Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herkese İyi akşamlar ben buradan uzaklaşınca İyi cozuttum uzak kalmaya gelmiyor ne spor var ne dengeli beslenme bana çok iyi geliyorsunuz fazla geçmişlere bakamadim ama 20.sinde mi gruplar başlıyor anladığım kadarıyla ağır siklet olarak geliyorum bende 😃😕

Herkese İyi akşamlar ben buradan uzaklaşınca İyi cozuttum uzak kalmaya gelmiyor ne spor var ne dengeli beslenme bana çok iyi geliyorsunuz fazla geçmişlere bakamadim ama 20.sinde mi gruplar başlıyor anladığım kadarıyla ağır siklet olarak geliyorum bende 😃😕
Bu bayram hepimiz cozuttuk sanirim guzel beslenmek ne kadar kiymetli insan yiyince anliyor

Tartı bildirimi cuma günlerimi yapılıyor ilk sayfada öyle yazıyorda
Cumartesi fotoğraflı tartı bildirimi ve salı da kontrol amaçlı tartı bildirimimiz var canım (fotoğrafsız) Normalde oldukça kalabalık, aktif, bıcır bıcır bir grubuz ama bayram tatili sebebiyle ara verildi.
Ben evde genelde evde olduğum için sık sık buralardayım menü yazıyorum. İstersen sen de yaz hazırlık olur sana da 😘

Hepinize Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar 💕
Hepinizin Bayramı Kutlu Olsun 🌸
Yoğundum iş ev bayram vb.
Bugün badana başladı şükür.
2 gün sonra biter.
Temizlikçiler temizlik yapıcak.
Bende tekrardan yaparım.
Nakliye ile anlaştık.
Yavaş yavaş herşey oluyor gibi.
Bu gece nöbetteyim 😇
Dün kahvaltıda bütün peynir çeşitlerinden
tabağıma aldım( ben çok çeşit peynir severim)Ailecek bayram kahvaltısı yaptık Bir tanede küçük börek yedim.
Bugün sağlıklı beslendim.
Sizler neler yapıyorsunuz nasıl gidiyor bayram özledim sizleri 🥰
Kolay gelsin canım, iyi geçti, ilk gün görümcemlerle kahvaltı yapıp biraz gezdik, bikaç misafir ağırladım.
Dün tüm gün yattım
Bugün kızımla ve arkadaşla birlikte gezdik
Şimdi ne kadar su içebilirsem

İyi akşamlar hanımlar ben geldiiiim :KK37:

Bayramda beslenmem kötü geçti bayağı artım vardır sindirim sistemimde çalışmıyor. yarın tartılamam doğrusu …

6 nisanda 107.4 bildirmiştim, yine 20 nisanda aynı rakamı veya bir tık aşağsını görmeye çalışayım 🙄

Bugün ve dün 8000 er adım atmışım
Bayramın birinci günüde 5000 adım çok spor yürüyüşü olmadı gezinti havasında oldu yani ama telefonun bildirdiği adım sayıları bunlar

Günaydın hanımlar

Bir tek dün dışarıdaydım 2 ziyarete gittim diyeti resmen patlattım. Sabah + 1 gösteriyordu tartı ama bugün normalime döndüm.
Dün annemi babamı ziyarete mezarlığa gittim babam 34 yıl annem 8 yıl olacak halen ağır geliyor oraya gitmek ayaklarım geri geri gidiyor 😞
Dün gece de kuzucuklarımdan birini ellerimle gömdüğümü gördüm rüyamda çok kötüydü :KK43:
Bir kahve yaptım kendime gelmeye çalışıyorum.
Aman Allah esirgesin, annene, babana Rabbim rahmet eylesin, mekanları cennet olsun 🤲🏼🤲🏼

Ayyy ben düne kadar iyiydim dün kendimden korktum 8 tane baklava yemişim :KK43: eyvah dedim yine eski halime döndüm ama bugün toparladım çok şükür 🙏
Dün bende eltimde tüm diyeti batlattım ve aynen kendimden korktu. bu nee yaa dedim son iki aydır öyle bir menü yememiştim velhasıl bayram beslenme adına kötü geçti :KK14:

Klasik sözü söyleyim
" Evim evim güzel evim" :süslü::süslü:
Eve gelince sanki hepinize kavuşmuşum gibi güzel bir his kapladı içimi çok mutluyum. :KK72:
Heyyyyyy ben geldiiiim :KK75::KK75::KK75:
Hoşgeldiiin :KK73::KK73::KK73:
İnsanın evi sarayıymış, geçmişi okurken bir Antalya gördüm elhan sen antalyadamısın neresinde şimdi güzeldir oralar….

X