Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben artık hedef belirlemiyorum çünkü tutturamıyorum bugün motivasyonum çok düşük
Hepimize olan şeyler bunlar. Yolumuz uzun arada tökezleyebiliriz bugün izin ver kendine ama bence hedefini koy sen yine yarın daha iyi olacaksın daha beraber 80 leri 70 leri göreceğiz hâttâ mezuniyet kutlayacağız. Yapacağız bak inan bana

Yaaaa oohh misss kokusunu içine çekmişsindir şimdi sen

Hazirana kaldı çiçeğim hayırlısıyla inşaallahhh iyiyim çok sukür yorgunum kızım hiç durmuyor vallahii evi gör heryer heryerdee

O zaman hayırlı olsun Uranüsüm.
Birazdan listemizi açıklıyorum. Oradan seçmeleri yaparsınız inşallah

Yaaaaaa nezamandirr hep yazcam bitürlü yazamadım sana ozelden birsey çiktı sonra buraya gireyim derken çiktı aradan
İyi yapmışsın kuzum bende hastalıkla boğuşuyorum 1 hafta oldu öksürük boğaz ağrısı mahvoldum geceleri gram uyku yok
sen nasılsın nasıl gidiyo doğum yaklaşmış epey

Yaaaa oohh misss kokusunu içine çekmişsindir şimdi sen

Hazirana kaldı çiçeğim hayırlısıyla inşaallahhh iyiyim çok sukür yorgunum kızım hiç durmuyor vallahii evi gör heryer heryerdee
Kolay değil kuzumm oda minnak az kalmış tadını çıkar bu günlerin şimdiki aklım olsaydı vaktimin cogunu bol bol onlara ayirirdim amannnn bosver ev dagilmis batmış bosver tadını çıkart zamanin

Kolay değil kuzumm oda minnak az kalmış tadını çıkar bu günlerin şimdiki aklım olsaydı vaktimin cogunu bol bol onlara ayirirdim amannnn bosver ev dagilmis batmış bosver tadını çıkart zamanin
Öylemi diyorsun kuzumm ruhum daralıyor vallahii gördükçe

İyi yapmışsın kuzum bende hastalıkla boğuşuyorum 1 hafta oldu öksürük boğaz ağrısı mahvoldum geceleri gram uyku yok
sen nasılsın nasıl gidiyo doğum yaklaşmış epey
Kuzumm bağışıklığın düşüyor çok normal ee bide hava afrika tozu geliyo gidiyor hergün birşey oluyor

Napayim vallahi hazırlıklar yavaş yavaş ediyorum herşey yikandı pusette içi dışı yıkandı temizlendi bi ütülemesi kaldı kıyafetler oda artık 1 2 haftaya hallederim üşenmek tembel gibi bahaneler

Ayy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…