Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şu an moralim bozuk dünyayı yutmak istiyorum sabah WC den sonra tartılmak korkuyorum bu gerçek mi diye
Bende bu gün başladım diyete açlıktan midem ağrıyor. Başım ağrıyor ama sağlık için kilo vermem şart.
inşallah güzel günler yakında olacak moral bozmak yok😀

Ama biz iki olduk😁 IMG_0662.jpeg

Şu an moralim bozuk dünyayı yutmak istiyorum sabah WC den sonra tartılmak korkuyorum bu gerçek mi diye
Korkma canım önüne gecemezsin ki o tartidaki rakam öyle ya da böyle gerçek ama geçici haftaya farklı olacak obur hafta daha farklı değiştirmek bizim elimizde sen elinden geleni yap yeter sağlıkla beslenip spor yapacağız kilo vermek için

ADINIZ: ( tugce )
YAŞINIZ: 29
BOYUNUZ: 172
KİLONUZ: 113
HEDEF KİLONUZ: ilk 90, sonra 80, sonra 70
MEDENİ DURUMUNUZ: bekar
MESLEGINIZ: ev hanimi
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: gebelik, doğum kontrol iğneleri
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: hayir
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:

Kaybettigim özgüvenimi yeniden kazanmak, hayata tutunmak.. Mutlu olmak.. Tekrardan güçlenip çocuklarıma güçlü bir anne armağan edebilmek..
Hoş geldin aramıza bende 116 kiloydum 2 ayda 106 gördüm şükür ara verdim taşınma işleri vb.Şimdi tekrar gelip sağlıkla kilolara veda etmek istiyorum.

Korkma canım önüne gecemezsin ki o tartidaki rakam öyle ya da böyle gerçek ama geçici haftaya farklı olacak obur hafta daha farklı değiştirmek bizim elimizde sen elinden geleni yap yeter sağlıkla beslenip spor yapacağız kilo vermek için
Bayrama tatile gidicez otele ben böyle gitmek istemiyorum Allah sağlık versin en başta tabi dert mi bu ama her tatil fotosunda göbekliyim 😭

X