Popüler Konu LenaG ile MasterFit

4 aydır mı 😭😭 kaç kg verdin acaba daha ne kadar sürer bu çile (ben daha 5. Gündeyim) demek ki açlığa alışılmıyor
Alışılıyor canım belli saatlerde yeme alışkanlığın varsa o saatte mide çok kazınıyor o yüzden o aliskanliklari bırakman gerek ondan sonra daha rahat oluyor merak etme

Ben 4 aydır yapıyorum şuan açlıktan uykum gelmiyor :KK23:
Rabbim emekllerimizin karşılığını sağlıklı sıhhatli bir şekilde versin inşallah.

Bundan 5 yıl önce diyet yapmıştım.ilk 2/3 hafta açlıktan midem ağrıyordu sonra alışmıştım. Bakalım bu sefer nasıl olacak,

Rabbim emekllerimizin karşılığını sağlıklı sıhhatli bir şekilde versin inşallah.

Bundan 5 yıl önce diyet yapmıştım.ilk 2/3 hafta açlıktan midem ağrıyordu sonra alışmıştım. Bakalım bu sefer nasıl olacak,
Benimde ağrıyor tek mide olsa keşke dökülüyorum resmen

Mezura ile ölçüm yapınca benim canım daha çok sıkılıyor gerçeği bilmem yeterli detaylara hiç girmek istemiyorum
Öyle deme kilo verdikçe çok iyi gelecek bu ölçümler 🙏 ben mesela şu an çok sevinçliyim göğüs bölgesinden 10 cm gitmiş eski kalça ve bel ölçümü hatırlayamadım ama onlardan da gitmiştir heyooo 😃

Canım yerleşmeye çalışıyoruz bir misafir odası temizlenip koliler açılıp yerleşicek.Evin avizeleri televizyon bide storları taktırmak kaldı.(Storların hepsini beyaz sabunla yıkadık pırıl pırıl oldu). Komple yerleşme bitince dip bucak temizlerim evimi yerleşik hayatımıza geçeriz.Adamakıllı temizcecik yerleşiyim diye biraz uzun sürdü.Ama herşey yerli yerine çok düzenli olarak yerleşti şükür 🙏 Cuma cumartesi pazar full işteyim.Pazartesi salı tatilim bakalım nasipse kalanları halletmeye çalışıcam.Bugüne şükür bayağı yol katettik.İş ev çoçuk.Tabii Anneciğimin katkısı çok Allah razı olsun.Sizler nasılsınız Cordeliam detoks yaptınmı nasıl gitti bizede biraz bilgi verirsen memnun oluruz ❤️🥰🥰

X