Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canlar
Günaydın canım
Afiyet olsun
Günaydın hayırlı sabahlar olsun
Günaydın canım hayırlı sabahlar
Günaydın canım
Günaydın kızlar
Günaydınnnn
Günaydın kızlar
Günaydın
gümaydın kızlar
Günaydın çiçek kadın
Canım geçmiş olsun iyi yapmışsın neticede sağlık bu

Günaydın kaptanım
Günaydın

Selam kızlar gününüz güzel geçsin

Aşırı wc gitme sorunum var ilaç içtim artık dün sporumu yapamadım ona yanıyorum. Her gün salata yemek bana iyi gelmiyor sanırım. Diyetisyenime yazdım bakalım ne diyecek

Evet çiğ salata beni de tikiyor daha once demistim sana bir tavsiye Lenacim kabak çekirdeğini çiğ al ve yerken kabuğuyla bir ye acayip calistiriyor o yüzden sordum dün... Kabugu o kadar faydali ki

Evet çiğ salata beni de tikiyor daha once demistim sana bir tavsiye Lenacim kabak çekirdeğini çiğ al ve yerken kabuğuyla bir ye acayip calistiriyor o yüzden sordum dün... Kabugu o kadar faydali ki
Çoğunlukla kabuğuyla atıyorum zaten üşeniyorum çitlemeye ay ondan mı ben wc den çıkamıyorum acaba ya
Gizem söğüşe geçelim dedi kıvırcığa bir süre ara vericiiim.

Çoğunlukla kabuğuyla atıyorum zaten üşeniyorum çitlemeye ay ondan mı ben wc den çıkamıyorum acaba ya
Gizem söğüşe geçelim dedi kıvırcığa bir süre ara vericiiim.
Cok iyi yapiyorsun o zaman hmmm söğüş dene bakalim bizi de bilgilendir sonucla ilgili

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar ben normalde pazartesiden beri aralıklı oruca başlamıştım bugünkü yediklerimi akşam iletirim ben de yapmam gereken bir şey okursa haber vermeniz yeterli

Kızlar benim tartı fotoğrafı atmam gerekiyor mu yoksa tartı günü mü atmalıyım? Sabah tartılmadan su içtim diye çekmedim ona göre sabah tartılayım

Evet kızlar tahlil sonuclarim çıktı
Size bir kaç sağlık tavsiyesi benden
Öncelikle troid falan her şey normal sadece d vitamini ve b 12 eksik
Ve de !!!
●●Karaciğerinde yağlanma oluşmuş yediğine içtiğine dikkat et dedi
■■Dışarıdan takviye alıyor musun dedi
evet dedim
●●●Ne alıyorsun dedi
Tabi ben hangi birini söyleyeyim diye düşünürkene:)
●●●Kolajen alıyor musun dedi EVETT dedim
Alma bundan sonra bol su iç ve bol bol yürü dedi
kolajen baya da almıştımmmmm ziyan olacak Neyse vücudum ziyan olacağına o olsun
Daha icmeyecegim abur cuburu da birakmam lazım ki karaciğerim yavaştan temizlensin
Ben 20 saatte bir yiyince sorun yok ama son yememin üzerinden 20 saat geçmeden yiyince sol bagirsagim burkuluyor ağrıyor dedim
■■Evet bazen bağırsakları boş bırakıp dinlendirmek gerekebiliyor dedi

kolajeni nden kullanma dedi?

yağlanmadan dolayı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…