Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tatlışım hanımların hepsi aynı durumu yaşıyor takımdan çok yarışmacılarımizin faydasını düşünüyoruz sırf bu yüzden uzak kalma. Olduğu kadar eksi artı devam et bence arkandayım sana güveniyorum. Hazirlikta ısrar ediyorsan da tamamdır.

Tamam canim o zaman takım yarışmasına devam ediyorum çok teşekkür ediyorum bitanesin

İzinlerde toparlayamayanlardanim o yüzden tavsiye etmiyorum kuzum. Sen bunu yaparım kendime güveniyorum dersen hazırlıkta kal tabi ki
İlk mesajında kızdın sen bana diye mesaj yazıyordum ki ikincisini gördüm nasılda haklıyım of bende boyle takımına gırdıgım kısıye haksızlık edıyormusum gıbı gelıyor o yuzden hazırlık dedım yoksa takımlarda olmak istiyorum aslında en azından koruyabılıyorum oyle boyle

Rabbim sağlıklı ve sakin büyüdüklerini görmeyi nasip etsin
Benim iki oğlan da bir bakmışım birbirleriyle kavga ediyorlar, bana gelip hep şikayet ediyorlar, ben tabi sinir küpü, bir ona, bir buna kızıp yolluyorum. Daha benim öfkem dinmeden birbirlerine sarılıp yatarlardı
Şimdi hala koca adamlar arada gelip şikayet ediyorlar, ben tabi daha sakinim, sonra bakıyorum hazırlanıp gelmişler, biz dışarı çıkıyoruz diye
İnşaAllah senin çocuklar da öyle olur

yarın minnoş gider, haftaya yapıyım inşaAllah, çoğu ödem biliyorum da, çok yedim kaptanım, uyku yok, düzen yok, açlık yapayım dedim, enerji lazımdı yapamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…