Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar hanımlar ben geldiiiim :KK37:

Bayramda beslenmem kötü geçti bayağı artım vardır sindirim sistemimde çalışmıyor. yarın tartılamam doğrusu …

6 nisanda 107.4 bildirmiştim, yine 20 nisanda aynı rakamı veya bir tık aşağsını görmeye çalışayım 🙄

Bugün ve dün 8000 er adım atmışım
Bayramın birinci günüde 5000 adım çok spor yürüyüşü olmadı gezinti havasında oldu yani ama telefonun bildirdiği adım sayıları bunlar
Hoşgeldiiinnn

Gezintide olsa adım adımdır 💪 biraz kaçırmış olsak da bu hafta toparlarız 🙏

Gunaydin 🌸 Elhan Elhan

Elhanim canim kaptanim ablam ogretmenim iyi ki dogdun iyi ki varsin iyi ki bizimlesin🌸🫶🏻😻😘🎇🥰🦋
Günaydın bitanecim ❤️
İyi ki doğmuşum ne güzel arkadaşlarım var. :KK36:
Elhan Elhan ablacım doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice mutlu senelere iyi ki varsin seni cok seviyorum 🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎊🎊🎊🎊🎊 :KK68::KK68::KK68::KK68::KK200::KK200::KK200::KK200:
Çok çok özel ve güzel dostum , canım kaptanım dileklerimiz hep ortak olsun . :dua:
Ben seni daha çok seviyorum :KK74:

İyi geceler kızlar

12 nisan zuma

12:30
2 yumurta sarısı
Domates peynir
Hurma
Bikaç lokma kavurma

19:00
5 yaprak sarma
5 hurma
2 avuç kuruyemiş

1 lt yi geçer, umarım
2 kupa kahve
2 kupa çay

3.452 adım

@serap911 @Cordelia
Afiyet olsun 🥰 toparlanma çalışmaları tam gaz 💪 biraz suyu arttırsan şahane olur 😘

Günaydın kızlar geçen haftaya göre 5 gr artıdayım olsun dün artı 1 görünce baya endişelendim ama 5 gr la kurtardım :KK14:

Geçen cumartesi 105.10
Bugün 105.15
Fark + 0.05

Eklentiler

• IMG_0623.jpeg
    IMG_0623.jpeg
    73,1 KB · Görüntüleme: 17
Sibeeeeel gel sarılalım tatlım. :mad:
Benim de pek parlak gecmedi... Bayram üstü annem düştü evde tam diz altinda kas yirtilmasi olmus uzun oturuyor. Bu bana acayip stres yapti.Eve baglandik gelen gidende cok oldu sagolsunlar. Midye tatlisi,aypare ve gullac yapmistim cok guzel olmus dendikce tadina baktim harbi guzel olmus diyip bidaha baktim😂 kuruyemiste yedim... Sindirim alt üst bakalim nasil toparlayacagim

Benim de pek parlak gecmedi... Bayram üstü annem düştü evde tam diz altinda kas yirtilmasi olmus uzun oturuyor. Bu bana acayip stres yapti.Eve baglandik gelen gidende cok oldu sagolsunlar. Midye tatlisi,aypare ve gullac yapmistim cok guzel olmus dendikce tadina baktim harbi guzel olmus diyip bidaha baktim😂 kuruyemiste yedim... Sindirim alt üst bakalim nasil toparlayacagim
Geçmiş olsun canım annene rabbim şifa versin💐

Çok geçmiş olsun anneciğine ellerinden öperim bayramı mübarek olsun 💐
Ayy midye tatlısı çok severim ellerine sağlık 😋
Sen bu işi çözmüş kadınsın çabucak toparlarsın 💪 😘

X