Popüler Konu LenaG ile MasterFit

:işsiz:
Bu hikayede- en çok- küçük işe nasıl yetişecek diye dert etmiş enişte :KK14:
Fezoo içinden gülüyor musun 🤭
Üzülme canınız sağ olsun yeter ki bunlar hep tatlı anılar olarak hatırlanacak. ☺️
Yok valla, tatlı hatırlamam, aslında haklı olduğu tek şey 10 dakika mesafedeki hastaneyi bırakıp 50 dakika uzaktakine gitmeleri, onun haricinde kullandığı üslup sayesinde haklıda olsa haksız duruma düşüyor. Dün büyük, babamın yine neyi var diyor, oturup konuşulmuyor diye erkenden yukarı çıkıyorum, yanınızda durmak istemiyorum diyor. Çok saygılılar, karşılık vermezler, bende çıkın siz babana bakmayın, bazen bunalıyor diyorum

Cumartesi 62.20
Bugün 60.75
-1.45
Kabak etkisini gösteriyor sanırsamsaaa 😍
Elhan Elhan Beth18 Beth18

Eklentiler

• 82FBB41C-8F84-4AE1-81BA-DEC128CE9C1E.png
    82FBB41C-8F84-4AE1-81BA-DEC128CE9C1E.png
    169,1 KB · Görüntüleme: 13
Yok valla, tatlı hatırlamam, aslında haklı olduğu tek şey 10 dakika mesafedeki hastaneyi bırakıp 50 dakika uzaktakine gitmeleri, onun haricinde kullandığı üslup sayesinde haklıda olsa haksız duruma düşüyor. Dün büyük, babamın yine neyi var diyor, oturup konuşulmuyor diye erkenden yukarı çıkıyorum, yanınızda durmak istemiyorum diyor. Çok saygılılar, karşılık vermezler, bende çıkın siz babana bakmayın, bazen bunalıyor diyorum
Erkekler kapatılsın 👍🤨

Canlarım benim çocukların üzülmesine üzüldüm. :KK61:

X