Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Her gün tartılmak çok yanıltıcı oluyor malesef o hataya bir ara ben de düştüm ama tartılmamak lazım. Sayının eksilmediğini görünce stres oluyoruz ve bu kilo vermeyi olumsuz etkiliyor. Tartıyı unut ctesi tartılırsın. Menünde bir sorun yok kesin eksi görmen lazım ama vücuduna biraz zaman ver bi yağları göndersin ortalığı toparlasın

Günaydın canım çok geçmiş olsun
Teşekkür ettim canım benim
Götürdü canım eşim dün. Onun boş günü idi. İkisine de antibiyotik başlanıldı. Ama çok kötü oksurukleri var. Çarçabuk toparlarlar inşallah

Maşallah canım çok güzel vermişsin
Tesekkur ederim canim iyi geldi diyetisyene gitmek her hafta yapamadim yapamiyorum diye gidiyorum kendime kizarak orda gordugum sonuc bana iyi geliyor moral motive oluyor kendine niye kiziyorsun kendine niye bunu yapiyorsun diyor
Onceden 20 kilo verdim sonra aldim heralde oyuzden kendime hep kiziyorum hep yapamiyor modundayim

Hala kemik ağrılarım var ama hareket iyi geliyor
Sen kaptansin farkindamisin ben kaptanken cok hirs yapiyorum hadi kalk basla her gecen gun bosa gidiyor
Ayy dürtü iyi oluyor
Dün çok ağrım oldu gece bile uyandım
Bugün spora gitmekte kararsızım
Diyetisyenden ciktim oleyyy
2 kilo vermisim
1300 yag 500 gr odem vermisim
Obezite araligindan ciktim cok sukur buna cok takiliyordum
Maşallah harikasın canım

Bir diuetisyeni dinlemistim soyle diyordu bazi kisiler kilo vermekte zorlanir cunku vucutlari zor kosullara kendini alistirir herhangi bir kitlik durumunda kilo vermesi az olur diye
Haşlama beni cok bayıyor aırfrey ve sote ince dilimlenmiş gidiyor yine havuc katıyorum bazen de
Evet haslama guzel olmaz

Şişşşt tamam oralari şeyetmiyoruz
Teşekkür ettim canım benim

Götürdü canım eşim dün. Onun boş günü idi. İkisine de antibiyotik başlanıldı. Ama çok kötü oksurukleri var. Çarçabuk toparlarlar inşallah
Amin canim insallah
Ben sabah az açılayim diye okula yürüyerek geldim. Hem sabah sporum çıksın. Hem uykum dağılsın diye. 7000 adım attım. Ama sürekli yukarı yürüdüm bayağı zorladı.
Sabah ben de cok yurumek istedim hava cok guzeldi ama hem gec kaldim hem de okula yuruyere 1 saatte gidecegim icin zorlamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…