Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan A Asya89
Hayırlı sabahlar
Dün günüm vardı. Biraz şişmiş olsam da yine de dengeli oldu
Kahvaltı 11
Yumurta salatası
3 zeytin
Domates salatalık
Yarım kk büyüklüğünde peynir
Yarım tb ekmeği

Akşam 16
4 yk yoğurtlu tavukli nohut salatası
3 çiğ köfte yeşillikle

Ara 17
Sütlü kahve

Ara 20
3 kuru kayısı
6-7 çiğ badem
Biraz leblebi

Su az oldu 1,5 lt
Screenshot_2024-05-30-18-03-11-891_com.xiaomi.hm.health-edit.jpg

Dün akşam erkenden uyuya kalmışım canlar menümü yazayım 30 Mayıs
Sabah -ogle arası
Türk kahvesi
Bir hurma
3yk sogurme salata
Büyük tabah kabak yemeği

Öğle sonrası
İki ceviz iki dilim şeftali
Akşam katmer yapmıştım tadımlık yedim
Tadımlık sucuklu yumurta domates salatalık
Sporum yoktur
Elhan Elhan Cordelia Cordelia A Asya89

Günaydın 😍
3 saat bile uyumadım 🙄
Günaydın 😃
Bende hiç uyumadım😏
Çocuklar uyuduktan sonra her zaman evi toplar, mutfağı temizler öyle yatarım. Hali ile 1/2 saat çocuklardan sonra uyumaya gidiyorum. Akşam sanki anlaşma yapmışlar benim çocuklar ortanca ile en küçüğüm sıra sıra kalkıp beni çağırdılar. Ortancayı kaç defa eşim yatırdı yatağına bizim odaya gelince oda tekrar arkasından bizim odaya geliyordu. Hal böyle olunca ben gittim yanına yattım ki biraz uyudu ama sabah çok erken kalktılar hepsi. Yorgunluktan uykusuzluktan kolumu kaldıracak halim yok.

Günaydın 😃
Bende hiç uyumadım😏
Çocuklar uyuduktan sonra her zaman evi toplar, mutfağı temizler öyle yatarım. Hali ile 1/2 saat çocuklardan sonra uyumaya gidiyorum. Akşam sanki anlaşma yapmışlar benim çocuklar ortanca ile en küçüğüm sıra sıra kalkıp beni çağırdılar. Ortancayı kaç defa eşim yatırdı yatağına bizim odaya gelince oda tekrar arkasından bizim odaya geliyordu. Hal böyle olunca ben gittim yanına yattım ki biraz uyudu ama sabah çok erken kalktılar hepsi. Yorgunluktan uykusuzluktan kolumu kaldıracak halim yok.
Ben kızçemden şikayet ederken bir arkadaşım şöyle demişti ‘senin ağzını burnunu kırarım, canavar da olsa tek çocuk hiç çocuk, 2 çocuk çok çocuk. 2 çocuğa bakan 10 çocuğa da bakar!’. Artık nasıl delirdiyse hatun☺️ Allah sabırlar versin. Yarın büyüdüklerinde ve dertleri de büyüdüğünde, bu günleri mumla arayacağımı düşünüp kendimi rahatlatıyorum… 🥰

Ben kızçemden şikayet ederken bir arkadaşım şöyle demişti ‘senin ağzını burnunu kırarım, canavar da olsa tek çocuk hiç çocuk, 2 çocuk çok çocuk. 2 çocuğa bakan 10 çocuğa da bakar!’. Artık nasıl delirdiyse hatun☺️ Allah sabırlar versin. Yarın büyüdüklerinde ve dertleri de büyüdüğünde, bu günleri mumla arayacağımı düşünüp kendimi rahatlatıyorum… 🥰
Annelik zor ya😊RABBİM cümlemizin evlatlarına sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin inşallah.
Her şey geçiyor inşallah büyüdükçe dertleri değilde mutlulukları büyür 💙🥰

X