Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamlar , bayram dönüşü bi kilo güncellemesi yapayım dedim
Kimler neler aldı dökülün bakalım 1.30 a şükür diyorum bir yemişim pir yemişimmm yani
Amma şöyle bişey var o kilit açılınca bidaha takmak ne zor , zormuş arkadaş alışmaya çalışmak zorunda olmak kötü ama hala bi hedefimiz var
Yol zor zor ama yoldaşlarım öyle güzel ki 🌼
Herkese merhabalar hoşgeldim yeni macera başlasın ♥️
Hoşgeldin canım ❤️🌺

Şıllık tatlisi gerçek ama 🙈 Mthn83 Mthn83 a yedin mi dedim de gülmüşsünüz :63:Urfa' da müthiş güzel yapılıyor. Görselde rengi açık benim yediğim biraz daha kızartılmış çıtırdi.
Screenshot_2024-04-15-16-42-27-828-edit_com.android.chrome.jpg

Selamlar , bayram dönüşü bi kilo güncellemesi yapayım dedim
Kimler neler aldı dökülün bakalım 1.30 a şükür diyorum bir yemişim pir yemişimmm yani
Amma şöyle bişey var o kilit açılınca bidaha takmak ne zor , zormuş arkadaş alışmaya çalışmak zorunda olmak kötü ama hala bi hedefimiz var
Yol zor zor ama yoldaşlarım öyle güzel ki 🌼
Herkese merhabalar hoşgeldim yeni macera başlasın ♥️
Selamlar papatyacim gerçekten çok doğru söyledin yol arkadaşlarımız çok güzel :KK72: o yüzden korkmuyoruz. :sampiyon:
Seninki kadar iyi niyetli olmasa da benim de artım var ama geldiğimden beri 300 gr ı sepetledim gitti. :KK73:Herkesin aynı şekilde fazlaliklarindan kurtulmasını diliyorum. :dua:
Macera devam ediyor. :KK5:Hos geldin kuzucum. :KK60:

Bayramda yeseydin :sinirli:artik çok geç , olmasın ve de yemeyelim ciss yaparım seni. :KK20:açsan bir şeyler kemir haydi tatlım başka mesaja 🤐
Bayramda yedim yedimde boylesini yemedim güzel görünüyor 😋 tamm yemem yemem niyetliyim akşama artık elhanim kaptanicem sen dersinde yapmazmiyim canimsn😘

Canımsın 😘

Geziyorum yiyorum dönüşüm muhteşem olacak ama sanırım yuvarlanarak geleceğim 😂

Yaa canımsın 😘
O koşturmacada düşündün beni♥️

Şanlıurfa ya geçtik şimdi yollar uzun yorucu oldu bugün biraz. Bayram arkası olduğu için boş yer bulamadık. Acayip yerlerde kaldık 😂😂
Tam bir macera gezisi ♥️
İyi eğlenceler canım . ♥️

Kizlar bende gebelik olabilir gebelikte kilo korunabiliyor mu ben diğer hamilelikler de hep aldım maalesef
Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla ilerler😍gebelikte diyetisyenler ilk 3 ay kilo verdiriyo ikinci 3 ay kilo koruma yapıyo diye biliyorum diyetisyen yardımı alırsın az kilo alınca da sorun olmaz önemli olan bebiş iyi olsun❤️

X