Popüler Konu LenaG ile MasterFit

aaa neden canım ne oldu
Sabah iğne olmaya gittim yanagim sis ağrıdan öldüğüm bir an . Girdim içeri yüzü beş karış bana iğneyi ver dedi ama nasıl sert emrivaki. Verdim geç iceri uzan dedi yine emrivaki dedim la havle canımda yanıyor. Yattım benim ignelerim çok ağır yakan bir ilaç yavaş vurulmali iğneyi bana 2 saniyede vurdu sanki insan yok. Bağırdım acidan annem dedi vur masaj yapayım döndü gerek yok masaja kalkip gidin. Ay acıyla benim kafam bir atti sen kimsin dedim kız gitti ben kalkana kadar. Gittim şikayet ettim zaten herkes şikayet ediyormuş onu. Bende çalıştım o kadar ama hiçbir hastama böyle davranmadim hiç vicdan kalmamış

Sabah iğne olmaya gittim yanagim sis ağrıdan öldüğüm bir an . Girdim içeri yüzü beş karış bana iğneyi ver dedi ama nasıl sert emrivaki. Verdim geç iceri uzan dedi yine emrivaki dedim la havle canımda yanıyor. Yattım benim ignelerim çok ağır yakan bir ilaç yavaş vurulmali iğneyi bana 2 saniyede vurdu sanki insan yok. Bağırdım acidan annem dedi vur masaj yapayım döndü gerek yok masaja kalkip gidin. Ay acıyla benim kafam bir atti sen kimsin dedim kız gitti ben kalkana kadar. Gittim şikayet ettim zaten herkes şikayet ediyormuş onu. Bende çalıştım o kadar ama hiçbir hastama böyle davranmadim hiç vicdan kalmamış
hay Allahım yaa :KK43:

evet içinde insan olan her iş çok zor, her gün farklı farklı yüzlercesiyle çalışıyorlar ama bunun yorgunluğunu bunun sinirini tamamen iilgisiz bambaşka bir insandan çıkarmak ne kadar yanlış

Allah vicdan versin ne diyeyim o hemşireye, kendi gibi bir hemşireye bir doktora düşerse anlar ne çektirdiğini

Geçmiş olsun Serabim. Yaşadığın kötü muameleye çok üzüldüm. 🥺 Allah vicdan versin o kişiye iyi yapmışsın senden sonraki hastalara belki daha özenli davranır. Şikayetin inşallah yerini bulur. :dua:

Kuzum sen gençsindir muhtemelen, yinede Rabbim yardımcınız olsun, kızım ve damadım daha rahat ve sakin insanlar, onlar benim kadar zorlanmıyor
Ve benim ev sakinlik seviyor, 2 oğlum var, biri 26, diğeri 23 yaşında
Ben 49 yaşındayım ve geçen sene çok ağır hastalık geçirdim, atlatmaya çalışıyorum, yoksa diğer 3 torun elimden geçti, 4. Ye kendimi borçlu hissediyorum
Çok geçmiş olsun canım Allah bir daha göstermesin ♥️💐maşallah 49 yaşındasın ve torunların var 🧿
ben 35 yaşındayım.
Çocuklara bakmaktan yorulmuyorum ama sürekli birbirleri ile kavga etmeleri hırpalamaları beni çok yoruyor üzüyor.

Çok şükür bu günlerimize RABBİM aratmasın inşallah.
Bu günlerde geçecek büyüyecekler herkes kendine bir yol çizecek inşallah RABBİM en güzel yolları evlatlarımıza nasip etsin

Bazen çok üzülüyorum bunlar niye anlaşamıyorlar
Büyüdüklerinde bu günlerini çok özleyecekler diye

Çocukların çok şanslı hemen yardımına koşan anneleri var🥰

Maalesef biz binlerce kilometre uzaktayız ailelerden herşeyi eşim ile yapıyoruz.

Doğuma giderken bile çocuklara parkta yemeleri için birşeyler hazırlardım. Onlar parka ben doğuma

Bugün. Bozdum aralıklı orucuda diyeti de galiba :halay:
Öğlen mercimek çorbası bir tb ekmek

Ara bir limonlu Maden suyu
3 biskrem

Akşam iki lahmacun bir bardak kola bol salata
60kiloyum 60kiloyum Elhan Elhan
Ben anlamam cumartesi eksi gelcen bebişim. Maviş takım olarak cumartesi full eksi olucaz 💙🌺
Tartıdan sonra bırakırsın diyeti 😊

Günaydın kızlarrr 💙💙💙💙💙🌺😊

FB_IMG_1715065949274.jpg

hay Allahım yaa :KK43:

evet içinde insan olan her iş çok zor, her gün farklı farklı yüzlercesiyle çalışıyorlar ama bunun yorgunluğunu bunun sinirini tamamen iilgisiz bambaşka bir insandan çıkarmak ne kadar yanlış

Allah vicdan versin ne diyeyim o hemşireye, kendi gibi bir hemşireye bir doktora düşerse anlar ne çektirdiğini
Ben 36saat nöbet tuttuğumu biliyorum. Hiçbir hastama uf demedim. Zor meslek kolay demiyorum ama o zaman okuma. Hadi ben ters biride degilim ki konuşamıyorum bile bana niye böyle yapıyorsun . Allah vicdan versin.

Geçmiş olsun Serabim. Yaşadığın kötü muameleye çok üzüldüm. 🥺 Allah vicdan versin o kişiye iyi yapmışsın senden sonraki hastalara belki daha özenli davranır. Şikayetin inşallah yerini bulur. :dua:
Hastanenin başhekimi benim babamın arkadaşı bana böyleyse herkese böyledir. Edicem valla

Ben 36saat nöbet tuttuğumu biliyorum. Hiçbir hastama uf demedim. Zor meslek kolay demiyorum ama o zaman okuma. Hadi ben ters biride degilim ki konuşamıyorum bile bana niye böyle yapıyorsun . Allah vicdan versin.
canım tabii ki öyle, diyorum ya içinde insan olan hiçbir meslek kolay değil
ama sen doğrusunu yapıyorsun, mesleğin buysa sabırlı olmayı da bilmek gerekiyor çünkü
karşındaki de insan nihayetinde
kendi kötülüğüymüş onun, boşver üzme kendini

X