Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Baş dönmesi hafiflemiş çok şükür
Dinlenecek vakit bulman dileğiyle canım
İnşallah hocam. Bu hafta sadece piknigimiz var. Onu da atlatirsak sezonu kapattık sayılır artık.
Geçmiş olsun canım
Teşekkürler canım
Daha iyi olmana sevindim keşke misafir kabul etmeseydin dinlenseydin diyeceğim ama misafire gelme demek de olmuyor.
Bu hafta dinlenebilirsin inşallah
Ya işte olmuyor canım. İnşallah bugün dinlenip yarın kitap fuarına gitmeyi düşünüyorum. Çocukları goturemedim. İçime dert oldu.

Kilo bildirimi yapmamışım. Sanki az önce yazdım. Ya göndermedim ya da sayfada sıkıntı oldu.
Geçen hafta:71.85
Bugün. 71.75

Fark-100 gram
Elhan Cordelia LenaG

Az vermenin sebebi dün regl oldum. Şişkinliğim var belli. Birde aşırı sıkı tutamadım. Baş dönmeleri yüzünden. Ama bu hafta asılmam lazım.

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-25-09-44-19-893_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 11
Geçen hafta 73.250
Salı 71.850
Bu hafta 72.05
Fark -1.200

Salıdan bu güne vermemiş olmam sanırım regli olduğum için doğumdan sonraki ilk regli birde o yüzden üzülmüyorum

Eklentiler

• 7A2A1C5A-FC71-41F3-B714-60F950D2C072.jpeg
    54,4 KB · Görüntüleme: 13
Tuzak kilolardayız yaa bi lokma fazla yyesek direk 60 oluyoruz yani bi 58 i görsek. 60 tan uzaklaşabildiğimiz kadar uzaklaşalım tabi aşağı doğru
58.9 için başlayalım bugün o zaman

Olsun canım her türlü eksi bizdendir tebrik ederim

Tebrik ederim Leyla cım
Teşekkürler asıl ben seni tebrik ediyorum

Kilo veren arkadaslari tebrik ediyorum

Mesajlara bakamiyorum cekimdeyim çünkü

Sabahtan beri bu var zihnimde;
Anlık haz mi ertelenmiş haz mı daha güzel bunu bir düşünelim
Sanırım ben ertelenmiş haz bağımlısıyım
Üç gündür evde bol kremali meyveli pasta var yersem anlık haz alirim ama yemedigim icin ilerleyen zamanlarda ki sonucu bana daha büyük bir haz verecek

Aristo olacak hatunum benim. Akıl yürütmelerin müthiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…