Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bence çok güzel

Selamlar
Tüm gün temizlik yaptım aşııırrıı yorgunum

12 Mayıs menü
Aç karnına detoks smoothiemaydanoz, limon, yeşil nane, soda bıızzztt üzerinde demlenmiş yeşil çay ekleyip içtim)

Kahvaltı: yulaf tostu, zeytin, haşlama yumurta, yarım avokado, ceviz

Ara yok
Akşam yok

Su 2 olmuştur
Egzersiz: 8 saat temizlik ama dinlenerek yaptım 4 saat diyelim
İşe dalmışım temizlik bitince saat 8 olmuştu o saatten sonra yemek istemedim. Yulaf tostu baya tok tuttu 5 e kadar acıkmadım hiç. Ama şu an çok açım aynı zamanda yorgunum hemen yatacağım. Yarın misafirim var kahvaltıya muhtemelen ben de biraz fazla kaçıracağım. o yüzden bu gün hafif olsun.
Cordelia Ceeeeeeeeeeee Elhan

Lenacım fit profitrolde malzemelerin miktarları nasıl?

Lenacım fit profitrolde malzemelerin miktarları nasıl?
1 su bardağı (250 ml dü benim) yulaf iyice un olana kadar çektirdim sonra 1 avuç ceviz ekledim onu da iyice çektirdim ve tarçın ekledim sonra teker teker kıvamına göre elma ekledim benim 4 elma (biraz küçüklerdi)anca köfte kıvamına getirdi. Sosu içinde stevyalı 1 paket çikolatayı bitkisel kremada eritip üzerine döktüm

Afiyet bal olsun canımm

Ama amaaaa mavişim canımm yapma etme

Gayet güzel canım afiyet olsun

Çok iyi canımm afiyet olsun

Afiyet olsun kuzumm
Kahvaltı
Bir dilim kızarmış ekmek bır yumurta peynır domates
Ara kahve
Uc bes kaşık dondurma
Bir adet bisküvi
Akşam
Çıtır tavuk Salata biraz patates iki üç adet

Çok teşekkür ederim. Son olarak siz antibiyotiklerin yanında mide koruyucu alıyor muydunuz? Bana verilmedi de.
Anlamış değilim. 2 antibiyotik ve Bizmopen dışında bişey vermedi. Mide koruyucu yok. 9 gündür kullanıyorum. Mide koruyucu olmadan. Umarım mideme zarar vermemişim. Ağrı oluyordu ama ben ilaçların yan etkisine bağlıyorum. Bugün itibariyle 9 gündür helikobakteri ilaçları korumasız alıyorum. Umarım sonradan acısını çekmem. Daha önce mide koruyucu alıyordum. Helikobakteri çıkınca başka ilaçlara geçtik. Eskisini kullan diye bişey söylemedi.doktor İnşallah mideye bişey olmaz. Allah yardımcımız olsun.
Size de tekrardan geçmiş dileklerimi iletiyorum. Allah bir daha yasatmasin

İyi aksamlar güzel anneler ve anne adayları günümüz kutlu olsun menumu de yazayım fırsat bulmuşken . Yine aşırı yoğun geçiyor günlerimiz çocuklarımızla . Okulun tatil olmasını hiç bu kadar istememiştim
Bugün tek öğün yaptım . Sevdiğim yemeği daha fazla yiyeyim diye
16.00 6 adetcik içli köfte ,salata ve ayran
2,5 litre su
Elhan Jasminium84

eline sağlık. bitkisel krema dediğin ne canım?

Ceeeeeeeeeeee Elhan Cordelia

11 Mayıs

Menü
Kahvaltı (9)
Menemen
Yeşil zeytin
2 dilim ekmek
Çay
1 dilim karpuz

Ara (13)
Sütlü kahve

Akşam (18.30)
Lahmacun (2)
Salata
Ayran

Su: 3 litre
Adım: 10.361 Puan: 1036

12 Mayıs

Menü
Kahvaltı (9.30)
Haşlanmış yumurta
Domates, salatalık ve kapya
Avokado (çeyrek)
Yeşil zeytin
2 dilim ekmek
Çay
3 kayısı

Ara (13)
Sütlü kahve

Akşam (18)
Yeşil fasülye
Salata
Ayran

Su: 3 litre
Adım: 10.114 Puan: 1011

Devam edıcem ınş bu hafta gruplara geç kaldıysam katılmayabılırm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…