Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kurallar nedir hergün yediklerinizimi yazıyosunuz. Sabit bir tartı paylasım günü var mı
Salı kontrol tartısı, fotoya gerek yok
Cumartesi tarih ve nick yazılı, fotoğraflı tartı bildirimi gerekiyor
Gün sonunda menü, su, spor yazıyorsun, arkadaşların menülerini okuyup değerlendiriyorsun 👍🏼

Günaydın kızlar
Geçen cumartesi 68.65
Bugün 67.0
Fark -1.65
Eki Görüntüle 3414317
Cordelia Cordelia
Tebrik ederim canım çok güzel eksiyle gelmişsin.
Elveda mutluluklar, elveda tüm umutlar
Elveda ey gençliğim, elveda geleceğim
Elveda mutluluklar, elveda tüm umutlar
Elveda ey gençliğim, elveda, elveda
:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Cumartesi: 65.30 :KK61::KK61:

Kaptancım gidecek bunlar, merak etme.
Günaydın kızlar geçen haftaya göre 5 gr artıdayım olsun dün artı 1 görünce baya endişelendim ama 5 gr la kurtardım :KK14:

Geçen cumartesi 105.10
Bugün 105.15
Fark + 0.05
Bravo canım almaman süper olmuş.
Bende kilomu yollayım mı ?

Hadi gelsin

Eki Görüntüle 3414335
Geçen hafta 73,200
Bugün 73.500
Fark +300 gr

@serap911 Elhan Elhan
Çok azıcık bir artı bu, hiç sorun olmaz canım.
İlk tartı fotosu umarım istediğim kiloya ulaşırım
Elhan Elhan
Başlangıcın hayırlı olsun.

Canım üzerinden iki gün geçmiş hatırlatmak istemedim ama sonra da annene babana bir rahmet gönderelim diye düşündüm. Mekanları cennet olsun inşallah. Umarım rüyanın etkisi de çoktan geçip gitmiştir, büyük ihtimalle anne baba ziyareti seni etkilemiş, bilinçaltın ortaya çıkmış.
Sağol canım 🙏 mezar çökmüştü ve taşını kırmışlar çok üzüldüm orda birkaç yerden fiyat aldık düzelttirmek için en kısa sürede halledeceğiz inşallah 🙏 sanırım o da kötü etkiledi.

Günaydın hanımlar

Bir tek dün dışarıdaydım 2 ziyarete gittim diyeti resmen patlattım. Sabah + 1 gösteriyordu tartı ama bugün normalime döndüm.
Dün annemi babamı ziyarete mezarlığa gittim babam 34 yıl annem 8 yıl olacak halen ağır geliyor oraya gitmek ayaklarım geri geri gidiyor 😞
Dün gece de kuzucuklarımdan birini ellerimle gömdüğümü gördüm rüyamda çok kötüydü :KK43:
Bir kahve yaptım kendime gelmeye çalışıyorum.
Allah rahmet eylesin mekanları nur cennet olsun canım 🤲
Günaydın ceeeee 🥰
:KK68: :KK60:

İyi pazarlar olsun kuzum. Yeşillikleri , kabakları doldurdun mu çantaya :confused:
Ben saftirik yürüyüşe çıktım da insan bir koluna bakar saatin şarji kim bilir ne zaman bitmiş haberim yok. :kızgın:bayagi hamlamişim dinlene dinlene yürüyüp geldim. Hava da çok sıcak. Benim stresli günlerim başlıyor. Ankara çok serindi. :işsiz:
Aldım Aldım bol yeşillik doldurdum
Hiç sorma bende bi hamlastim ki yürümek zor geliyor ama alisacagiz mecburen 😕 nem mahvediyor demi insani
Sağol canım 🙏 mezar çökmüştü ve taşını kırmışlar çok üzüldüm orda birkaç yerden fiyat aldık düzelttirmek için en kısa sürede halledeceğiz inşallah 🙏 sanırım o da kötü etkiledi.
Allah rahmet eylesin canım benim mezarlık ziyaretleri ister istemez etkiliyor bizleri mekanları cennet olsun

Kurallar nedir hergün yediklerinizimi yazıyosunuz. Sabit bir tartı paylasım günü var mı
Şu an bayram tatilindeyiz 20 nisanda başlayacağız. 20 nisan ctesi günü tartı fotosu atacağız hepimiz buraya. Kırmızı takım ve mavi takım olarak iki takım kurulacak. Ve o günden itibaren yediğini içtiğini sporunu yazıp mesaja da kaptanını ve Elhan Elhan ı ve Cordelia Cordelia yı etiketleyeceksin. Diğer menü paylaşanlara yorum yapabilirsin. Zaten burda vakit geçirdikçe anlayacaksın yavaş yavaş burdaki sistemi.

Tebrik ederim canım çok güzel eksiyle gelmişsin.

Kaptancım gidecek bunlar, merak etme.

Bravo canım almaman süper olmuş.

Çok azıcık bir artı bu, hiç sorun olmaz canım.

Başlangıcın hayırlı olsun.
İnşallah bitanecim. Hepimizin bayram artıları gitsin. :dua::KK200:
Yol ödemi gitmiş mi diye baktım da 200 gr eksilmiş :ıslık:
Anlaşılan yolu odemsiz geçirmişim ama umutlar baki tabi :rapci:

Arkadaşlar bilgi vermiş Umutperisi. :rapci:
20 Nisan' a kadar menü paylaşımi yapabilirsiniz beslenme alışkanlığıniz hakkında bilgi sahibi oluruz. Tatil dönemimizde geldiğiniz için bu süreyi hazırlık olarak değerlendirebilirsiniz zaman kazanmış olursunuz. Uyum sağlarsanız ilk secmelerde takıma girebilirsiniz.
Elhancım doğum günün kutlu olsun, her yaşın bol bol sağlık, mutluluk huzur getirsin sana inşallah.
Canım çok teşekkür ederim güzel dileklerin hepimiz için olsun. :KK60::dua::KK200:

Dün biraz bahçeyle uğraştık, en kolay işi ben aldım (yosun tutan duvarları makinayla yıkadım)
Akşam 10 da dinlenmek için yatağa yattım, uyuyakalmışım,
00 da bi kalktım, 02 de bi kalktım, daha uyuyamadım, 04:30 da tekrar yattım, 07:15 Te geri uyandım, çorap giydirmeye gelmediler, geri uyumuşum😔
Belim kopuyor, iki saate misafirim gelecek
Bugün nasıl geçecek, aptal gibiyim

Gönlü güzel kendi güzel kaptanım çok teşekkür ederim, geç görmüş olsam da iyi geldi. Evet biliyorum bu hikayeyi ama hatırlamak iyi geldi, dediğin gibi her şey geçici. Çok şükür daha iyiyim, sanırım bayramda ailemle olmak istedim, olamayınca da modum düştü.
İyi olmana çok sevindim ☺️ Ailenin sağlık haberlerini almak da büyük mutluluk öyle düşün iyi hisset bitanem ❤️ Modun hep yükseklerde olsun :dua:

Dün biraz bahçeyle uğraştık, en kolay işi ben aldım (yosun tutan duvarları makinayla yıkadım)
Akşam 10 da dinlenmek için yatağa yattım, uyuyakalmışım,
00 da bi kalktım, 02 de bi kalktım, daha uyuyamadım, 04:30 da tekrar yattım, 07:15 Te geri uyandım, çorap giydirmeye gelmediler, geri uyumuşum😔
Belim kopuyor, iki saate misafirim gelecek
Bugün nasıl geçecek, aptal gibiyim
Tatlışım geçmiş olsun. Misafiri erteleme imkanın yok mu 🥺 biraz rahatsızım uygun bir zamanda haber ederim deme şansın olsa mesela :KK61:

Arkadaşlar bilgi vermiş Umutperisi. :rapci:
20 Nisan' a kadar menü paylaşımi yapabilirsiniz beslenme alışkanlığıniz hakkında bilgi sahibi oluruz. Tatil dönemimizde geldiğiniz için bu süreyi hazırlık olarak değerlendirebilirsiniz zaman kazanmış olursunuz. Uyum sağlarsanız ilk secmelerde takıma girebilirsiniz.

Canım çok teşekkür ederim güzel dileklerin hepimiz için olsun. :KK60::dua::KK200:
Teşekkür ederim. Seçmeler neye göre yapılıyo peki.

Şu an bayram tatilindeyiz 20 nisanda başlayacağız. 20 nisan ctesi günü tartı fotosu atacağız hepimiz buraya. Kırmızı takım ve mavi takım olarak iki takım kurulacak. Ve o günden itibaren yediğini içtiğini sporunu yazıp mesaja da kaptanını ve Elhan Elhan ı ve Cordelia Cordelia yı etiketleyeceksin. Diğer menü paylaşanlara yorum yapabilirsin. Zaten burda vakit geçirdikçe anlayacaksın yavaş yavaş burdaki sistemi.
Teşekkür ederim

X