Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen hafta 65.85
Salı 67.10
Bugün 65.25
-600 Gr
Elhan Elhan A Asya89
Günaydın canım tebrik ederim 🥰

Günaydın tebrikler 🥰

Tebrik ederim çok güzel eksi 💪

Tebrik ederim 🥰

Günaydın 🥰

Günaydın 🥰 haftaya gelir eksi 🙏

Günaydın kaptan tebrik ederim çok güzel eksi 🥰

Günaydııınn ooo güzel eksiiii 🎉🥰

Tebrik ederim 🥰

Günaydın tebrik ederim 🥰

Kolay gelsin 🙏 kendini yormadan sakin sakin 🙏
Teşekkür ederim canm 🥰

Gunaydin kızlarrr ❤❤❤

FB_IMG_1702025414866.jpg

Utancıni paylaşabilir miyim fezom bugün ben de fenalardayim. :KK14:Tek kacamagim yeşil erik, birkaç dilim karpuz hafta boyunca ne yaptıysam tartiyla barisamadik. Bu bizi ümitsizliğe düşürmesin o inat ediyorsa biz de sonuna kadar inat edelim. Bu sıcakta kendimi yollara attım artım biraz daha düşer umuduyla. :cry:Sonumuz hayrolsun.
Damar açan karışımı iştah açtı diye bıraktım, başka bir kür kullanmaya başladım (kadınlara özel)
Sıvısında yine bal, sarımsak var, katısında incir, sarımsak var, üstelik düzenli kullanamadım😔
Öğünün birine dikkat ettim, diğeri olmadı ne yazık ki 😔
Lenfödem tekrar geldi😔
Neyi nasıl yapacağım şaştım kaldım 😔

Ay inşallah hissetmem orası ayrıda sohbete hoşbeşe gelirim 😂
Yazla birlikte günler aşırı yoğunlaştı erimeden hayatta kalmaya çalışmakla birlikte 😂
Herkesi tanıdığıma çok memnunum ♥️
Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 leylanın nıck cıkmadı bi gezegenfeza gezegenfeza aklıma gelmeyen diğer arkadaşlarım herkesin yolu bahtı açık olsun bu serüvende ♥️
Herşey gönlünce olsun canım 😘
Kilo sorunun kalmasın, enerjini evine, çocuklarına ver🤲🏼🤲🏼

Masalahhh çok güzel yol katemissin canim dikkat et bari kilo alma buradan uzaklaşmak bana iyi gelmiyorda hayırlı olsun mezuniyetin canim

Meyvedemi yemiyecegiz daha karpuz almadım eve dayanamam yerim diye 😭 bi bulaştımmi tutamıyorum kendimi

Tebrikler canim
6 aydır bir fiil burdayım umarım bazı alışkanlıkları güzel kazanmışımdır 😂 bayramdan sonra gelip ağlamayayım sonra burda dimi 😂 teşekkür ederim 🤩

Yaa şu güzelliğe bak maşallah 🧿
Daim olsun hiç artmasin kuzum.
Yine de gel ama 😘
Mezuniyetin kutlu olsun 😍
Eki Görüntüle 3438681
Darısı tüm isteyen ve bekleyen ve azmedenlerin olsun 😍 bi ayağım burda artık ansızın çıkıp çıkıp tartı bildirimi yapabilirim 😂 hepiniz var olun 😍

Günaydın canlar dünkü menümü yazayım dünden beri uyuyorum resmen nasıl bir ruh halidir
Sabah et kavurma oğlumla yedik 2yk bir dilim ekmek
Öğlen 10 Can eriği ,bir küçük kâse doluydu fıstık
Akşam
4 kayısı,bir tabak nohutlu mantar yemeği, 1yk bulgur pilavı
Yatmadan önce bir bardak kefir
Elhan Elhan , _ASTRAL_ _ASTRAL_ Cordelia Cordelia

Son düzenleme:
Geçen hafta: 63,10
Bugün: 63,05
Fark: 0,05 🙈 esasında sabit sayılırım 🙈
Bahanem de yok, haftanın başlarında kötü beslendim aslında çok artı çıkmaktan korktum ama 2 gündür çok dikkat ediyorum, inşallah bundan sonrası çorap söküğü gibi gelecek 🥰

IMG_7716.jpeg

Elhan Elhan A Asya89

Takımlarda olmak istiyorum kaptaniçemm Elhan Elhan

X