Popüler Konu LenaG ile MasterFit

çok geçmiş olsun canım

çok çok geçmiş olsun canım ya

Karşıdan karşıya geçiyordum fark etmemişim birden kırmızı yandı bastı biri kornaya bağırdı bana yarım dünya yürüyecek de biz de gideceğiz diye
hadsiz, terbiyesiz, ne ara bu kadar kötü oldu bu insanlar ya

üzme sakın kendini, sen çok güzel birşey başarıyorsun şu an, sadece buna odaklan lütfen

çok da başarılısın, çok azimlisin, çok pozitif enerji dolusun, sen bizim gün ışığımızsın, böyle kendiyle bile kavgalı tiplerin seni üzmesine, ışığını söndürmesine izin verme

Kızlar son zamanlarda asansörde şuna denk geliyorum herkesin elinde bir yemek çantası. Büyük çoğunluk sanırım artık yemeklerini evden getirmeye başlıyor
onlardan biri de benim canımm işyerinde yemek çıkıyor ama ya kullandıkları yağdan ya başka birşeyden her seferinde bi şişkinlik hissediyorum bir de lezzetli de olmuyor bir de hepsinin üstüne pahalı da

burası plaza canım. bir çok firma yemek kartı veriyor. o yüzden şaşırıyorum. fabrika da çalışırken bende yanımda taşıyordum yemeğimi çok kötü oluyor diye.

burası plaza canım. bir çok firma yemek kartı veriyor. o yüzden şaşırıyorum. fabrika da çalışırken bende yanımda taşıyordum yemeğimi çok kötü oluyor diye.
muhtemelen yemek kartlarını başka şeyler için harcıyorlardır, kendi yemekleri daha lezzetli diye kendileri getiriyorlardır, en azından ben öyle yapıyorum

yemek kartımı çocuklara içecek falan almak için kullanıyorum :)

bende genelde arttırıp eve yemek falan söylerken de kullanıyorum.

En azından yürüdun diye öyle benim ayaklarım doğuştan çirkin bazen annem diyo bu nasıl kız ayağı

Afiyet olsun canım maşallah çok adım atıyorsun

Yağ yakıcı kür yaptım. ALLAH afetsin zor bela içiyorum
Yeşil elma
Maydanoz
Limon
Bir tutam taze nane
Püre şeklinde hiç birşeyi içmeyi sevmiyorum
Sanırım bir daha yapmam

Günaydın kızlar
Günaydın canım
Günaydınnn
Günaydın kızlar
Günaydın
Ooo tebrik ederim harika
Günaydın
71.2
Bugün 71.1
Fark 100gr
Ama mutluyum. Bir şekilde dengeleyebiliyorum bence
LenaG Elhan Cordelia patimsilizm
Günaydın tebrik ederim
Günaydın kızlar hepimize mutlu bir gün olsun
Günaydın canım
Günaydın nasılsın bu sabah ?
Günaydın kızlar
Cumartesi 65.65
Salı 65.90
Fark +250
Elhan Cordelia LenaG
Günaydın canım küçücük bir şey h.sonuna gider
günaydın kızlar
Günaydın canım
Teşekkür ederim çiçeğim güzel sözlerin için eğlenmeyi,gülmeyi çok severim ama aynı zamanda birazcık alıngan gözyaşı hemen akmaya hazır vaziyette biriyim. Biraz afalladım dün ama bugün çok daha iyiyim
Günaydın hanımlar
Günaydın canım

Teşekkür ederim değerli bilgin için vazgeçtim o zaman baş ağrısı istemiyorum yeterince var zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…