Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bazen düşünüyorum niye benim bünyem bu kadar almaya müsait. Vermeye hiç yanaşmıyor zor bela gram gram veriyorum 😂

Gün içinde doğru düzgün oturmam paketli gıdaları 2017 den beri neredeyse hiç yemem ayda yılda bir tane yerdim. Şekeri yine 2017 de bırakmıştım. Ama dikkat etmezsem aldıkça alıyorum hiç bir sınırı yok

Benim hem D vitamin eksikliği hemde pcos çok dirençli kilo vermemde

İnşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde hedeflerimize ulaşırız 🥰💙
Bazıları yediğini inkar ediyor bize nasip olmadı bu durum..:işsiz:

Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan

29 Mayıs

Menü
Kahvaltı (8.30)
Salata (Haşlanmış yumurta, beyaz peynir, domates, salatalık, kapya, marul, zeytin)
2 dilim ekmek
Çay
1 dilim karpuz

Ara (12.30)
Sütlü kahve

Akşam (19)
Levrek (fırında)
Salata

Su: 3 litre

30 Mayıs

Menü
Kahvaltı (8)
Yağda yumurta
Beyaz peynir
Domates, salatalık, kapya
2 dilim ekmek
Çay
1 şeftali

Ara (13)
Çay

Akşam (19)
Lahmavun (2)
Köz patlıcan ve biber
Maydanoz
Ayran

Su: 3 litre
Afiyet olsun canım 😘 Köz patlıcanli lahmacun tam Antep işi olmuş :KK5:

Salı menüm
Sabah 11.00 1 tb ekmek az krem peynir 1 sahanda yumurta 4 yeşil zeytin nutella
Akşam 19.00 4 kaşık pirinç pilavı bezelywli 2 dilim irice patates 1 baget fırında ayran salata
Su 2 lt
Çarşamba menüm
Sabah 11 30 1 tb ekmek 1 dilim beyaz peynir çilek reçwli 1 haş yumurta
Akşam19.00 1 tabak et kavurma 1 dilim beyaz ekmek salata ayran
1 dilim tqtlı
Su 1 lt
Elhan Elhan Kinoalihatun Kinoalihatun

30 Mayıs

12.45
2 sosis (kendimiz yaptırdık)
Yarım avuç kadar çeçil peyniri
5 zeytin
1 kaşık kahvaltılık sos
2 dilim tam buğday ekmeği

18.30
1 tabak basmati pilav-tavuk-kuru fasulye
1 turşu

Yalnız Bugün aralarda limonata da içtim kola da içtim o kadar sıcaktı ki gözüm görmedi yani 🥲

Sağ dizimde bir takım kistler vardı, bugün tümör diye adlandırıldı. Yeri ve boyutundan dolayı çok tehlikeli görülmedi, takibi 1 yıl sonra ama eklemlerde sıvı birikmesi, kıkırdak yapıda incelme her iki dizde de var. Günlük hayatımı kısıtlayıcı bir sürü tedbir saydılar… merdiven inip çıkmayacakmışım, diz üstünde iş yapmayacakmışım, yerde oturup bağdaş kurmayacakmışım hatta uzun süre oturmayacakmışım bile. ‘E tamam, ayakta dururum bütün gün’ diyecek oluyorum ama iki ayağımda da topuk dikeni çıktı, ayakta da durmayacakmışım. 7 yaşında küçük bir çocuğa sahipken ve 3 katlı asansörsüz bir binada mühendislik yapmaya çalışırken tüm bunları nasıl yapacağım bilmiyorum 😒
Rabbim şifa versin canım 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Dizde sıvı birikmesi bende de var, diğer dizde de başlamış, bazen ağrısı dayanılmaz oluyor, merdiven inip çıkmak beni de zorluyor, diz üstünde iş yapamıyorum, bağdaş kurup oturamıyorum hatta sandalyeye bile çıkamıyorum, uzun süre oturamıyorum, ayakta uzun duramıyorum, yan yatarken bacaklarımı birbirine değdiremiyorum bile. Seni çok iyi anlıyorum, küçük çocukla çok daha zor.
Topuklu ve stiletto giyemiyorum (seneler önce düşmüştüm, ondan kaynaklı)
Yine de kendi işimi yapabiliyorum çok şükür
Sen de elinden geldiğince dikkat etmeye çalış olur mu 🥰

Çok geçmiş olsun 💐
Benim kızımda pazartesiden beri aynı şikayetleri var. Bu gün biraz daha iyi çok şükür. Salgın var maalesef mevsimler bizde baya geriye gitti. Mayıs ayını bitirdik daha güneş görmedik. Yağmur fırtına devam ediyor 2023 Eylül ayından beri kışı yaşıyoruz
Allah şifa versin kızına 🤲🏼🤲🏼

Amanın ilk defa duydum, çocukken bende çok içmezdim, nolacak sanki
Benim kızım da yeni yeni içiyo yaşına yeni girecek daha
6. Aydan beri ek gıda alıyo bi yudum su içmezdi. Korktum hep bi şey olur diye ama neyse ki içiyo artık😅
Ne bileyim eskiler işte.. annem anlatır hep şeker falan yine zararlı diye bilinirmiş ama şimdiki kadar değil yani. Her şeyi yedirirlermiş 🤷🏻‍♀️

Rabbim şifa versin canım 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Dizde sıvı birikmesi bende de var, diğer dizde de başlamış, bazen ağrısı dayanılmaz oluyor, merdiven inip çıkmak beni de zorluyor, diz üstünde iş yapamıyorum, bağdaş kurup oturamıyorum hatta sandalyeye bile çıkamıyorum, uzun süre oturamıyorum, ayakta uzun duramıyorum, yan yatarken bacaklarımı birbirine değdiremiyorum bile. Seni çok iyi anlıyorum, küçük çocukla çok daha zor.
Topuklu ve stiletto giyemiyorum (seneler önce düşmüştüm, ondan kaynaklı)
Yine de kendi işimi yapabiliyorum çok şükür
Sen de elinden geldiğince dikkat etmeye çalış olur mu 🥰
Öyle yapacağım☺️ tek farkımız topuklu ayakkabıyı zaten hiç tercih etmemiş olmam herhalde.. dizimde ödem varken (ki dizimin içine oyun hamuru sokulmuş gibi bir histi) asla merdiven inip çıkamıyordum. Şimdi çok daha iyiyim aslında, ödem göremediler bu sefer sadece sıvı artışı varmış. Ama kistler ve şu kemik tümörü travma alırsa tetikliyor. Aman herkes kendine çok iyi baksın 🙏

X