Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok kız ilkkez gördümde böyle karıştirmayı güsel oluyormu bitürlü ben böyle yulafla sevemedim yoğurtla chia tohumu var galiba 😍
4 yk yogurt icinde 1 tk keten yohumu,2 tk chia
Üstünde 3 yk moms granola 1 tk fistik ezmesi🌸
Ben bayiliyorum😋 yogurdu kendim yqpiyorum tabi.. hazir yogurtla sevmiyorum

4 yk yogurt icinde 1 tk keten yohumu,2 tk chia
Üstünde 3 yk moms granola 1 tk fistik ezmesi🌸
Ben bayiliyorum😋 yogurdu kendim yqpiyorum tabi.. hazir yogurtla sevmiyorum
Bende öyle yoğurt kendim yapıyorum favorime attım bu tarifi gün geldimi ara öğün olarak denerim😋😋

Oo vazgecme demekkki bayrama kadar bol sporlu bol yağ yakmalı bir döngü var hadi faydalanalim 😍

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun başın sağolsun canım♥️

Düşünme harekete geç. Ben 70 e dustum bilem 😍

Perşembe son spor günü canım. Cuma Spor yok tartı öncesi olduğu için. Perşembe 12 den sonra bildirebilirsin ♥️

Canısı Elhan kaptanımin mızrağı :KK62: dolapta durmasın. Belli ki biri onu kullanmalı. Tatlı tatlı batırma görevi sende olmalı bence ♥️

Hoşgeldin canım ♥️
@Elhan abla yıllık izinde ♥️
Biz varız şimdilik ♥️

Yok patates diyetinin ilk günü demek istedi 😅
Eğer bı diyetisyenle devam etmiyorsan kilona yakın kişilerden diyete giden varsa yardımcı olur. Takimca yardımcı olmayı çok severiz ♥️
Biraz daha aktif ol çekingen kalma ♥️
İlk günü değil aslında 2. Günü bozdum.😊 Diyetisyenle devam etmiyorum uyamiyorum listeyle. Burada arkadaşlar kilo verdikçe bnde motive olup daha dikkat ederim diye katılmak istedim teşekkür ederim inşallah sizinle beraber istediğim kiloya ulaşırım🥰

Oo vazgecme demekkki bayrama kadar bol sporlu bol yağ yakmalı bir döngü var hadi faydalanalim 😍

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun başın sağolsun canım♥️

Düşünme harekete geç. Ben 70 e dustum bilem 😍

Perşembe son spor günü canım. Cuma Spor yok tartı öncesi olduğu için. Perşembe 12 den sonra bildirebilirsin ♥️

Canısı Elhan kaptanımin mızrağı :KK62: dolapta durmasın. Belli ki biri onu kullanmalı. Tatlı tatlı batırma görevi sende olmalı bence ♥️

Hoşgeldin canım ♥️
@Elhan abla yıllık izinde ♥️
Biz varız şimdilik ♥️

Yok patates diyetinin ilk günü demek istedi 😅
Eğer bı diyetisyenle devam etmiyorsan kilona yakın kişilerden diyete giden varsa yardımcı olur. Takimca yardımcı olmayı çok severiz ♥️
Biraz daha aktif ol çekingen kalma ♥️
Elimden geldiğince aktif olmaya çalışıyorum. 2 bebeğim var onlardan fırsat buldukça inşallah aktif olurum.

X