Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Söylenecek çok şey var doğru kuzum. Güzelim memleketimiz yol geçen hanına döndü aslinda asıl mevzu bu sanki Göçmen bir ailenin ferdiymis katil çocuk ..

Eğitimi bu şekilde batirdik ve bitirdik zaten canım. Veli gelip kafa tutuyor. Öğrenci gelip kafa tutuyor. İdareyi söylemiyorum bile.
öğretmenlik mesleğinin geldiği duruma o kadar üzülüyorum ki

benim zamanımda annem babam nasıl saygı duyarlardı öğretmenlerime hiç bilmem öğretmenimle ilgili kötü bir şey söylediklerini ya da düşündüklerini

hele ben, ne haddime öğretmenlerime karşı çıkacağım, sesimi yükselteceğim ki şu yaşımdayım çocuklarımın öğretmenlerinin çoğu benden küçükler o kadar saygı duyuyorum ki yaptıkları işe, ben tek çocuğumun dersiyle baş edemezken kaç çocukla ilgileniyorlar

ama bizim okulun velilerini görmeniz gerek

bir tane ingilizce hocasını resmen işinden ettiler, o kadar çok kadının üstüne gittler o kadar haksız yere kötü davrandılar ki kadın istifa edip gitti ki çok iyi bir öğretmendi

çok benciller, hep benim kızım/oğlum diyen tipler, çocukları ne isterse öğretmen de öyle davransın istiyorlar, utanmasalar müfredata bile karışacaklar ki ufaktan onun sinyalini de veriyorlar

hiç ama hiç saygı yok öğretmenlere karşı, kızımın 4. senesi okulda ve her geçen sene veli profili rezalet bir hal alıyor ne yazık ki

Günaydın günaydın çok pozitif hareketli bir gün olsun
Günaydınnnn inşallah
Hayırlı cumalar canım günaydın
Herkese günaydın
Günaydın bal badem
günaydın kızlar
Günaydın çiçek
Günaydın, hayırlı cumalar
Günaydın canım hayırlı cumalar
Günaydın kızlar
Günaydın canım
Kilo verdikçe bana bir ozguven geliyor saçlarımı boyattim atayım bakın begenecekmisinjz=)
Çok güzel olmuş güle güle kullan canım

Günaydın kızlar
Ben yine patili nöbetindeydim çok kötü huy edindi bu çocuk hiç uyutmuyor bizi kendini kapılara vuruyor çok üzüldüm haline ben kalkıp yanına gidince birden normal uysal haline dönüyor mırıl mırıl oluyor.
Sabaha kadar ne yapabiliriz diye araştırıp durdum. Yine koltukta sızmışım her tarafım tutulmuş hareket ettikçe çatır çutur ses geliyor her bir yanımdan

Kahvemi içiyorum bir kendime geleyim ders çalışıp sonra yürüyüş yapacağım inşallah

Otur konuş cingenlere veririm seni bak onlarin olursun de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…