Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 33
BOYUNUZ: 160
KİLONUZ: 112
HEDEF KİLONUZ: 99 >>>> 59
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: --
ÇOCUK SAYISI: Yok
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Hormon bozukluğu+tüp bebek tedavileri
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: İnsülin direnci
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı kiloya gelerek tüp bebek tedavisine yardımcı olmak için

Tartıya çıkmıyorum korkuyorum 😅
Salıya kadar dikkat edeyim de öyle çıkayım moralim bozulmasın:bicak:
Bende sendenim canım 😅
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı kiloya gelerek tüp bebek tedavisine yardımcı olmak için
Hoşgeldiniz ☺️

Hosgeldiniz😍bebek sahibi olmak için glutensiz beslenme bende çok işe yaradı düzenli yürüyüş de öyle isterseniz siz de bunları deneyin ben de çok zor bebek sahibi oldum hastalığım nedeniyle inşallah hayalinizdeki kiloya ve bebeğe ulaşırsınız en kısa zamanda❤️

Hosgeldiniz😍bebek sahibi olmak için glutensiz beslenme bende çok işe yaradı düzenli yürüyüş de öyle isterseniz siz de bunları deneyin ben de çok zor bebek sahibi oldum hastalığım nedeniyle inşallah hayalinizdeki kiloya ve bebeğe ulaşırsınız en kısa zamanda❤️
Diyetisyene başladım onunla devam edeceğim artık.

Hoşgeldin sağlıkla huzurla çatır çatır gidecek kilolar 🙏

Diyetisyene başladım onunla devam edeceğim artık.
Çok iyi yapmışsın ben de debelenip durdum şimdi diyetisyenimle 2 şer 2 şer gitti kilolar hoş bu hafta durdu ama ufak bir müdahale yapar yine gider 💪
Burada olmak motivasyonu çok yükseltiyor hepimize çok iyi geliyor. Sana da iyi geleceğine eminim 😘

Pazara gittim geldim canım yürüyüş yok bugün sana iyi yürüyüşler kuzum

🌼😃

Günaydın canım

Günaydın canım artı lar olmasa daha iyi olacağız da bizde döndük dukkana

Hosgeldin canım o fazlalık hepimizde var
İyi pazarlar olsun kuzum. Yeşillikleri , kabakları doldurdun mu çantaya :confused:
Ben saftirik yürüyüşe çıktım da insan bir koluna bakar saatin şarji kim bilir ne zaman bitmiş haberim yok. :kızgın:bayagi hamlamişim dinlene dinlene yürüyüp geldim. Hava da çok sıcak. Benim stresli günlerim başlıyor. Ankara çok serindi. :işsiz:

Padişahin biri kendisi için mutsuz olduğunda ona umut verecek, mutlu olduğunda ise onun rehavete kapılıp tembelleşmesini önleyecek bir yüzük yapılmasını ister. Hikayenin başı ve sonu çok uzun arkecim belki de biliyorsun neyse hatırlamış olursun en azından :rapci:
Yüzük yapılır üzerinde " bu da geçer ya huu" yaziyordur. :KK5:
Neler geçmedi hiçbir şey kalıcı değil bitanem. :KK68:
Zifiri karanlığın içinden güneş doğup hayatımızı aydınlatıyor. Bak gece de kalıcı değil tıpkı gündüz gibi :super:neyse ben gidip çay koyayım sen çoktan neşeni bulmuşsundur :KK60:
Gönlü güzel kendi güzel kaptanım çok teşekkür ederim, geç görmüş olsam da iyi geldi. Evet biliyorum bu hikayeyi ama hatırlamak iyi geldi, dediğin gibi her şey geçici. Çok şükür daha iyiyim, sanırım bayramda ailemle olmak istedim, olamayınca da modum düştü.

Günaydın hanımlar

Bir tek dün dışarıdaydım 2 ziyarete gittim diyeti resmen patlattım. Sabah + 1 gösteriyordu tartı ama bugün normalime döndüm.
Dün annemi babamı ziyarete mezarlığa gittim babam 34 yıl annem 8 yıl olacak halen ağır geliyor oraya gitmek ayaklarım geri geri gidiyor 😞
Dün gece de kuzucuklarımdan birini ellerimle gömdüğümü gördüm rüyamda çok kötüydü :KK43:
Bir kahve yaptım kendime gelmeye çalışıyorum.
Canım üzerinden iki gün geçmiş hatırlatmak istemedim ama sonra da annene babana bir rahmet gönderelim diye düşündüm. Mekanları cennet olsun inşallah. Umarım rüyanın etkisi de çoktan geçip gitmiştir, büyük ihtimalle anne baba ziyareti seni etkilemiş, bilinçaltın ortaya çıkmış.

Evet canım birlikte başlıyalım motive oluruz sen menülerinde mutlaka etiketle beni sende de var mı artı :deli:
Daha henüz tartılacak cesareti kendimde bulamadım 🤣🤣🤣
Annemlerdeyim hala. burda tartı yok salı evime dönüyorum o zaman tartılırım inş
Menülerimi yazıcam etiketlerim. Çok sağlıklı bi liste olmuş kabak falan da var detoks gibi bi hafta beni bekliyor. Sen de sana uyanları uygularsın inşallah bu haftadan sonra bol eksiler görürüz

Benim de pek parlak gecmedi... Bayram üstü annem düştü evde tam diz altinda kas yirtilmasi olmus uzun oturuyor. Bu bana acayip stres yapti.Eve baglandik gelen gidende cok oldu sagolsunlar. Midye tatlisi,aypare ve gullac yapmistim cok guzel olmus dendikce tadina baktim harbi guzel olmus diyip bidaha baktim😂 kuruyemiste yedim... Sindirim alt üst bakalim nasil toparlayacagim
Çok geçmiş olsun canım, Allah şifa versin. Umarım bir an önce toparlanır, benim eşime de aynısı olmuştu biliyor musun emin değilim ama o pek dikkat etmedi, hala azıcık yürüse zorlanıyor. O yüzden lütfen annen çok iyi dinlensin.

X