
Yıllar oldu şerbetli tatlı yemiyorum şeker kullanmıyorum
Arada depresyon vs de yiyorum tabi malesef ama benimki tamamen ilaç kullanımi hareketsiz yaşam kaynaklı
O sınıf annesine sizene deseydiniz keşke böylelerine ifrit oluyorum
Belki sağlık sorunu var insanların demi ama ?
Lütfen o kadını engelleyin
o gunden berı konusmuyuorum aglattı benı. yok daha spor gıyının yok zayıflayın yok basortusunu oyle yaslılar gıbı baglamıssınız dıyo.

o gunden berı konusmuyuorum aglattı benı. yok daha spor gıyının yok zayıflayın yok basortusunu oyle yaslılar gıbı baglamıssınız dıyo.
Kendi hayatındaki mutsuzluğu sizin üzerinizden eleştiri yaparak bir şekilde hafifletmek istiyor belki sizin çalışan bir kadın olmanızı çocuğunuzu tek büyütmenizi bile içten içe kıskanıyor olabilir
Lütfen kendinizi üzmeyin
Kilo bu alınır verilir
Mühim olan karakter yoksunu olmayalım

sınıf annesının tekı. esımle ayrı oldugumuz ıcın barısalım dıye bana telkın verıyor guya. oglan annesız babasız sınıfta ayrı olan tek cocuk. belkı o yuzden hanı guzel gıyın esın ne guzel gıyınmıs yakısıklı kaparlar gozu kayar falan dedı. sen de ıncecık ol guzel gıyın ona ınat zayıfla ıste zayıflayınca gıydıgın de yakısır vesaıre. esım beyefendı kıloma da tatkık cunku ayrı olsak da her cocugu almaya gıttıgımde kılo almıssın zayıfla bılmemne dıyor kendısı de 90 oldu ama boyu 1.75 benım gıbı 160 degıl tabı.

Vermek istemitorum bu yaşta dedi. Kilo ver dedi
Benim de kolestrol yüksek
Doktorum kilo ver dedi ilaçta vermedi yaştan dolayı bu yaş çok genç diyet ile hal edersin diye

2021 de aşırı yükselmişti
Doktorum ben çok korkuyorum bu değerler ile Allah korusun kalp krizi geçirirsin diye

Şanslısın kadın ve genç olduğun için
Erkekler bu değerler ile 100/100 kalp krizi geçiriyor demişti
2022 de biraz düşmüştü
2023 te biraz daha düşmüştü ama yinede yüksek dedi
Bakalım inşallah diyet ile geçer

sureklı evde de olsam dısardan soylemekten . veya evde yemejk olmuıyor dısarda yıyıp gelmekten kartım doldu zaten.
Lütfen bunun önüne geçmeye çalışın evladınızi ve kendinizi düşünün o yemeklere verdiğiniz para ile evladınızla güzel bir aktivite vs yapabilirsiniz

Doktorum kilo ver dedi ilaçta vermedi yaştan dolayı bu yaş çok genç diyet ile hal edersin diye

Doktorum ben çok korkuyorum bu değerler ile Allah korusun kalp krizi geçirirsin diye

2022 de biraz düşmüştü
dıyet tek sart yaglı yememek. kolestrol un yag bır numaralı dusmanı. dogru bazı genc erkekler neden kalp krızı gecırdı derız ya farkında olmadan kolestrol belkıde. benım 75 ten 62 ye dustukten snra kolestrol hdl ld trıglıserıd sıfırlandı ama ac gezıyodum :)) acıkmıyodum kı tozla. ozamankı antırdepresan da tok tutuodu dr vermısdı. smdı vermıyor su an kı durumda farklı ılac baslandı. acıktırıo oda. ınsallah gecer

2022 de biraz düşmüştü
Rabb'im şifa versin inşallah en kısa zamanda şifa bulursunuz

sınıf annesının tekı. esımle ayrı oldugumuz ıcın barısalım dıye bana telkın verıyor guya. oglan annesız babasız sınıfta ayrı olan tek cocuk. belkı o yuzden hanı guzel gıyın esın ne guzel gıyınmıs yakısıklı kaparlar gozu kayar falan dedı. sen de ıncecık ol guzel gıyın ona ınat zayıfla ıste zayıflayınca gıydıgın de yakısır vesaıre. esım beyefendı kıloma da tatkık cunku ayrı olsak da her cocugu almaya gıttıgımde kılo almıssın zayıfla bılmemne dıyor kendısı de 90 oldu ama boyu 1.75 benım gıbı 160 degıl tabı.
ne kadar hadsiz bir insanmış ya ona ne, belki sen eşini istemiyorsun Allah Allah ya

hayat bu kimin ne için garantisi var ki böyle üstten üstten konuşabiliyor, belki hormon ilacı kullanmak zorunda kalacak aşırı aşırı kilolar alacak belki çok büyük sorunlar yaşayıp eşinden boşanacak, bunları garanti altına mı almış da sana tavsiyeler veriyor

ki iyi niyetli tavsiyeler de değil

sen de yüz verme lütfen, senin modunu düşürmesine izin verme

zayıfla eşinle barışırsın minvalinde bir konuşması olduğunda benim onunla barışmak gibi bir düşüncem yok, o yüzden bu tarz tavsiyelere de ihtiyacım yok de lütfen

eşin olacak adama da, kilo almışsın vs dediğinde hiç birşey demeden sanki kilonla ilgili hiçbirşey dememiş gibi bambaşka bir konuyla ilgili birşey söyle, anlasın ki senin kilon onun işi değil

ayyyy sinir oldum ya ne hadsiz ne terbiyesiz insanlar var yaa :sinirli:

Çocuğu almaya gittiğinizde yüz göz olmayın
Yapabiliyor iseniz çocuğu babaanne hala yenge vs den alın hiç yüz yüze gelmeye gerek yok
Benim eski eşde benim kiloma laf etmişti o zamanlar 68 kilo idim ama şimdi kendisi 120 e doğru koşuyormuş
Sizin eski kocanız veya ayrı durumda olan kocanızin yakışıklılığı onu ne bağlıyormuş
Yolunuz hep güzelliklere açılsın lütfen kendinizi ve evladınızi.düsünun uzun bir müddet hayatınıza kimseyi almayın
Yağmurdan kaçarken doluya tutulmayin
Kilo verilir alınır dediğim gibi ama sağlık sorunlarınız var bunu düşünün ve kendinizi motive edin
Zor olacak elbette ama imkansız değil

Günaydın hayırlı sabahlar 🌹
Günaydın canım hayırlı sabahlar ❤️
Günaydın kızlar 🌸
Günaydın 😃
Günaydın 😍 hayırlı sabahlar
Menü yazdım bı ben uyumuşum 🙄 😅😅
Günaydın canım 😘
Günaydın Leyla cım 😘
Günaydın kızlar. Bayram tatilinde şehir dışında olacağız. Gitme günü yaklaştıkça hayatım tam bir curcunaya döndü😒
Günaydın 😃 Allah kolaylık versin 🙏 Halledersin 😉
günaydın kızlar :KK68: :KK60:
Günaydın çiçek 😘
Günaydınlar hanımlar :KK200: :KK200:
Günaydın 😃
Aaa bak bu hadsizlik 😡 Çok kızdım şu an giyiminden ona ne canım Allah Allah ya bayılıyorlar eleştirmeye 😡

ne kadar hadsiz bir insanmış ya ona ne, belki sen eşini istemiyorsun Allah Allah ya

hayat bu kimin ne için garantisi var ki böyle üstten üstten konuşabiliyor, belki hormon ilacı kullanmak zorunda kalacak aşırı aşırı kilolar alacak belki çok büyük sorunlar yaşayıp eşinden boşanacak, bunları garanti altına mı almış da sana tavsiyeler veriyor

ki iyi niyetli tavsiyeler de değil

sen de yüz verme lütfen, senin modunu düşürmesine izin verme

zayıfla eşinle barışırsın minvalinde bir konuşması olduğunda benim onunla barışmak gibi bir düşüncem yok, o yüzden bu tarz tavsiyelere de ihtiyacım yok de lütfen

eşin olacak adama da, kilo almışsın vs dediğinde hiç birşey demeden sanki kilonla ilgili hiçbirşey dememiş gibi bambaşka bir konuyla ilgili birşey söyle, anlasın ki senin kilon onun işi değil

ayyyy sinir oldum ya ne hadsiz ne terbiyesiz insanlar var yaa :sinirli:
Bende bende hiç sorma canım
Bana kilolusun diyen bir akrabam bana yok şöyle yap yok böyle yap gibi yorumlar yapmıştı simdi benden kilolu e ne demişler senin hikayen daha bitmedi
Bana evlilik hakkında ahkam kesenler ise boşanmanın.esiğindeler

bir anda olmadı canım o yüzden sakın ümitsizliğe kapılma herkes yapıyor ben niye yapamıyorum deme

buradaki çoğumuz aylardır hatta ben yıllardır kilo verme savaşındaydık

son 1-1,5 senedir tanıdım kendimi, vücudumu ve neye ihtiyacım olduğunu bana neyin iyi geldiğini anladım

74 kilo ile başladım ben de ve hamileliklerimde bile o kiloları görmemiştim, çok mutsuzdum, ama hiç iradem yoktu kilo vermek için, sanki sınırsız bir iştahım vardı

hiç ama hiç abartmıyorum, koca bir paket cips yiyip üstüne küçük magnumlardan 3 tane yiyip ayy bu çok tatlı oldu deyip sucuklu tost yer sonra da canım tatlı çekip çikolata yerdim bi dönem ve bu dediklerimi toplasan 1 saat içinde yerdim günümün kalanını hiç saymayayım

susadıkça kola içerdim su diye birşey yoktu hayatımda

bir arkadaşım sen bu kadar iradesiz değildin ne oldu sana derdi ama o bile dürtmedi beni hatta artık ben kilo veremeyeceğim deyip bütün küçülmüş kıyafetlerimi toplayıp dağıttım (ki şu anda buna bin pişmanım :KK70: )

sonra büyük kızımla bir aydınlanma yaşadım; bir gün okuluna gittim bütün veliler şıkır şıkır giyinmiş ortalıkta salınırken ben kilolarım sebebiyle kendime birşey yakıştıramadığım için öylesine giyinip gitmişken kendimi çok kötü hissettim ve kendime söz verdim kızım için kilo verecektim, kilolu sağlıksız bir annesi olsun istemedim

sonra doktora gittim ilk önce endokrin sonra kalp, o iki doktorumdan da Allah razı olsun, baştan aşağı muıayene ettiler neyim eksik neyim var tespit edip bana bir yol çizdiler, ilacımdan beslenme düzenime kadar ve onların dediklerine harfiyen uydum

ve bunlara bir de yürüyüş ekledim, öğlen arasında çıkıp 1 saat yürüyorum bazen hızlı tempo bazen gezer gibi ama hareketsizlikten iyidir bence :)

tabii ki başta çok zorlandım, çok ama çok acıktım ama karnımın açlığından keyif duymaya başladım

ben de şu vardır hep mesela cilt bakım ürünlerinde yakıyorsa işe yarıyordur demek ki :KK70: aynı mantık karnım gurulduyorsa kilo veriyorumdur diye

suyu da, karnım her acıktıkça su içerek hayatıma soktum, susadıkça da kola ya da meyve suyu yerine su içtim ve alıştım da şimdi su apayrı bir ihtiyaç benim için

sen de yolunu bulacaksın ve alışacaksın sonrası çorap söküğü gibi gelecek bak gör :KK60:
Tatli geldi tuzlu yiyim ay cok tuzlu geldi agzim tatlansin tatli yiyim döngüsüne çok güldüm 😂 çıkılmaz çünkü 😂

Günaydın çiçek 😘
Canımmm :KK60: :KK60:

nde hiç sorma canım
Bana kilolusun diyen bir akrabam bana yok söyle yok böyle gibi yorumlar yapmıştı simdi benden kilolu e ne demişler senin hikayen daha bitmedi
Bana evlilik hakkında ahkam kesenler ise boşanmanın.esigindele
yaa ne ayıp ya

hayır niyet iyi olsa sıkıntı değil ki o zaman zaten üslup da düzgün olur

benim bir arkadaşım benim üzüldüğümü bilirdi kilolarıma, kendisi de ip gibiydi hala da öyle maşallah :nazar: ama hiç üstten üstten konuşmazdı benimle öğütler vermezdi, bana yoldaş olurdu ve gerçek manada elimden tuttu bu süreçte, evet tavsiyeleri oldu ve hatta iradesiz değildin hadi lütfen dediğini de bilirim ama hiç bir zaman kötü algılamadım biliyordum iyiliğim için söylediğini

ama bunlar saf kötüler ya, yok zayıfla eşin beğenirmiş, yok bilmem ne

sana ne yaaaa, aman paşam da beğenmesin beni çok da tınnn

bu süreçte bana da çok dediler ya sen de sürekli kilo al ver, balon gibisin bi şişiyorsun bi iniyorsun, sen zaten veremezsin neler nelerrr

X