Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yani demek istedigim bu bir yasam tarzına dönüyor... Diyet kafasindan cikmayi ogreneceksin kilo korumak icin yaşam yarzi haline gelecek... 90 lardan 54 e indim aonra hamilelikte al cer aonra syreste ye al ver ama 90 dan indikten sonra en yuksek 65 i gördüm kontrollu ilerledim.. su an 59 um
59 olmaya uzak değilim de ama uzağım:kızgın::kızgın::hamarat:

Ben diyetisyene yazilayim 2000 bin TL demiştim.
Önemli olan 2bin değil demişti. Kaç 2 bin versek boş demişti 🙁 sonra ben 68 i gördüm 😍
ohhh olsun bu erkeklere, her defasında totolarının üzerine çakılıyorlar yaa bana bir rahatlama geliyor ki sormaaa :KK76::KK76::KK76:

Belki ters motive yapmak istemiştir hırslandırmak adına
yine de kalbi kırılır insanın
benim eşimde de bu var, insanın üzerine üzerine gidip hırslandırmaya çalışır, bende de o tam ters çalışır, biri bana aaa çok güzel kilo veriyorsun dedikçe gaza gelen bir insanım, yapamazsın, yapamıyorsun bu kaçıncı diyetin deyince biri, modum düşüyor ve gerçekten de yapamayıp diyeti bırakıyorum

Belki ters motive yapmak istemiştir hırslandırmak adına
yine de kalbi kırılır insanın
Onun motivesinden de iş yerinde diyet yapan arkadaşlarla beraber yaptık çok güzel oldu. Ama yapılan övgü ve motivasyon konuşmaları çok kalbimi kırdı. Hala toparlanamiyorum 🙁
İyi bari pilavı yemiş. Benimki hayatta yemez öyle anten kunten abidik gubidik şeyler...mecbur yapıyorum ...🤷

Çok geçmiş olsun canım ben de 1 haftadır dişten muzdaribim. Her hastalık zor ama diş sanki daha bir zor ne bileyim.Bugün kendime geldim şükür ama daha da bitmedi kanal tedavisine yeni başladık.

Sanki sana iyilik yapmış canım gaza gelmişsin. Bol bol kafasına kakarsın artık :KK67:
Yaptım canım tartıyı gösterdim ♥️
Bu diyet işi beni aşırı gergin sinirli ve alıngan yaptı ya, canım birçok şey istiyor fakat yiyemiyorum, gerçekten kendimi sorguluyorum bu hayatı yaşamak zorundamıyım niye böyleyim, başlıcam şimdi diyetine falan diye kendimle çelişiyorum, bi taraftan da kilo verdikçe seviniyorum inceldikce mutlu oluyorum, ama yedikçede mutlu oluyorum, of çıkmazın içine girdim, ne yapmam lazım nasıl telkin olmam lazım Bılmıyorum, 1 haftadır diyetteyim spor işindeyim, bu saatte mesela aklıma kısır geldi nerden düştüyse, önceden olsa kalkıp yapardım yerdim saat farketmezdi, şimdi kendime dur demek sinirli gergin alıngan yapıyor, aç olmasamda aklıma düştüğü için sanki sabahtan beri hiçbirşey yememiş gibi hissediyorum karnım kazınıyor inadına, tabi bu halimin regl etkiside var 🤦🏼‍♀️
Çok sevdiğin şeyleri ödül yap. Mesela bugün programa tam uyarsam güzel bir kahvaltı yapacağım de. Ama hep gündüz ve öğlen vakitlerine bırak ödülleri
Sporla yemeklerle dengemi koruyabiliyorum, sadece bazen böyle duygu patlamaları yaşayabiliyorum, hedefime azimle devam , devlet diyetisyenleri ilgilenmiyor, özel ve online diyet de para, malesef eşim o işlere yanaşmıyor o yüzden kendi azmimşd yapmaya çalışıyorum herşeyi, birde burası var işte motive olabileceğim
Canım ben ve benim gibi birçok kişi 75 li kilolardan geçti. Listeler var bizde istersen atalım yol gösterici olur.
23 Mayıs Perşembe

Kahvaltı 11.00
Avakadolu yulafli tost 5 zeytin domates salatalık yeşil çay

Ara 16.00
10 fındık 7 badem 1 kaju sütlü soğuk kahve

Akşam 19.00
250 ml kefir 4 çilek 1 muz 1 yk chia tohumu smoothie yaptım

Su 2.5 litre
5 bin adım
25 dk egzersiz

@60kiloyum Mthn83 Mthn83 @Elhan
Afiyet olsun 😍
Günaydın kızlar bu Regl ne aptal bir şey. Sabah sabah uyandım ağlıyorum 😬
Gel sarılalım bazen sebepsiz ağlamak iyi gelir. :KK74:

Günaydın 😃
Kızlar bu sabah yeşil çaya başladım.
Üstünde nasıl olacağı yazıyor

Ama geçen bir diyetisyen dedi
Bir bardak sıcak süte bir poşet veya bir kaç yaprak yeşil çay atın protein ağırlıklı beslenin bir haftada 5 ile 8 kilo arası verin burası bana çok saçma geldi. Bir haftada bu kadar hızlı kilo verince diğer hafta dikkat edilmezse fazlasıyla geri alınır😏 var mı süt ile yeşil çayı deneyen

Günaydın 😃
Kızlar bu sabah yeşil çaya başladım.
Üstünde nasıl olacağı yazıyor

Ama geçen bir diyetisyen dedi
Bir bardak sıcak süte bir poşet veya bir kaç yaprak yeşil çay atın protein ağırlıklı beslenin bir haftada 5 ile 8 kilo arası verin burası bana çok saçma geldi. Bir haftada bu kadar hızlı kilo verince diğer hafta dikkat edilmezse fazlasıyla geri alınır😏 var mı süt ile yeşil çayı deneyen
Ben sade yeşilçay tadini seviyorum🥰 arada hibiskus yesilcay demleyip maden suyu karistirip icerim🥰

X