Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan ablacim iyiki dogdun iyiki varsin iyiki bizim kaptanimiz olmussun :KK36::KK36:
mutlu yillar 💗💗
Canım Zeynebim çok teşekkür ederim. :KK60:
Grubumuzdaki herkes mutlulukla yaşasın.:dua: Zipzip- Zipzip- kaptanımin emanetini sizler gibi korumaya , yaşatmaya çalışıyorum tatlışım siz kaptanım dedikce mahcup oluyorum :oops:ama iyi ki doğmuşum :21::21:

Annene çok geçmiş olsun canım. :dua:Bazi kas yırtılmalarinin iyileşmesi bir yılı buluyor. inşallah annen daha çabuk sagligina kavuşur bitanem. Allah yardımcınız olsun.
Bayramda aldığımız kilolar hemen gider inşallah. Toparlariz üzülme kuzucum.
Evet ablacim kiriktan daha zor gibi... Arastirdim
Acil bakti tabi o yuzden bayram sonrasina randevu aldim bakalim goturucem
Toparlariz kilo problem degil🌸🦋🙏🏻

Canım Zeynebim çok teşekkür ederim. :KK60:
Grubumuzdaki herkes mutlulukla yaşasın.:dua: Zipzip- Zipzip- kaptanımin emanetini sizler gibi korumaya , yaşatmaya çalışıyorum tatlışım siz kaptanım dedikce mahcup oluyorum :oops:ama iyi ki doğmuşum :21::21:
doğum günün kutlu olsun Elhanım mutlu yaşların olsun :KK200:

Elhan Elhan akşam aklımdaydı ama sabah tartılmak aklıma gelmedi. gece 3 e kadar şu yeni dünya düzeni ile ilgili bazı videolar falan izledim. özellikle 24 nisanla ilgili. gergin yattım sanırım ondan olacak sabah tartı aklıma gelmedi. gergin kalktım çünkü. kahvaltıdan sonra hatırladım. ben yarın sabah tartılayım.

Elhan Elhan akşam aklımdaydı ama sabah tartılmak aklıma gelmedi. gece 3 e kadar şu yeni dünya düzeni ile ilgili bazı videolar falan izledim. özellikle 24 nisanla ilgili. gergin yattım sanırım ondan olacak sabah tartı aklıma gelmedi. gergin kalktım çünkü. kahvaltıdan sonra hatırladım. ben yarın sabah tartılayım.
Bitanem bugün tartı zorunluluğu yok. İçin rahat olsun. İzledigin videoları tahmin ediyorum. Umarım korktuğumuz olmaz. :dua: :KK60:

X