Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrikler papatyacim ne güzel bir eksi

Oo transfer listesi

Çok teşekkür ederim hepinize çok uzun zaman sonra ilk kez böyle bir eksi görüyorum o yüzden korumam şart aklımdan geçen binbirtürlü tatlı varken bu eksı benı işte bu dedirtti cumartesıye bu kıloyu korusam bile süper
Mthn83 bende kırmızıda bı yabancı hissediyorum kendimi şöyle bi yayılayım maviş maviş teşekkürler
uranus35 hayatım ben son ıkı aydır ilkkez böyle eksi görüyorum oda bayram da yedım kısmadım hiç şimdi kabak detoksuna başladım muhtemelen ondan kaynaklıdır bu eksi bugun ikinci gün üçüncü güne tamamlayıp onu korumak ıstıyorum bı sure de inşallah başarılı olabilirim eğer olursam bir turda hırma diyeti denemek istiyorum hemen değil ama şok dıyetlerı cok peş peşe yapmasak ıyı olur

Şşş biri konusunda konusmak istemiyorum yine depresiflesirim sonra anlatirim
Hikayemi paylasayim memleketlim daha once paylasmistim bulayim seni etiketleyim
Tabii ki ne zaman konuşmak dertleşmek istersen özelden burdan kapım açık canım :) ay bayıldımmm leylaa maşallah

Maşallah maşallah devamı gelsin
Kısa süreli şok diyetler etkili oluyo demek ki. Aslında şok diyet değil de detoks gibi vücudu şaşırtmak amaçlı mantıklı. Hadi bakalım o zaman rakibem ol kim daha önce 59.9 görecek

Kaptanım zaman ne çabuk geçimus pikniktayim cucuklerimle sabaha tartıldım 65 geldim
Bacım sen ne yaptın bahar geldi havalar ısındı sen iyice gevşedin çiğ köfte mercimek köfte komşularla günler yeme etkinlikleri piknikler bak bunlar tehlikeli sen bi süre komşu detoksu yap çıtırlar ligine şurda ne kalmış yukarı doğru gitme.

Ctsı 71
Salı 70.8

Güncel 60 yazıyor senın ya sen daha once gorursun evet vucut şaşırtmak ıcın ıyı son zamanlarda 300-400-100 fln hep böyleydı cunku
Bu detoks normal yemeye dönünce belkı bır tık artar ama genel olarak o noktayı kırıyor gibi

Ben ilk geldiğimde 64 müşüm sen 70 mişsin.
Ben şu an 61.45 im sen 60.75.
3 ayda verdiğim kilo 3.5 kg Senin 10 kg
Benim kilo verme hızım kaplumbağadan hallice
Güncel tablomu da ctesi değiştireyim elim varmıyor 61 yapmaya o yüzden kaldı öyle inşallah ctesiye 60 olur da hiç değiştirmem
Artık emin adımlarla çıtırlar ligine doğru gidelim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…