Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun canım annene rabbim şifa versin💐
Cok sagol canim amin insallah🌸🫶🏻
Çok geçmiş olsun anneciğine ellerinden öperim bayramı mübarek olsun 💐
Ayy midye tatlısı çok severim ellerine sağlık 😋
Sen bu işi çözmüş kadınsın çabucak toparlarsın 💪 😘
Sagol canim teşekkür ederiz🌸
Sizin de bayraminiz mubarek olsun giremedim bayramda yogunluktan🌸
Bakalim insallah hallederim sizin desteginizle daha kolay olacak🥰❤️

Benim kadar almış olamazsın hocam. Tartıda sayıyı görünce gozlerim yerinden fırladı. Tabi bunun içinde ödem de var o da ayrı mesele. Dün 12 saat süren bir yolculuk sonrası evime kavuştum.
Evim evim güzel evim :KK200: Onca saat yolculuk da ödem tutar. Hadi hadi gelin artık başlayalıııımmm 💪

Aynı durumdayız galiba bende büyük bir bardak su aldım size bakıyorum. Misafir ağırlamadım ilk gün annemdeydim yatılı kaldım ve uyuyamadım. 2. Günü birkaç aile büyüğüme gidip eltimde günü sonlandırdım bugünde bütün gün yattım akşam üzeri hava almak için yürüyüş olsun diye dışarı çıktım şimdi evdeyim :KK51:
Sefan olsun 🥰

Canım sevindim senin adına 🙏
Suyu unuttuğum için bu gece saat başı
Su içiyorum 🌼
Vücudumun su tutma ve atma sebeplerinden birini daha keşfettim 😅
Tuzlu, kızartma, tahıl, karbonhidrat ve hazır paketliler suyu tutuyor.
2 gün tüm bunları kestim, az su içmeme rağmen wc yolunu aşındırdım😔

Benim de pek parlak gecmedi... Bayram üstü annem düştü evde tam diz altinda kas yirtilmasi olmus uzun oturuyor. Bu bana acayip stres yapti.Eve baglandik gelen gidende cok oldu sagolsunlar. Midye tatlisi,aypare ve gullac yapmistim cok guzel olmus dendikce tadina baktim harbi guzel olmus diyip bidaha baktim😂 kuruyemiste yedim... Sindirim alt üst bakalim nasil toparlayacagim
Annene çok geçmiş olsun canım 🤲🏼🤲🏼
Senin de ellerine sağlık 🥰

Bende kilomu yollayım mı ?

Hadi gelsin

IMG_8952.jpeg
Geçen hafta 73,200
Bugün 73.500
Fark +300 gr

serap911 serap911 Elhan Elhan

Benim de pek parlak gecmedi... Bayram üstü annem düştü evde tam diz altinda kas yirtilmasi olmus uzun oturuyor. Bu bana acayip stres yapti.Eve baglandik gelen gidende cok oldu sagolsunlar. Midye tatlisi,aypare ve gullac yapmistim cok guzel olmus dendikce tadina baktim harbi guzel olmus diyip bidaha baktim😂 kuruyemiste yedim... Sindirim alt üst bakalim nasil toparlayacagim
Annene çok geçmiş olsun canım. :dua:Bazi kas yırtılmalarinin iyileşmesi bir yılı buluyor. inşallah annen daha çabuk sagligina kavuşur bitanem. Allah yardımcınız olsun.
Bayramda aldığımız kilolar hemen gider inşallah. Toparlariz üzülme kuzucum.

X