Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aaa öyle mi ben geçen hafta yarışa katıldım. Önde olan tek alıyor sandım. Birini de veriyor mu😂
bakma ben geçen hafta kaptanken sadece aldım vermedim. ama bu yarışma tarihinde bir ilkti. nedeni de gruplar oluşurken biri çıktı biri girdi takımlara sayılar dengesiz olmuş. kırmızı takım 2 kişi daha fazlaydı. ben de vermeyeyim eşitlensin dedim öyle kaldı. normalde böyle birşey yok

Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan

27 Mayıs

Menü
Kahvaltı (8)
Salata (Haşlanmış yumurta, beyaz peynir, domates, salatalık, biber, marul, avokado, zeytin)
2 dilim ekmek
Çay
3 kayisi

Ara (12.30)
Sütlü kahve

Akşam (19.30)
Patlıcan kebabı
Salata
Ayran

Su: 2.5 litre

28 Mayıs

Menü
Kahvaltı (8)
Yağda yumurta
Beyaz peynir
Domates, salatalık, biber, dere otu
2 dilim ekmek
Çay
5 kiraz

Ara (13)
Sütlü kahve

Akşam (19)
Kıymalı yeşil fasülye
Salata
Ayran

Su: 3 litre

bakma ben geçen hafta kaptanken sadece aldım vermedim. ama bu yarışma tarihinde bir ilkti. nedeni de gruplar oluşurken biri çıktı biri girdi takımlara sayılar dengesiz olmuş. kırmızı takım 2 kişi daha fazlaydı. ben de vermeyeyim eşitlensin dedim öyle kaldı. normalde böyle birşey yok
Evet öyle olmuştu. İlk senin takımda yarıştım vermedik ya dedim herhalde kural böyle olmuş😂

Eklentiler

• IMG_5191.jpeg
    IMG_5191.jpeg
    51,7 KB · Görüntüleme: 14
Selam kızlar 🥰
Kendim motive olamayınca buraya da gelecek yüzüm olmadı.🙈
Ama uzun bir aradan sonra bugün başladım inşallah.💪💪💪

Sabah 10.00 4 çatak biber kızartması 3 dlm ekmek (ehhehe başlamış halim evet 🙈)

Ara kahve

Ara 1 avuç kiraz

Akşam yoğurtlu yağlı semizotu salatası 4 kaşık patlıcan yemeği

Elhan Elhan

Bromelain denediniz mi? Böyle şeyleri paylaşmaktan pek hoşlanmıyorum ama dizimdeki ödeme bile etki etti, onunla attım ödemi. İsterseniz araştırın, hekiminize yada eczacınıza danışın☺️
Şimdi baktım, kan sulandırıcı kullananlara tavsiye edilmiyor
Yinede doktora gittiğimde sorarım 🥰

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Kinoalihatun Kinoalihatun

Sabah
3 şekersiz kahve

Öğlen 12
2 haşlanmış yumurta
Salata
4 yk yoğurt

Ara 14:20
Bir avuç üzüm herhalde 15 tane vardı
yarım şeftali
3 çatal kavun
Bu gün aşırı moralim bozuk yani diyeti bozmamak için kendimi zor tutuyorum 😏

16:00
Yeşil çay

17:30
Kahve kızım çok istedi ona süt koydum bir çay kaşığı benim kahvenin köpüğünden koydum. Oda kahve içtiğini sanıyor ☺️ah çocukluk ahhh çok saflar ya💙❤️eşim bazen çocukları parka götürür benim büyük kız böyle kahve içmeye çok seviyor diye bazen anne kız saati yapıyoruz😍

19:00 da

4 yk bulgur pilavı
3 yk tavuk göğüs sote

Su 2 litre
Spor içinde bilmiyorum bu gün çıkarmayım eşim hep beraber yürüyüş yapalım diyorda bakalım😂
Yerim onu 🧿🧿🧿

X